Şimdi Ara

Türknet Gigafiber Pendik'te (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
16
Favori
32.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstellkom fiberini firmalara kiralıyor. Turkcell ve Vodafone tercih ediyor genellikle. Bir de İstellkom İbb iştiraklerinin altyapısını da sağlıyor. Mesela bir İbb sosyal tesisine giderseniz ve orada İbb Wifi görürseniz yakından bakın, üzerinde İsttelkom yazar. Bu iştirakin fiber menhollerinde ise "İbb F/O" yazar.

• Gigafiber drop kabloların içinde iki kıl var. Binadaki kutuyu inceledim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnşaallah hemen karşı taraf Tuzla Aydınlı mahallesine de gelirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijin ise epey zor. Çok yavaşlar.

Ama umut ediyorum ki Tuzla'ya da gelirler.

• Pendik - Fevzi çakmak Mahallesi de planlamada görünüyordu. Bu mahallede herhangi bir çalışma oldu mu?

Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyStyL -- 8 Kasım 2022; 9:39:52 >
  • Bugün bu afişi gördüm, Muhsin yazıcıoğlu ortaokulu önünde

Harikasın Türknet hem sizler reklamınızı yaptınız hem de belediye

Pendikdeki daha fazla arkadaşımızı foruma davet edelim ki gelişmelerden hep beraber haberdar olalım arkadaşlar

Türknet Gigafiber Pendik'te
  • belediyede bitiyor iş.. kağıthane belediyesi kağıthanedeki çalışmaları durdurdu..

• umutoktayolgun U kullanıcısına yanıt

Tuzla belediyesine göstermek lazım bunu

• Çamçeşme mah gamzade sokak mahallenin başında superonline kazıp fiber çekti bizim sokaga girmedi kaldı öyle ne zaman gelicek bende bilmiyorum

Mahallenin başındaki tip-7 kutusu aktif çalışıyor gidip baktım küçük cam var sayaç gibi birşey var içinde aktif yani

Turk telekom superonline turknet hepsi ile konuştum fiber için çalışma adresinizde gözükmüyor diyor

• nks0urce N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir.
  • Türknet Gigafiber çalışmaları Pendik Kavakpınar Mahallesi Abdi ipekçi caddesinde başladı. Ana hat çekilmiş. Türknetin bölgemizde yaptığı bu önemli çalışmayı desteklemek için sizlerde paylaşabilirsiniz. Altyapı sürecinin aksamaması ,bölgemize hızlı altyapı süreci için,belediye ile problemler yaşamamak adına memnuniyetinizi türknet Pendik hashtagi ile duyurabiliriz. Bölge olarak ADSL kullanıyoruz gigafiber Kavakpınar için bir nimet.

• Türknet Gigafiber Pendik'te

Türknet Gigafiber Pendik'te

• dgn67 D kullanıcısına yanıt
    Darısı bizim mahalleye :) Demek ki TurkNet’te kazı yapabiliyormuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım Pendik kavakpınar mah geneline dağılır inş.

• Çamçeşme mah. Kısmen vdsl cogunluk adsl halen bugün binaya kablo çekip bırakmış turknet bakalım ne zaman gelicek fiber internet gelişmeleri ara ara yazıcam

• Pendik Fevzi Çakmak mahallesinde halen bir çalışma yok galiba. umudu keselim mi? Bilgisi olan var mı?

• dgn67 D kullanıcısına yanıt
    Süper ören sokak ta gelir mi

• vjersin07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, proje bölgesine dahil edilen mahallede sokak, cadde ayrımı yapılmadan gigaFiber altyapı çalışması yapılacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Sen süpersin

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

pendik fevzi çakmak mahallesinde ne zaman başlayacak çalışma

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.