Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Pendik'te (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
16
Favori
32.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim
  • Bordo_BERE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İstanbul Pendik Güllübağlar Mah. hızlı gigafiber gelmesi için uğraşıyorum. Birçok kişiye sistemi anlattım ve kayıt olmasını sağladım ama tabi bu kişi sayısı mahalle bazında az kalır. Rica etsem gönderebiliyorsanız bu bölgeye broşür dağıtmak için bir ekip gönderebilir misiniz? ya da muhtarlık üzerinden görüşme sağlayabilir misiniz ? @TurkNetDestek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Qinck1 Q kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, belirttiğiniz gibi muhtarlık ile bir görüşme yapılmıyor ama bölgelerden gelen taleplere göre değerlendirme yapılıyor.
    Bu mahalle ile ilgili planlamanız varmı şuan? Sırası önemli değil ne zaman geleceğinide önemli değil var yada yok diye cevaplayabilir misiniz?

• Qinck1 Q kullanıcısına yanıt
    Gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum.
    Kavakpinar mahallesi için harika olacak, yatırımlar için teşekkür ederiz

• Tahaa24 T kullanıcısına yanıt
    İlginiz için biz teşekkür ederiz
    Tuzla bölgesini için talebimizi ilettik. Son durum hakkında bilgi verebilirmisiniz. Herhangi bir öngörünüz varmıdır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt

Ben de aydınlıda 102 daireli site için eğer tuzlaya gelecekseniz imza toplayalım site yönetimi olarak size başvuralım dedim. Eğer tuzla planlarda yoksa boşuna bizi uğraştırmayın dedim. Ama yine otomatik cevap taleplere göre planlama yapılıyor dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklar.
  • Merhaba, ilk etapta bölgeden gelen talepler az olabilir. Ancak zamanla bölgeden gelen talepler arttıkça değerlendirme açısından olumlu olacaktır.
  • Kavakpınarda evlere kablo çekmeye başlamışlar sanırım. Gören duyan olursa burdan paylaşsın beyler.

• dgn67 D kullanıcısına yanıt
    Şaka bu ne hız maşallah

• kadir1003 kullanıcısına yanıt

Ben kaynarca mahallesinde oturuyorum.. Hatta aydınlı yolu caddesinin hemen yan sokağı silistre sokakda fiber yok... Kuzenim aydınlı yolu cadde üzerinden birakin fiber vdsl bile alamadi Türk Telekom boş port yok diye adsl bağlanıyor diyor oda sinirden almadı bile internet bekliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Aydınlı Yolu Cd uzun bir cadde söylediğim kısım bütün caddeyi kapsamıyor, Doğu mahallesine doğru Akdeniz Cd. batısında kalan kısım fiberlendi Sol tarafından bende çalışma yapılırken gördüm her gün geçtiğim sokaklar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kavakpınar Uskumru Sokakta çalışmalar başlamış. Başka çalışma olan bölge var mı ?

• Tahmini ne zaman kutular takılmaya başlar ve internet verilir ?

• dgn67 D kullanıcısına yanıt

sanırsam tepebaşı camii civarı cemil meriç cad

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.