Şimdi Ara

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
12
Favori
68.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onlar yine de deneyecek hocam. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

onlar yine de deneyecek hocam. :)
    bakalım bır arasınlar
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben network ekibimize saat 15:00' dan sonra arama yapılması konusunda bilgi verdim.
  • TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR.

aynı şekilde bende de var, facia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco

aynı şekilde bende de var, facia.
    hala bir cözum bulunamadı beklemedeyım.
  • quote:

hocam "networkten biri arayacak" dedilerse. Biri sizi arayacak bir sürü speed test açacak bilgisayarınızda. Sonra diyecek ki stabil ip tanımlayıp deneyelim. SOnra siz psikolojik olarak etkilenip "aaa değişti" derseniz böyle bırakalım diyecek sizden 12 tl alacak demezseniz "benim yapabilecek birşeyim yok" diyecek. Çok birşey beklemeyin yani.
    dedigin gibi oldu stabil ip tanımlandı sorunum cözulmedi..
    EXİTLAG diye bir program var bu program sayesın de oyunlarda paket loss um 0 indi herşey super. bu programın yaptıgını TURKNET in yapamaması enterasan bu progran nasıl calısıyor onu anlatayım az cok ..Anında çeşitli rotaları haritalayarak ve paketi en uygun yoldan göndererek veri yönlendirmesini optimize ediyor. Bir rotanın dengesiz hale gelmesi durumunda, gerçek zamanlı olarak diğer ve uygun olan bir rotaya yönlendirerek oyun bağlantısının engellenmeden kalmasını sağlar.
    En verimli yolu hesaplayarak bağlantıyı ona göre en uygun olana yönlendiriyor. Bu sayede paket loss olmuyor oyunlar akıcı oynanıyor.
    bu yazıyı aynen turknete ılettım bakalım ne dıyecekler.
    bu arada tekrar benden ping ve tracet istediler.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 16 Mart 2020; 1:35:47 >

Şaşırtmıyorlar hocam ne diyim :)

Bilmediğim için soruyorum. Adreslemeye biz müdahale edebiliyor muyuz? Sadece iss yapıyor diye biliyordum ben.
  • Bende turknet kullanıcısıyım aynı sorunu bende yaşıyorum. Bu sorunu genel olarak neden turknet kullanıcıları yaşıyor acaba? Call of duty warzone oynanmayacak durumda. Bende destek açtım turknete. Pingplotter değerlerimi attım bakalim değişen bir şey olacak mı?
    Ayrıca bende exitlag programını denedim dün inanılmaz bir şekilde packet loss 0 a düştü. En fazla 7- 8 oldu ama sonra hep 0 olarak devam etti. Turknet den genel olarak çok memnundum ancak şu sorunlar can sıkıyor. En hızlı İnterneti vermek çok güzel bir başarı ancak verilen İnterneti kalitesi iyi olmayınca hızın hiçbir önemi kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarlonDaniel -- 16 Mart 2020; 9:50:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şaşırtmıyorlar hocam ne diyim :)

Bilmediğim için soruyorum. Adreslemeye biz müdahale edebiliyor muyuz? Sadece iss yapıyor diye biliyordum ben.
    valla iss yapıyor dıye bılıyordum ama baska turlu bu program sorunu halletmezdi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarlonDaniel

Bende turknet kullanıcısıyım aynı sorunu bende yaşıyorum. Bu sorunu genel olarak neden turknet kullanıcıları yaşıyor acaba? Call of duty warzone oynanmayacak durumda. Bende destek açtım turknete. Pingplotter değerlerimi attım bakalim değişen bir şey olacak mı?
    Ayrıca bende exitlag programını denedim dün inanılmaz bir şekilde packet loss 0 a düştü. En fazla 7- 8 oldu ama sonra hep 0 olarak devam etti. Turknet den genel olarak çok memnundum ancak şu sorunlar can sıkıyor. En hızlı İnterneti vermek çok güzel bir başarı ancak verilen İnterneti kalitesi iyi olmayınca hızın hiçbir önemi kalmıyor
    aynen hızı guzel veri indirmede problem yok ama kalite sıkıntı. inşallah sizin sıkıntınız cabuk düzelir bizim gibi ugraşmazsınız.
  • Dün warzone de packet loss %1000 lere kadar çıktı.
    Bir kaç gün öncesine kadar sorun yoktu oyun başlayınca bağlantı stabil hala geliyordu.
    2 3 kez oyundan attı bağlantı o derece berbat haldeydi.
    Umarım en kısa zamanda çözerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde öyle oluyor. Sizde diğer oyunlarda sıkıntı var mı?

İnşallah hızlıca düzelir herkesin. Call of duty warzone un https adresi ne acaba? Server ini pingplotter üzerinden test edebilirsek kaynaği da görürüz belki. Benim pubg apex gibi oyunlarda sorun yok gibi.

• quote:

İnşallah hızlıca düzelir herkesin. Call of duty warzone un https adresi ne acaba? Server ini pingplotter üzerinden test edebilirsek kaynaği da görürüz belki. Benim pubg apex gibi oyunlarda sorun yok gibi.
    Pubg de bende oluyor özellikle uçaktan atlarken %5 pkt loss oluyor ama indikten sonra arada bir %1, %3 arası değişiyor

• MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu genel olarak ilettik. Bu konuda kontrol sağlanıyor. Kaydınızın ve test sonuçlarının bulunması içinwww.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    Merhaba, network ekibimize ilettim. Bu konuda sizi arayacaktır. Daha öncesinde yapılan arama teknik uzmanlarımız tarafından yapılmıştır.
  • MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu genel olarak ilettik. Bu konuda kontrol sağlanıyor. Kaydınızın ve test sonuçlarının bulunması içinwww.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba ordan da kayıt açtım.Daha demin türk telekom saha ekipleri geldi bizlik bir sorun yok her şey normal görünüyor dediler ama sorunum devam ediyor. VPN programı bu sorunu büyük ölçüde çözüyor.İsterseniz özelden packet loss değerlerinin nerden kaynaklandığını gösteren ekran görüntüsü atabilirim çözüm için yardımcı olabilir
  • quote:

Merhaba ordan da kayıt açtım.Daha demin türk telekom saha ekipleri geldi bizlik bir sorun yok her şey normal görünüyor dediler ama sorunum devam ediyor. VPN programı bu sorunu büyük ölçüde çözüyor.İsterseniz özelden packet loss değerlerinin nerden kaynaklandığını gösteren ekran görüntüsü atabilirim çözüm için yardımcı olabilir
    Size Telekom yetkilileri hemen gelmiş bana uğrayan yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.