Şimdi Ara

TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.022
Cevap
12
Favori
68.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fortnite'da pocket loss var ama sizin dediğinizi yapınca loss gözükmüyor hocam. Akşam bir daha denerim.
  • Arkadaşlar bende türknete geçmeyi düşünüyordum fakat bu konuyu görünce kafamda soru işaretleri oluşmaya başladı çünkü aynı durumdan bende müzdaribim cod warzone da aşırı paket kaybı yaşıyorum. Ne diyorsunuz sorunda düzelme varmı ?
  • sailorcptn S kullanıcısına yanıt
    YOK! :D Hocam konuyu okudum diyip de bir daha sormanız da ayrı bir olay olmuş cidden.
  • arkadaslar yine mail gelmiş turknet ten Merhaba ben Burak Ç. Bize ilettiğiniz hız problemi yaptığımız teknik kontroller sonucunda altyapı kaynaklı sorun olduğunu gördük. Daha yüksek hızlarla bağlantı sağlayabilmemiz için altyapı yatırımlarımız devam ediyor.Ancak bu tarz altyapı çalışmaları elimizde olmayan nedenlerden uzun sürebiliyor.Gelişmeler hakkında size bu kayıt üzerinden bilgi vermeye devam edeceğiz.İyi günler dileriz. . bu mail 3 gün öncede geldi hala cözüm yok ben cok sıkıldım artık.

şimdi cod warzone arkdasla girdim ben oyuna giremedim paket loss yuzunden arkadas gırdı sınır bozucu bırsey

yarına kadar bekleyeceğim olmadı Millenicom gececeğim ortada arkadaşını getir 1 ay bedava internet var isterseniz ben geçiş yapayım sorun yoksa kampanya kodunu size vereyim sizde geçiş yapın 1 ay bedava kullanın ne dersiniz??@turuncu_ @Muco @MarlonDaniel @q9a2 @musAKka @rasitgunden @nutz @sailorcptn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhfear -- 17 Mart 2020; 21:27:44 >

• Gün içerisinde packet loss yoktu akşam üzeri biraz vardı ama oynanmayacak kadar değil.
    Zaten destek yazmış sorun var ve ilgileniyoruz şeklinde açıklama yapmış.
    Muhtemelen 1 hafta 10 gün kadar sürer.
    Ben millenicom hiç kullanmadım ama şikayetler türknetten fazla.
    Netspeed açtırmıştım ilk olaral sürekli kopma yaşadım türknete geçtim ve hattım stabil hale geldi.
    6~8 ping 70mbit hız var normal şartlarda akşam üstü bu değişken oluyor.
    Bence türknetdestek ile irtibatta kal sorununu çözecektir.
    Bildiğim kadarıyla türknetin yurtdışı çıkışları diğer iss lerden daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapattır o zaman hem kötü diyorsun hemde kullanmaya devam ediyorsun. Nasıl olsa Türknette taahhüt yok.
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 yıldır kendisiyle temastayım değişen birşey olmadı. Onun için imkanı varsa başkasını denesin.
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Ne güzel bir sakız bu "Nasıl olsa Türknette taahhüt yok" herkes çiğniyor. Bi zahmet kimin ne yapacağına dair zabitlik yapmayın burda. İnsanların bir iss'yi seçme sebebi ya da o iss'de kalma sebebi sadece tahhüt değil, olamaz şunu bi anlayın artık.
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Millenium da sıkıntılı diyorlar valla en iyisi süperbox mi almak bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Sizde allahtan sıkıntı var diyorlar. Bizde sıkıntı yok diyorlar direkt😀 mesele aslında oyunda değil mesele problemin oyun vasıtası ile görünür olması. Benim gün geçtikçe daha da kötü oluyor. İnşallah kısa sürede problem olduğunu kabul ederler

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncu_

Ne güzel bir sakız bu "Nasıl olsa Türknette taahhüt yok" herkes çiğniyor. Bi zahmet kimin ne yapacağına dair zabitlik yapmayın burda. İnsanların bir iss'yi seçme sebebi ya da o iss'de kalma sebebi sadece tahhüt değil, olamaz şunu bi anlayın artık.
    3üncü kişi olan sana söylemedim.
    Ayrıca seni 3 ayrı türknet başlığında gördüm hep kötü ve olumsuz yorum yapıyorsun! nickini anti-türknet diye değiştir bari.
    + BLOCK
  • MarlonDaniel kullanıcısına yanıt
    %1-5 arası packet loss var bu saatlerde, bazende 0 hiç olmuyor.
    Saat neredeyse 24:00
    Ben vardilı çalıştığım için akşam saatlerine 3 haftada 1 kez denk geliyorum :)
    Onada katlanıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz Türknet fanboy yapmadıkça onu benden beklemeyin :)

Çok üzüldüm cidden block için. Şu an yas ilan ettim kendi çapımda.
  • Şuanda internet tamamen gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok sinir bozucu bir durum arkadaşlarım oyunu sıkıntısız birşekilde oynuyabilirken ben oyuna bile bağlanamıyorum bağlanabilsem bile zaten packet losstan dolayı oynatmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

3üncü kişi olan sana söylemedim.
    Ayrıca seni 3 ayrı türknet başlığında gördüm hep kötü ve olumsuz yorum yapıyorsun! nickini anti-türknet diye değiştir bari.
    + BLOCK

Alıntıları Göster
    Boş yapma. İnsanlar para vererek aldığı hizmeti alamayınca tabii ki dile getirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muco

Boş yapma. İnsanlar para vererek aldığı hizmeti alamayınca tabii ki dile getirecek.

Alıntıları Göster
    Taahhüt yok ve düzeltilemiyor sorun, O zaman kapattırmalı.
    Dile getirsin ama türknet problem çözemiyor çünkü Türktelekom a sözü geçmiyor.
    Hala "tahhüt yok" sakızı çiğniyor yahu :D Bu kadar da olmaz cidden :D
  • Şimdi yan komşumuzun modemiyle türkneti evimde deneme fırsatım oldu sonuç gerçekten baya kötü, netspeed kullanıcısıyım ondanda kötü paket kaybı . Belgeyi yollamadım daha bunun çözümünü yapmadan başvuru yapmayacağım .
  • 35 mbps olan hızımı 26 mbps e sabitlediler kontrol için. Benim sorunum çözülmüyor. Hız düşürmenin mantığını da anlamadım zaten ping sorunum yok hız sorunum yok sadece packet loss sorunu var. Hiç düzelecek gibi durmuyor. Packet loss rekoru kırıldı :D
    TURKNET PACKET LOSS SORUNU 3 AYDIR ÇÖZÜLEMİYOR.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.