Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağı eğlence mimarlar sokakmış.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Tamam hocam. Umarım hızlı bir şekilde Ankara da ilerler.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talebinizi dün not alarak proje ekibimiz ile paylaştım.
  • @TurkNetDestek

Keçiören KUŞCAĞIZ MAH. 362 SOKAGI  Bu adresde gigafiber çalışmanız olacakmı?

• semihsahin45 S kullanıcısına yanıt

Kuşcağız mahallesinin tamamında çalışma olacak hatta gazeller caddesinde kazı yapıldığını duymuştum ben.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Türknet gigafiber süperonline fiber kablosunu kullanacakmış diye duymuştum. Kuşcağızda süperonline kazı yapıyormuş

Bizde superonline olarak tahmin ediyoruz ancak hiç görmedik bakalım zaman ne gösterecek sadece kuşcağız değil ayvalı, esertepe, yayla, atapark, yükseltepe ve kuşcağız hepsini kazıyor superonline.

Merhaba, Kuşcağız Mahallesi planlar içerisinde yer alıyor.
  • Hocam keçiören de çalışma planlanan mahallerde çalışmalar başladı mı aşağı eğlence mimarlar sokaktaki calisma sizin mi ? @TurkNetDestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samet eroglu S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ankara' da çalışmalar başladı ama işlemler proje ekibi tarafından yürütülüyor. Adresinizde eğer kablolama ve kutu işlemi yapılırsa PM üzerinden bina numaranız ile adresinizi yazarsanız aktivasyon tarihini proje ekibimizden öğrenerek size yardımcı olmak isterim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Ayvalı Mahallesi'nde çalışmalar başlayacak mı ? Ve bir sorum daha var. Bir mahalleye çalışmaya girdiğinizde tüm sokaklara fiber getireceksiniz değil mi? Çünkü başka servis sağlayıcıları sokak dar diye fiber getirmiyorlar ikamet ettiğim sokağa.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, planlar içerisinde yer alıyor ama tam olarak süre bilgisi veremiyorum. Planlama dahilinde olan mahallenin tamamı için işlem yapılıyor.
  • slaperigtje S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Samet eroglu S kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Çalışma Türknet'e ait. Ben bizzat kendim karşılaştım ekiple. Gayet hızlı çalışıyorlar. Ekibe sorduğumda, yaklaşık 960 megabit download, yanlış hatırlamıyorsam 800 megabit kadar da upload alındığını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 20 Eylül 2021; 17:53:17 >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Halihazırda turknet 35 mbps kullanıyorum. Gitgide de hızlar düşürülüyor TT tarafından. Artık fibere geçmek istiyorum.Yayla mahallesi için beklemeye değer mi yoksa Superonline mi kovalamak gerekir sizce.

• daytripper25 D kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer iss'lerin çoğu taahhüt imzalatıyor. (Modem parası vs. Dahil) Taahütü imzalayınca, iptal etmek isterseniz size ciddi miktarda cayma bedeli çıkartabilirler. Türknet 200₺'ye kadar karşılıyor diye biliyorum ama diğer ISS'lerin çıkaracakları cayma bedeli, Türknet'in karşılayacağı bedelin iki katı fazlası hatta belki daha fazlası olabilir. İstiyorsanız şu anlık devam edin. Bekleyin.. Son karar sizin elbette hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 20 Eylül 2021; 17:49:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam nerede karşılataştınız ? Ekiplerle tekrar karsilarsirsaniz diger mahallerde ne zaman calisma baslayacagini sorabilirmisiniz ? Nasıl bir sistem uyguluyolar binadan binayami yoksa asfalt kazisimi yapiyorlar.

Doğru diyorsunuz hocam da sıkıntı yavaş ilerlemesi. Bana daha uzun bir süre bekleriz gibi geliyor.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.