Şimdi Ara

TurkNet DonanımHaber Buluşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli Turknet’li DonanımHaber kullanıcıları,

DonanımHaber ilgiyle takip ettiğimiz, aktif olarak bulunduğumuz ve sizlere destek olduğumuz bir platform. Burada paylaştıklarınızdan, düşüncelerinizden ve önerilerinizden sıklıkla yararlanıyor, yeni fikirler geliştiriyoruz.

Bizim için çok önemli olan DonanımHaber’deki Turknet kullanıcılarıyla düzenli olarak bir araya gelmek, onları evimizde ağırlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istiyorduk. Bu kapsamda “TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliklerimize başlamıştık.

Bir sonraki gerçekleştireceğimiz buluşmamızı 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 14.00’te Gayrettepe’deki Genel Merkezimizde yapacağız. Katılmak isteyen 7 kişiyi, evimizde ağırlayacağız. Hem çay kahve içeceğiz hem de sizlerden fikirler alacağız. Daha sonra sözü size vereceğiz, sizlerde beklentilerinizi ve taleplerinizi ilk elden bize aktarabileceksiniz.

Etkinliğimize katılmak isteyenler bu mesajımızın altına katılma taleplerini bırakabilir. Biz “katılırım” diyen kişilere özel mesaj ile döneceğiz ve müşteri bilgilerinizi ve GSM numaranızı isteyeceğiz. Sözlü katılım onayınızı aldıktan sonra gelmek isteyen kullanıcımızı listemize ekleyeceğiz.

Katılımcı sayısı 7 kişiye ulaştığında, kontenjanın dolduğunu buradan bildireceğiz. Gelmek isteyip de gelemeyenler, devam eden aylardaki etkinliklerimize katılabilir. yeni etkinliklerin tarihini, yine buradan konu açıp sizlere duyuracağız.

TurkNet DonanımHaber Buluşması” etkinliğimize 27 Haziran’da sizleri bekliyor, ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

TurkNet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 21 Haziran 2019; 14:32:5 >

• Merhaba. Sadece Türknet kullanıcılarını davet etmenizi olağan karşılıyorum, sonuçta müşterileriniz. Ancak ben isterdim ki Türknetli olsun olmasın herkes başvurabilsin. Diğer işletmeciden hizmet alıyor diye vereceğiniz bir bardak çay kahve size zarar olarak dönmez sonuçta. Hatta ben isterdim ki diğer işletmecilerle ortak bir toplantı da düzenleseniz herkes katılsa ve bilgi alış verişleri yapabilsek. Ancak bu tarz fikirlerin konuşulduğu ortamlarda Türknetli Türknetsiz ayrımından başlarsak yol katedemeyiz diye düşünmekteyim. Konuşacağımız konu internetse herkes başvuruda bulunabilmeli ve davet edilmeli. ha yok bu sefer biz aramızda yapalım bir sonraki yaptığımızda her işletmeciden insanlar çağırırız diyorsanız o başka tabiki. Ha eğer çay kahve masraf oluyorsa yanımızda da getirebiliriz sorun değil kesinlikle.
  • Katılan tekrar katılabiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Sadece Türknet kullanıcılarını davet etmenizi olağan karşılıyorum, sonuçta müşterileriniz. Ancak ben isterdim ki Türknetli olsun olmasın herkes başvurabilsin. Diğer işletmeciden hizmet alıyor diye vereceğiniz bir bardak çay kahve size zarar olarak dönmez sonuçta. Hatta ben isterdim ki diğer işletmecilerle ortak bir toplantı da düzenleseniz herkes katılsa ve bilgi alış verişleri yapabilsek. Ancak bu tarz fikirlerin konuşulduğu ortamlarda Türknetli Türknetsiz ayrımından başlarsak yol katedemeyiz diye düşünmekteyim. Konuşacağımız konu internetse herkes başvuruda bulunabilmeli ve davet edilmeli. ha yok bu sefer biz aramızda yapalım bir sonraki yaptığımızda her işletmeciden insanlar çağırırız diyorsanız o başka tabiki. Ha eğer çay kahve masraf oluyorsa yanımızda da getirebiliriz sorun değil kesinlikle.

• Araç bulabilirsem ben gelebilirim.
    Dövmeyin ama beni orada :)
  • Katılabiliyor muyuz Enes bey?
    Ayriyetten konuşmak istediğim 1-2 özel konu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasbugAtaturk -- 23 Haziran 2019; 16:54:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayı bir de bunun hafta sonu olanı vardı ?
  • Bir kerede türknet dışı katılımcı yapın fikir beyan edelim toplantı oluyor sonuç:ZAM
  • İstanbulda olsam gelirdim. Şimdiye kadar aldığım hizmetten çok memnun olduğum ve sempati duyduğum bir oluşum Türknet

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Dur ben orada yokum 😄ekimde olsun o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi eğlenceler şimdiden
  • Merhaba, öncelik diğer arkadaşlarımızın hakkı olsun
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aramızda çayın, kahvenin lafı olmaz Müsaitseniz gelin tabii... Bu ziyaret bizim hoşumuza gider Bana PM üzerinden size ulaşabileceğim GSM numarasınızı isim ve soy isminizle birlikte gönderin. Ben sizinle iletişime geçeyim.
  • Merhaba, olur mu öyle şey :( Gelebilirseniz dört gözle bekleriz. Eğer gelebilirseniz bu konu üzerinden "katılırım" yazın. Bu bizim için yeterli olacaktır.
  • BasbugAtaturk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu görüşmeyi daha sonra yapsak çok iyi olur Öncelik hakkımız katılım gerçekleştirmeyen diğer kullanıcı arkadaşlarımızda kalsın.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlarımız içerisinde hafta sonu buluşmamız var. Bunu size buluşmayı gerçekleştirmeden önce söyleyeceğim. İçiniz rahat olsun
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kapımız herkese açık... Gelin isterseniz, siz de fikirlerinizi bizimle paylaşın. Eğer müsaitseniz ve gelmek istiyorsanız "katılırım" yazmanız yeterli olacaktır.
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, keşke olsaydınız... Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, açacağımız diğer konuları takip edin Umarım buluşma tarihi size uyar, sizi burada görürüz
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Merhaba, isterseniz beraber eğlenelim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Perşembe gününe kadar eksik kalırsa buradayım bilginize

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.