Şimdi Ara

Türknet Hız düşüşü (80 mbitten 1.6 mbite)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 45 dakikadır , internetim inanılmaz derecede yavaş , ping değerleri bir anda 100ün üzerine fırladı. Hız testi yaptığımda ise 1.6 mbit sonuç alıyorum. Normalde sorunsuz bir şekilde 80 mbit hattıma tanımlıydı. Modem arayüzündeki hızı da 42 mbite düşürmüşler kendi kafalarına göre. Aldığım hız ise 1.6 mbit.

• akiam 17:00 den sonra destek bulamazsın, tecrübe ile sabit...

• saat 22.00 dan sonra 0.1 mbps hıza düşenler kulübüne hoş geldin. Modemi resetledikten sonra kısa bir normalleşme ardından tekrar hız düşmesi yaşıyorum. YAPA ve VAE ikisini de denedim sorun düzelmedi. Çözümü ADSL tanımda kullanmakta buldum. Senin konunu takipteyim.

• Şuan genel bir sorun var sanırım. 30 dakikada bir bağlantım gidiyor. Mobilden websitelerini açmaya çalışınca hata veriyor. Kullanıcılara mail ile haber vermeden bakım gibi birşey yapıyorlar sanırım.

• Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kaydı oluşturabilir misiniz? Sorun 3 iş günü içerisinde çözümlenmezse benimle PM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • ertuk123 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, vae geçişiniz tamamlanmıştır. Kurulum ekiplerimiz adresinize gelerek bağlantıyı yaparak hat değerlerinizi kontrol edecektir. Randevu aldığımızda size bilgi vereceğiz.
  • Kurutucu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Teknik uzmanlarımız kontrol ederek bilgi verecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.