Şimdi Ara

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam sitede 6-8 hafta diyor bugun turk netin online subeye girdim 16 şubattan itibaren yazıyor bunları hangisi doğru bilmiyorum

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse az daha sabır ekim sonuna kadar gelicek umarım. En azından yılbaşına kadar eve gelen kablolamaları falan bitirsek en azından

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • smhzhl S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, daha önce buradan yapmış olduğumuz görüşmede 67835605 numaralı kaydınızı oluşturup proje ekipleri ile paylaşmıştım. Yoğunluk nedeniyle aktivasyon süreçlerinde uzamanalar olabiliyor. GigaFiber için aktif kaydınız bulunuyor, en hızlı şekilde süreci tamamlayarak dönüşümü yapacağız. Kaydınız üzerinden de detaylı bilgi aktarılacaktır.
  • BrkAkn07 kullanıcısına yanıt

Bizim binaya turk telekomda alt yapı cekicek bu ay bakalım hangisi önce biterecek göreceğiz

• Yıl sonu anca kullanıcaz gibime geliyor hala

• Yıl sonu çok geç hani 6-8 haftaydı derler adama

• Evet genel süreç olarak düşündüm aktivasyonda tamam ancak daireye kablolalama yapılması modemin gelip kurulması falan

• BrkAkn07 kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim aktif olduğu zaman kabloyu daireye çektirmek kolay iş ya gelip çekiyorlar zaten diye biliyorum

Aynı anda birden başvurular yüklenince yoğunluk olur muhtemelen

• Bana Geliyorki Çınar Mahallesini yine salladılar başka bölgelere geçtiler. Çünkü Sitede 6.8 Hafta yazıyorken turk net online şubeye girince 16 şubattan itibaren 3 ay gibi saçma bir süre muhabbetinden dolayı bana geliyorki yine es geçtiler çınar mahallesini sadece kutu takıp gittiler öyle görünüyor

Merhaba, proje ekibimize tekrardan konuyu ilettim. Uzmanlarımız da sizinle iletişime geçecektir.
  • Bu nasıl kablo toplama 1 aydır böyle bırakılmış fiberi vermiyorsunuz bari düzgün toplama yapın 798sokak

818 sokak daha nice sokaklar bu şekilde bırakılmış kablo toplama yerleri burada bir çocuk top oynaya vursa bütün milletin İnternetinin anası ağlar @TurkNetDestek bağcılar Çınar Mahallesi

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 6 Ekim 2023; 14:11:8 >

• Bağcılar gunesli 15 temmuz mahallesinde buyuk bir kitle olarak fiber bekliyoruz ne zamana gelir süreç belli mi? Basvurular yapıldı bekliyoruz

• Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • Adresinizde TurkNet internet hizmetleri için gerekli altyapı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.

Halbuki şu anda turk netliyiz vdsl kullaniyoruz niye böyle bir hata vermeye başladı? Fiber alt yapı çekildi bundan dolayı olabilirmi? @TurkNetDestek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 7 Ekim 2023; 16:19:19 >
    Merhaba, evet fiber çalışması olduğu zaman adres yeni satışa kapatılabiliyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 7 Ekim 2023; 20:49:29 >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhana bendr 75 megabit hiz aliyotum vdsl ama desteklenen hiz sitede 16 megabit diyor neden?

• Merhaba, bulunduğunuz adreste boş VDSL port olmadığı için ADSL hizmet öneriliyor. Port durumu anlık olarak değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz ilerleyen günlerde tekrar sorgulayabilirsiniz.
  • Bağcılar da son durum ne acaba Çınar mahallesi hala aktivasyon bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.