Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FreeDoom , FreeDoom Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
762
Cevap
32
Favori
106.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haritaya göre izmir çiğli karşıyaka gibi yerlere 2323 yılında Cumhuriyetin 400. yılında fiber alt yapıya kavuşuyorum :D Turknet diyor ki alt yapınızın desteklediği maksimum hızı tek fiyatta sunuyoruz. Alt yapıma göre turk telekom 200 mbit hız verebiliyor fiber var ama turknet 200 mbit veremiyor :)

• _mabolla_ _ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber için altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Ortak altyapı üzerinden şu an için en fazla 100 Mbps' te kadar hizmet verebiliyoruz.
  • denizdalga58 D kullanıcısına yanıt

Aynen sonradan farkettim 1 sitede varmış sadece

• İstanbul Esenler Fevzi Çakmak mahallesi bitti güncelleyebilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Esenler Davutpaşa Mahallesi bitti

• Pendikli ecilerim. Hayırlı uğurlu olsun belediyemizin fen işleri Türknet ile imzayı atmış. 2 tarafında yetkililerinden arz ederek öğrendik. @kadir1003 Ayrıca haritada Fevzi Çakmak, Çamçeşme, Kavakpınar dışında 2 mahallede daha gigafiber altyapısı olacakmış. Bunlar Kaynarca, Güzelyalı. Güncellersen sevinirim. Çalışmalar başlayınca gelişmeleri ara sıra yazarım. Tek mi yoksa 2 mahalleye veya daha fazla olmak üzere aynı anda girip mi başlarlar çalışmalara onu bilmiyorum.

• umutoktayolgun U kullanıcısına yanıt
    Benim mahalleye de gelse keşke :) Fevzi Çakmak ile aramda da bi iki sokak var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kadir1003 kullanıcısına yanıt

Hangi mahallede oturuyorsun dostum? Çamçeşmedeyim ben. Türknet yetkililerinden bir bey Linkedin'den bana ilk etapta bunları düşündüklerini yazdı. Yani bunun devamı olacak. Merak etme.  

gaziosmanpaşa karlıtepe mah aktif oldu haritadan güncelleyebilirsin

Velibaba ama Fevzi Çakmak ve Dumlupınar sınırındayım bekliyoruz bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Umarım sanada gelir 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harita Güncellendi

Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Talebimizi ilettik bekliyoruz :)

• Esenler kemer mah kablolar cekiliyor yarısı bitti.Haritada gorunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali vardar -- 3 Ekim 2022; 18:40:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağcılarda herhangi bir çalışma gören var mı ?

• Anladığım kadarıyla esenler komple gigafibere kavuşacak. Bugün Namık kemal mahallesinde ofdk kutularının hazırladığını gördüm. Az kaldı..

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama adresinden gigafiber talebi alırken neden "kişisel verilerin" 3. kişilerle reklam pazarlama vb. sebeplerle paylaşılmasını (veya bu bilgilerin satılmasını) onayını zorunlu kılıyorsunuz? Yapmış olduğunuz bu uygulamanın "Kişisel Verilerin Korunması Kanununda" dayanağı nedir?

"Gelecekte TurkNet ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetleri amacıyla SMS, arama veya e-posta ile iletişime geçilmesi ve bu amaçla yurt içindeki tedarikçilerine aktarılmasına izin veriyorum."

• Gaziosmanpaşa/Yeşim Çk. Sokak tamamlandı aktif edildi

Allahım sana geliyorum şükürler olsun sonunda merakla bekliyoruz kavakpınar Boys

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.