Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

50 kere ilettik icraat yok.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir. Uygun görülmesi durumunda çalışmalar başlayacaktır.

Siz dediniz 2022 yılında Darıca’ya başlayacağız Emek mahallesi dediniz Emek mahallesini geçtim Darıca’da çivi çakmadınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, proje ekipleri gelen yoğunluğa ve altyapı uygunluğuna göre işlemlere başlamaktadır. Daha önce bize iletilen bilgilerde mahalleniz yer alıyordu ancak şu an bir liste paylaşılmamaktadır.
  • @TurknetDestek Hocam 6 hsfta geçti ne zaman kutu bağlanıcak merak ettim gelsin artık lütfen kopyala yapistir yapma artık bi cevap bekliyorum

• rossored34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgenizde altyapı çalışması tamamlandıktan sonra her bina için kutulama süreci başlayacaktır. Net tarih bilgisi maalesef iletemiyorum.
  • Merhaba. Kocaeli İzmit Sanayi Mah lokasyonunda

izmit sanayi sitesi içinde 1000 adet firma,

hemen yanı başında bulunan çarşıyapı avm içinde ise 200'e yakın yüksek hızlı internet kllanacak firmalar var.

İlgili mahallede bir çalışma yapmayı düşünüyor musunuz? Düşünmeniz halinde çarşıyapı avm için yönetimle görüşüp destek olabilirim.

• Pconline P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber için proje ekiplerimiz talepleri ve altyapıyı değerlendirmektedir.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz.
  • @TurkNetDestek Ofisinize gelip ziyaret edebiliyor muyuz? eğer ziyaret etme şansımız var ise orda altyapı süreçleri hakkında bilgi alabileceğimiz herhangi bir çalışan var mı? açıkcası aynı cevaplarınızı görmekten çok sıkıldım ve gebzede hala Mustafapaşada ne zaman TurkNet gelecek diye beklemekte ucu karanlık bir tünele dönüştü benim için bilgi alabileceğim herhangi bir kaynak (bilgiler farazi yada sonradan değişebilir benim için önemli değil) gerçekten içime su serpecek bu yalnızca benim içinde geçerli değil buradaki herkes iyi kötü doğru veya yanlış şuanki süreçleriniz nedir ve ne yönde ilerlenmeye devam edilecek hangi bölgeler askıya alındı veya hangi sırada en azından yılda 1 yol haritası gibi birşey paylaşılarak tarih verilmeden ilerlenebilir. Bu bilgileri ofisinize gidip öğrenebiliceğimiz birileri varsa lütfen samimi bir cevap verin.

• grage120 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, belli zamanlarda kullanıcılarımız ile bir araya gelerek ofisimizde toplantılar yapıyoruz. Yakın zaman içinde Donanım Haber kullanıcılarımız için bu şekilde bir toplanma planlamaktayız. Henüz net tarihi bellid eğil ancak tarih belli olduğu zaman sizi de aramızda görmek isteriz. Sormak istediğiniz her soru yanıtlanacak ve detaylı şekilde açıklanacaktır.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu toplantıların duyurusunu nereden takip edebilirim? TurkNet'in kendi forum sayfasındasında veya Discord üzerinde duyurusu yapılırmı yoksa farklı bir yöntemmi kullanıyorsunuz?

Yahu ne Mustafapasasi suan nerede calisiyorsunuz diye sorunca bile cevap alamiyoruz.Neredesiniz suan ya? Bak gelecekten falan bahsetmiyorum suan diyorum.Gizli bilgi mi bu? Ama yok paylasamiyorlar.Boyle bir sacmalik yok.

Suan hicbir yerde olduklarini sanmiyorum.Birisi gorur yazardi zaten burdan.

Durmadan mail atiyorlar daha fazla basvuru yapin sureci hizlandirin vs.Bu da guzel hikaye.

Uc tane mahalleye hizlica girdiler sonra durdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 24 Ocak 2023; 13:45:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Biz buradan bilgi vereceğiz. Farklı sosyal medya hesaplarımızdan da mutlaka duyurusunu yapacağız.
  • Merhaba, kocaeli körfez ilimtepe bölgesi için bir gelişme var mıdır?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caloom kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgenizi site üzerinden talep olarak iletebilirsiniz. Çalışma başlatılması durumunda mutlaka bilgilendirme sağlanacaktır.

1 yıldır ilettik sonuç yok boşuna insanların hayalleriyle alay etmeyin.

Proje ekipleri talepleri ve altyapıyı değerlendirip süreç başlatmaktadır.

Şuan gebzede hangi mahallede yada mahallelerde ekipler çalışıyor gigafiber için

• tamamen HAYALİ projeler, gerçek fiber istiyorsanız Telekom Fiber'e bastırın. açık kapı,cimer,btk,ilçe telekom yüklenin. şu an bu yol ile 1000 mbps telekom fiber kullanıyorum. Türknet yanlış yoldan gitti, SAYE için çalışmalı ve Telekomu zorlamalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 24 Ocak 2023; 17:33:19 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.