Şimdi Ara

TÜRKNET hızı düşen var mı acaba ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 gün önceye kadar hızım 75mbps(sn.8-9mb) görüyordum
    ama şimdi 25mbps(2,5mb)
    şikayet ettiğim zaman bizde sorun yok sorun sizde diyerek sallıyorlar
    (modem ve kablolar zaten yeni değişen kopan olmadı)
    ama şikayetvar dan baktım bu sorunu yaşayan yüzlerce kişi varmış

madem sorun bende upload hızı niye değişmedi ?
    sorun bende olsa down hızıyla birlikte upload hızıda aynı oranda düşmeliydi :D
    tam çakal bunlarr tammmmmmmm

siz de durumlar nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 8 Ağustos 2020; 11:16:1 >

• Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bölgemdeki türktelekom kabloları yıprandığı için bana 35 mbps düşürülmesi gerektiği söylendi. Üst komşum tavsiyemle aynı paketi almıştı hız testi yaptığında onun 95mpbs aldığını öğrendim. Tekrar arıza kaydı oluşturdum yine aynı cevabı verip aynı apartmanda olsa dolaplar farklı olabilir gibisinden cevaplar veriyorlar ki testi yapan kişi eski telekom çalışanı ve dolaplarımızın aynı olduğunu söylüyor. 18.ci günün sonunda arızama çözüm bulamadıkları için başka bir firmaya geçiş başvurusu yaptım.
  • Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • kakavan K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Öncelikle teşekkürler bu kadar hızlı yanıt almak beni şarşırttı! Ama şöyle bir sorun var ki, iptal işleminde de çok hızlısınız. Dün X firmasına gönderdiğim başvuru belgelerinin arasında iptal belgeside vardı, bu sabah saat: 10.00 civarı iptal işlemini gerçekleştirmişsiniz.
  • 85 mbit hız alırken 40 zor alıyorum + her hafta en az bir kez kopma sorunu yaşıyorum. Artık bıktırdı cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mbps alırken 3 ay içinde yavaşca 1 e kadar düştü :D
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız testi sonucunuz ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • Bende bir sorun yok...

• kakavan K kullanıcısına yanıt
    Sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için üzgünüm. Mutlu sağlıklı günler dilerim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Ben zaten sizlere yazdım hızım yükseldi ama kopmalar devam ediyor. Yani haftasonu bu sıklıkla kopmaların sebebi nedir çok merak ediyorum. Delirtmeye yer arıyorsunuz gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QUINRY kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • Superonline gecin arkadaslar ugrasmayin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.