Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osman Yılmaz Mahallesi için abone alımlarına açıldı 2 gün önce, bugün binadaki internet isteyenleri toplayıp ilettim bakalım ne zaman açılacak abonelikler. Benim halihazırda normal türknet aboneliğim vardı onu geçirmem gerekiyor. Umarım sıkıntısız bir süreç olur.

Benim tarafta süreç toplamda 1-2 ay kadar sürdü bu zamana kadar öncesinde herhangi bir hareketlilik yoktu altyapı adına.3 ayda abonelikler açılmış olursa benim gözümde başarı sayılır bu.

Ekleme: Osman Yılmazın inönü ilköğretim okulu civarı mezarlık ile köşklü çeşme arası bölge aşağıya develiye doğru yapılmış gördüğüm kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediterbiyecisi -- 22 Aralık 2022; 0:59:0 >
  • 1 yıla kadar sürebilir. Benim de geldi ama 3 aydır tık yok. Kablo duruyor öyle.

• Osman Yılmaz Mahallesi, 619/2 sokaktan geçecek mi bu alt yapı?

Kazı var ama bizim sokakta yok. Yan sokak, üst sokak her yerde var. Bizim sokak tam arada kalmış.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapımız aktif olduğunda dönüşüm için sizinle iletişime geçerek randevu alacağız. Aktif olup olmadığınıhttps://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan takip edebilirsiniz.
  • shadow39 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mahallede çalışmalar başladıysa sokak ve cadde ayrımı yapılmadan gigaFiber hizmeti verilecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Daha önce beni biri arayıp randevu vermişti güya ama gelen kimse yoktu.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda proje ekibimizden bilgi talep ettim. Ancak altyapının aktif olmadığını iletti. Aktif olduğunda dönüşüm için sizinle iletişime geçerek randevu verecekler.

dolap getirmek için randevu vermişlerdi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 28 Aralık 2022; 12:37:7 >
  • 27 Aralık tarihinden itibaren gigafiber aboneliğimi kullanmaya başladım. Süreç başlangıcından bitişine 2 ay kadar süre geçti.

Sonuç olarak aldığım hız bu.

Mahalle: Osman Yılmaz

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]
  • kediterbiyecisi kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • Gebze, Sultan Orhan Mahallesi, Eski Bağdat Caddesi için GigaFiber bildirimi gelmiş.

• Sultan orhan Mh menzilhane caddesine kablo çekilmiş binaya ama kutu ne zaman bağlanacak merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rossored34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, mümkün olan en kısa süre içinde kutu- çalışmaları da yapılacaktır.
  • İnternet sitenizden gigafiber istiyorum diye başvuru yaptım. Acaba Körfez ilçesine gelme planınız var mı yoksa İstanbul'un dibinde kalacak mı bu gigafiber. 1 hafta öncesine kadar hiç altyapımız yoktu birkaç firma harıl harıl çalışıyor fiber kablolar ile. Şuanlık Telekom altyapısı bile yok. Eğer gelmek isterseniz buyurun 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokata kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • İnşallah yeni yılın ilk ayında köşklü çeşme mahallesinde de çalışmalar başlar ve iyi bir internete sahip oluruz. Çalışmaların nerde olduğuyla ilgili türknet bir bilgi verecek mi yoksa bu siteden mi takip etmeye devam edeceğiz?

• Corylus_ C kullanıcısına yanıt
    Planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız

Gebze'deki kentsel dönüşüme girecek eve Gigafiber geldi.

Sıra Darıca'ya gelmenizde bu hızla devam.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir.

İlettik ancak hiç Darıca'ya çivi çakmadınız 2023'e kadar altyapı çalışmalarına başlayacaktınız.İlk EMEK Mahallesine gelecektiniz icraat yok.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.