Şimdi Ara

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgiyi nereden alıyorsun hocam, merak ettim?

Bilgilendirmeye teşekkürler tabii ki.

• WhiteJAWS kullanıcısına yanıt
    İçerde bir ajanım (arkadaşım) var :) turknet den bu bilgileri alamazsın yoksa. Bilgi edinmişken konuya da yazıyorum işte, herkes bilgi edinmiş olsun diye.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sizin muhit (barbaros sanırım) te planlamaya girmiş, sen gelince hemen geçecek misin kardeşim?

Şu anda hangi iss desin? Aylık faturan nasıl / hızın nasıl?

Kesinlikle evet. Şuan VDSL var, herhangi bir fiber yok. Fiber > VDSL

Turknet, 100mbps VDSL, 300 TL (şuan bende arkadaşını getir kampanyasından dolayı indirim var biter o da yakında)

Vadedilen hızı da sorunsuz şekilde alıyorum.
    TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber)

• Hocam Yenigün Mahallesi hakkında herhangi bir bilgi var mıdır? Cumhuriyet Mh ve Sancaktepe' nin tam ortasında kalıyor.

• lequ L kullanıcısına yanıt
    Hayır yok, olsaydı arkadaşım söylerdi, bende yazardım zaten :)

• Bağcılar çınar mahallesine geldiler 4 gün önce kutuyu taktılar hem türk.net hemde turk telekom alt yapı hazır sadece aktif olmasını bekliyoruz

• smhzhl S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber aktivasyon işlemleri kademeli olarak gerçekleşiyor. Aktif olup olmadığınıhttps://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.
  • Bağlar mahallesi için bilgi var mı?

• onurrrr.kk O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için net bir bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız
  • onurrrr.kk O kullanıcısına yanıt
    Alıntıladığınız mesaj sizin içinde geçerli :)

Senin yerinde kaç bin kişi o interneti bekliyor bölgesinde haberin varmı dünya genelinde yüksek hızlı internete sahipsin halen ağlanıyorsun cebinde paran yoksa geç farklı firmaya :)

• Sana mı sorucam ne yapacağımı taş arabası!!! Naşşşş!!! + TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteJAWS -- 7 Eylül 2023; 13:9:32 >
  • Selam herkese

bende yavuz selim mah oturuyorum binaya türknet kutuyu monte etti kablo bağlantısını da yaptılar fakat müşteri hizmetlerine ulaşıp gigafibere geçmek istiyorum dediğim de 4 5 ayı bulur dediler yani bu kadar sürmemesi lazım biraz abartılı bi süreç zatin kapıya kadar gelmiş aktif bir hat var bakalım bende heyecanla bekliyorum.

Belki @TurkNetDestek bana bilgi verebilirsin.

• Loustin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekipler sırasıyla planlanan bölgede aktivasyon işlemlerini tamamlıyor ve sonrasında altyapı sorgulamada gigafiber paket bilgisi geliyor. Ancak bu konuda bir süre bilgisi veremiyorum🙁
  • Loustin kullanıcısına yanıt

Kardeş, altyapı sorguda şu resmi görünce geçersin, az daha sabret.

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber)lightshot
    Screenshot
    https://prnt.sc/F_fnPUanR9CK

var olduğu için paket değişikliği istedim zaten bende ama ona bile 4 5 ayı bulur dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bağcılar Fatihe Ne zaman Gelir

• Darkbey00 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güncel koşullar değişebildiği için süreçler hakkında bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz. Çalışma olması durumunda bilginiz olacaktır.
  • Bağcılar Merkez Mahelesinde de topluca giga fiber için bekliyoruz ama hiç adı geçmiyor malesef :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.