Şimdi Ara

TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
32
Favori
107.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @TurkNetDestek Merhaba, Kozyatağı Mahallesi'nde oturuyorum. Bu taraflarda hiçbir çalışma görünmüyor. Gigafiber'i geçtim YAPA olarak bile göremiyorum. Rica etsem bilgi verebilir misiniz? Buralara herhangi bir çalışma söz konusu olacak mı ya da var mı?

• G0JIRA G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.
  • Selam hocam Gaziosmanpaşa Yenimahalle ve Mevlana mahalleler aktif edilmiş Yenidoğan Mahallesi çalışma başlamış haritayı güncellersen iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alizeo kullanıcısına yanıt
    Hangi sokak öğrenebilir miyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • expho E kullanıcısına yanıt
    Özlem 1 Sk.

• Montaj ekibinden bugün bilgi aldım Eyüp Sultan Yeşilpınar tarafında çalışma başlamış yakında Orayı da aktif ederler

• Harita güncellendi

• @TurkNetDestek en azından web sitesinze kadir in yaptığı gibi bir map yapabilirsiniz böylelikle kimse sormak zorunda kalmaz

• Ege3899 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgede gigaFiber altyapımızın olup olmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Ancak proje bölgelerimizde değişiklik olabileceği için bu konuda paylaşımda bulunamıyoruz. Ben yine de öneri olarak paylaşacağım.
  • Bağcılar 15 Temmuz'da çalışma gören falan var mı ? Gülbahar caddesi ve koçmanda herhangi bir çalışma görmüyorum

• kadir1003 kullanıcısına yanıt
    Hocam Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesi çalışmalar başlamış haritadan güncelleyebilirsin

• Harita güncellendi

• Esenler kemer mahallesi 10 gün önce kablolama başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu harita güncel mi? Güncel ise Çekmeköy'de superonline her mahalleye fiber döşemeye başladı. İlk evlere kablo döşemeside hamidiye ile başladı. Haritaya baktığımda hamidiye mahallesi gigafiber alanında gözüküyor.

Sormak istediğim soru @TurkNetDestek gigafiber altyapılarınızda superonline ile ortak altyapı kullanmaya mı başladınız? Yoksa haritada belirtilen hamidiye mahallesinde gigafiber yok mu?

• orhanoksuzz O kullanıcısına yanıt
    Bu Turknet Gigafiber haritası. Superonline ile herhangi bir alakası yok.

• orhanoksuzz O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiberde kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz. Diğer servis sağlayıcıların altyapısını kullanmıyoruz. Haritayı buradaki kullanıcılarımız oluşturdu ve bölgelerde çalışma yapıldıkça güncelleme yapıyorlar. Siz dehttps://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.
  • Esenler / Namık kemal mahallesinde binalara gigafiber kutusu takılmaya başladı.

*Bazı binalarda sarkık kablolar var henüz bina dışına ofdk takılmamış.

@kadir1003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vovu01 -- 28 Eylül 2022; 21:43:8 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.