Şimdi Ara

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bu bahsettiğiniz hangi firma ve şuanda nerede var?

• Yenigün mahallesi için bir gelişme var mıdır? Merkez mh. hemen yan sokağımda gigafiber var. Bizde yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lequ L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için net bir bilgi veremiyorum. Adresinizde çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 🙏
  • Hadi gözümüz aydın. Turknet forumda bir arkadaş yazmış.

quote:

Arkadaşlar şimdi belediyede (Bağcılar belediyesi) "TurkNet bölge müdürü" ile yüz yüze görüştüm. Tüm Bağcılara yıl sonuna kadar Gigafiber gelecek bilgisini iletti. Çalışmalar kazı olarak değil sıva altı olarak yapılıyormuş bilginiz olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hadi hayırlısı...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İstanbul Eyüpsultan’a gigafiber gelme ihtimali var mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Söylemiyorlar ki

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
  • Sancaktepe de fiber işlemi tamam çarşı caddesine kadar yapıldı tabya garanti osmangazi caddesi tamam bugün 1996 sokak bina içş kutular takıldı yavaş yavaş heryere gelşcek demekki

• Kirazlı mahallesi ile ilgili bir bilgisi olan var mı? Haritaya baktığımda fiber gelen mahallelerin etrafımızı sardığını görüyorum fakat bir türlü bizim tarafa gelmedi.

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çalışmalar mahalle genelinde yapılmaktadır. Bölgeden gelen talepler değerlendiriliyor, altyapı uygunluğu da varsa ekiplerimiz bölgeyi projeye dahil ederek çalışmaları sırası ile tamamlıyor.
  • Selam hocam. Barbaros mahallesi için gelişme var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 8 Mart 2024; 18:30:41 >
  • kingofpotatoes kullanıcısına yanıt
    Selam. Hayır en son yazdığım bilgi mevcut bende. Nisan - Mayıs dediler, bekliyoruz bakalım.

• Selamlar. Gelişme var mı hocam?

Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için net bir bilgi veremiyorum. Adresinizde çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 🙏
    Selam valla yok. Müşteri hizmetleri zaten bilgi vermiyor. Ortada herhangi bir çalışma vs de göremiyoruz.

• Merhaba, planlama sırasında değişiklik yaşanabiliyor. Bu nedenle net bilgi veremiyorum. Bölgede çalışma olması durumunda haberdar olacaksınız.
  • Her ikinize de teşekkür ederim. Umarım gecikmez.

İlginiz için ben teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.