Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacağız.
  • Osmanyilmaz mahallesinde cok hizli calistilar yalniz.Cogu yer fiberlendi.Ordan da kosklu cesmeye inseler de bitse telekom izdirabimiz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    Bayramoğlu mahallesi HospitalPark hastanesi yanındayım, bölge için çok sayıda talep oluşturdum, sitemizde 64 dairesi olan bir site, acaba gelme ihtimali nedir? Emek mahallesi yazılmış ama evimle arasında sadece bir cadde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serukanu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • serukanu kullanıcısına yanıt

Bende bekliyorum Bayramoğlu olarak çokça dile getirdim Türknet EMEK Mahallesinden başlayacağız dediler.

Hospital'ın arkasındaki sitelerde misin ?

• Emek mahallesinden başlayacağız bilgisini nereden aldınız acaba? Keşke insanlara en azından tahmini bir süre verebilseler.

• Ya arkadaş bu Türkneti anlamıyorum arapcesme mahallesinin yanindayiz sultanorhan mahallesi olarak kablolar çekilmiş kutuları koymadan neden osman yilmaz mahallesinde gidiyorsunuz bitiripte gitsenize niye Yaptığınız bi işi yarım bırakıyorsunuz @TurkNetDestek

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekiplerimiz taleplere göre çalışmalara devam etmektedir.
  • rossored34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje ekiplerimiz sırası ile her mahalle için çalışmalara devam etmektedir. Öncelikle altyapı çalışması sonrası mahalle genelinde kutulama yapılıyor ve aktivasyon veriliyor.
  • Merhaba 2 haftadır böyle yazıyor acaba ne zaman gelir kutu sonra aktivasyon

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]

• rossored34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekiplerimiz planlama yaparak süreci devam ettirmektedir. Öncelikle bölgenizde altyapı çalışmaları tamamlanacak, kutulama süreci sonrası aktivasyon verilecektir. Net tarih maalesef iletemiyorum.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

2023 oldu DARICA'da halen Türknet yok geleceğiz dediniz ne oldu ?

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge ya da süre bilgisi veremiyorum.

mustafa paşa mahallesine ne zaman başlayacaksınız gigafiber için çalışmalara

• lordert kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an süre bilgisi veremiyorum😔

2023 yılı içerisinde DARICA var mı?

• Arkadaşlar davet kodu lazımsa kullanabilirsiniz.. Davet kodu: TSE15XK34FUA Bağlantı:

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]turk.net
    İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet
    https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama?promo=TSE15XK34FUA
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.