Şimdi Ara

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, GigaFiber aktivasyon aşamasında maalesef net bir bilgi veremiyorum. Aktif olup olmadığınıhttps://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sürekli aynı mesajı yazıyorsunuz Çınar Mahallesi bekleyen binlerce insan var hala aktif değil turk telekom kutu koymaya başladı binalara aktif ediyorlar müşterileriniz kaçacak bilginiz olsun

• smhzhl S kullanıcısına yanıt
    GigaFiber aktivasyon işlemleri kademeli olarak gerçekleşiyor. Bu nedenle süre bilgisi veremiyoruz. Aktif olup olmadığını belirli aralıklar ilehttps://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.
  • Evet bir hafta daha geçti ve hala aktif değil!! Turk telekom kutuyu koydu aktif etti turknet 3 aydır hala aktif edecek
    Merhaba, proje kapsamında mahalle bütününde çalışma tamamlandıktan sonra aktivasyon verilecektir.
  • Bütün mahalleler zaten tamamlandı ne zaman aktif edileceğini söyleyense Aslında yeterli.. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 27 Ekim 2023; 16:47:38 >
    Aktivasyon tarihi için bir bilgi geldiği zaman sizinle paylaşacağım.
    Bağcılar Mahmutbey de Gigafiber var mı, ya da ne zaman gelir
  • expho E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.
  • Merkez mah yarısına bağlantı yapıldı diğer kasımlar bekliyor örneğin merkez 702 sok.

mahelleyi tramvay ikiye bölüyor bir yarısı tamam diğer yarısında kalan bizler mantoj için bekliyoruz

• beklerken yıprandım
  • bulentvural B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekiplerimiz sırası ile işlemleri tamamlamaktadır.
  • Bağcılar, Fevzi çakmak mahallesi dün gece sorgulattığımda böyle bir ekran çıktı. Bu ekran çıkanlar tahmini kaç hafta sonra TurkNet altyapısına ulaşıyor.

TürkNet İstanbul Bağcılar'a ne zaman gelecek? (GigaFiber)

2022 yılında Denizli ye gigafiber getireceğiz diye paylaşımlarınız var ama 2023 yılı bitmesine rağmen sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Planlama bölümü plansız mı çalışıyor yoksa vaz mı geçtiniz? Bu arada Denizli de yerel bir işletme kendi fiber kablolarını kısıtlı da olsa havai olarak döşemeye başladı ve gigabit internet hizmeti verebiliyor. Ne demişler "İş bilenin, Kılıç kuşananın".

• Fiondrak F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgeniz planlamaya dahil olduğu için bu şekilde bilgilendirme yapılmaktadır. Sürecin tamamlanacağı net tarihi iletemiyorum. Altyapı çalışması sonrası kutular takılacak ve aktivasyon verilecektir.
  • qbilay Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizi anlıyorum ancak 2023 yılı itibari ile gelen taleplere ve bölge uygunluğuna göre adresler projeye dahil edilmeye başlandı. Proje ekiplerimiz net çalışma adreslerini paylaşmıyor, bu nedenle biz de daha önce size buradan ilettiğimiz gibi il, ilçe bilgisi paylaşamıyoruz. Adresinşşz için sitemizden talep oluşturabilirsiniz.
  • Barbaros Mahallesi için çalışma başladı mı acaba?

• kingofpotatoes kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef
    Merhaba, çalışma yapılacak ve planlanan bölgeler listesi bizde bulunmuyor. Bölgenizde bir çalışma olacağı zaman sorgu sayfasından bilgilendirme yapılacaktır.
    Ufak bir güncelleme yapayım. Çalışmalar halen daha başlamadı ancak Nisan - Mayıs ayı gibi aktivasyon yapılması planlanıyormuş. Az kaldı kavuşacağız gigafiber ile.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.