Şimdi Ara

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
12
Favori
68.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geldiler ancak sorun yok diyip gittiler. Çok basit bir sorun ancak çözülemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna kendinizi yoruyorsunuz inanın hiçbirşey yapacakları yok. Maksat ilgileniyor gibi görünüp ortamın gerginliğini almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Hocam boşuna kendinizi yoruyorsunuz inanın hiçbirşey yapacakları yok. Maksat ilgileniyor gibi görünüp ortamın gerginliğini almak.
    Beni aradılar sorunu çözdük dediler bir kontrol edin fendi bakalım gece eve geçeceğim anlarız ne olduğunu?

• asiruhfear kullanıcısına yanıt
    olmuşsa da maksimum 1 hafta sonra yine aynı duruma döner hocam merak etmeyin. Ha umarım bu sefer dönmez de ben haksız çıkarım. :)
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor açıkçası

• Call of Duty'de sürekli latency ve packet loss'tan dolayı oyun oynanmaz hale geliyor. Hız testi yaptığımda hiçbir problem yok, ama paket kayıpları tüm keyfimi kaçırmaya başladı artık.

Buna bir çare bulamazlarsa iptal edeceğim neti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhfear

Beni aradılar sorunu çözdük dediler bir kontrol edin fendi bakalım gece eve geçeceğim anlarız ne olduğunu?

Alıntıları Göster
    Evet eve geldim sonuç hüsran paket loss lar havada uçuşuyor birsey yaptıkları yok teknik birimden uğur bey aradı eve geçince bakin saat 01:00 tekrar arayacağım sizi dedi arayanda yok.. Çözümde yokkkkk..

• Bende turknet kullanıcısıyım Call of duty warzone oynarken aşırı fazla derecede packet loss yaşıyorum kaç defa destek kaydı oluşturdum sorunum halen düzelmedi.TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitgunden

Bende turknet kullanıcısıyım Call of duty warzone oynarken aşırı fazla derecede packet loss yaşıyorum kaç defa destek kaydı oluşturdum sorunum halen düzelmedi.
    Bizde bu sorunu turknet e söylüyoruz genel bir sıkıntı var diye ama sorunu sürekli kullanıcıda arıyorlar.. Hala çözüm bekliyoruz?

• Nperf size sonuçlarını attım.

Yüzde 8 paket kaybı görünüyor. Umurlarında değil.

49 gündir açık kaydı kapatmışlar ve aktif edilemiyor.
    İnanılır gibi değil

• rasitgunden kullanıcısına yanıt
    Merhaba sizde de benim gibi sadece call of duty warzone oyununda mi sorun var. Pubg cs go 0 packet loss ama warzone da oynanmayacak bir seviyede. Sorun çözülene kadar exitlag kullanabilirsiniz 3 gün ücretsiz.

• nutz kullanıcısına yanıt
    Hocam o sistemsel . Eskiden 30 gündü kendi kendini kapatma süresi. Ben baya 5-6 ay uğraştım kayıtların kendi kendini 1 ayda kapattığını kanıtlamak için. En son kanıtlamayı başardım ve 60 güne çıkardılar. 60 günden sonra yeni kayıt açıyorr sistem ve eskisine dönülemiyor. Yazılım ekibi böyle yazmış.
    Fortnite'da da var pocket loss Hocam. Dün tavan yaptı. Kapatıp işimi halledeyim dedim bu sefer de internetimi kestiler gece boyu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Fortnite'da da var pocket loss Hocam. Dün tavan yaptı. Kapatıp işimi halledeyim dedim bu sefer de internetimi kestiler gece boyu...
    throttle uygulandığı zaman sadece bir oyunda değil genel olarak packet loss oluyor. bunu denemek için;

ping www.google.com -n 100

yapın, test sonucunda sağ altta packet loss gözükecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muco -- 17 Mart 2020; 13:30:4 >
  • Muco kullanıcısına yanıt
    Bir daha olunca deneyeyim.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Fortnite denedim şimdi 0 packet loss tertemiz fakat,cod da ki sorun aynen devam ediyor
    Hocam başlık açmıştım "turknet'te fortnite oynayan var mı?" diye madem oyunu oynuyordunuz neden hiçbirşey yazmadınız oraya? :D Dün durum dediğim gibiydi bugün bakma fırsatım olmadı. Belki bölgesel değişmeler olabilir. Bakıp bir daha yazacağım.
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Merhaba, network ekibimize tekrar ilettim. Bu konuda tekrar sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz.
    Merhaba, bu sorunu genel olarak network ekibimize ilettik. Gelişme olması durumunda bilgi vereceğim.
    Bende sorun devam ediyor Fortnite'da Hocam. Biraz azalmış gibi gerçi ama şu an yoğun saatte olmadığı için muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.