Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu haritada calisma gelecek yerler gozukuyor muhtemelen sende biliyorsundur ama paylasayim

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1UlxI8T83yGQRNl1s6kQd7gO1bVG4d8_4&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&ll=41.043967908796155%2C28.91234857921357&z=12

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Semsam S kullanıcısına yanıt

Darıca’ya halen başlamadılar neyi bekliyorlar çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kablolar çekildi binaya kadarda Bu kutular nerden geliyor bizzat ben ilgilenmek istiyorum hatta kendim bile bagliyabilirim ekipmanlarim makinelerim var yeterki aktivasyonu yapın gereken bilgileri özelden iletmenizi isterim @TurknetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossored34 -- 16 Ocak 2023; 1:25:29 >
  • rossored34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ekipler planlama yapılan bölgeler için kademeli olarak sırasıyla işlemleri yapıyor. Kablolama işlemi yapıldıysa sizden bir süre daha beklemenizi rica ederim. Mümkün olan en kısa sürede tamamlanacaktır
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Destek hizmeti midir bot mudur belli degil ne diye mesai yaptiriyorlar buna cok merak ediyorum ya.Kimseye destegi yok kopyala yapistir ile gunu bitiriyor adam

mustafapaşa mahallesinde çalışmalar başladı mı?

Daha önce elimizde planlanan bölgelerin listesi bulunuyordu ya da ekiplerden süre bilgisi talep edebiliyorduk ancak şu anda bu bilgiler olmadığı için bende sizlerle paylaşamıyorum.
    Peki gelecek plani sormayalim.Suan hangi mahallede veya mahallelerde calisma var bunu ogrenebilir miyiz?

• çayırova mahallesi planlanan bölgeler arasında mı acaba

Merhaba, planlı bölgelere ait liste bizde bulunmadığı için bilgilendirme yapamıyorum ancak sizin öğrenmek istediğiniz bir adres varsa PM üzerinden paylaşmanızı rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 17 Ocak 2023; 7:34:49 >
  • mustafa2541 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlamalar bizde bulunmadığı için bilgi veremiyorum. Talep ettiğiniz adresihttps://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfamızdan iletebilirsiniz.
  • @TurkNetDestek Osmanyılmaz mahallesiyle yürüyerek aramda 5 dk mesafe olmasına rağmen osmanyılmaz mahallesine başlayıp mustafapaşa mahallesine bi türlü başlayamadınız ne zaman başlayacaksınız

• lordert kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz mahalle planlamalar arasında yer alıyorsa sırası ile işlem yapılmaktadır. Altyapı çalışması sonrası kutulama ve aktivasyon süreci devam eder.
  • lordert kullanıcısına yanıt

Sizin yine 5 dk benim yolumun karşısında ki bina da gigafiber var sultan orhani atlayip osmanyilmaza geçmişler daha ne olsun

• rossored34 kullanıcısına yanıt

saçma sapan iş yapıyorlar hocam

• TurkNet Destek sen copy paste cevap vermeyi düşünüyorsan mesajımı görmezden gel!

Merhaba Arkadaşlar,

TurkNet şuanda Gebzede hangi bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor bilen varmı?

Yıl atlayınca sanki hedeflerimizi tutturduk az yatak moduna geçmişler gibi bir hisse kapılmaya başladım açıkcası.

2024'ün sonunda bile Gebzeyi tamamen bitirebiliceklerini sanmıyorum zaten.

#DayanMustafapaşa#

• grage120 kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle oldu herhalde.Uc mahalleyi baya hizlica bitirdiler.Yeni yila girdik ve durdular.Bilgi de alamiyorsunuz zaten.

• 250 TL oldu abonelik bilginiz olsun

• 250 TL oldu gigafiber gelmedikçe kullanılmaz.

DARICA’ya halen altyapı gelmedi.

@TurkNetDestek

• 250 tl olduysa 120 tl ye kullandığim 50 mbit vdsl devam

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.