Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bakıp geri gitti

• Gitti bilginize. ağam eğlenir bizimle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, bir sorun yaşadık, bazı bölgelerde kullanıcılarımızın internet erişimi kesildi. Durumu hızlıca fark ettik ve bir çalışma gerçekleştirerek sorunu çözüme ulaştırıyoruz. Yavaş yavaş hizmetler aktif hale gelecek, kısa süre içinde sinyalleriniz tam olarak oturacaktır. Sorunu uzun sürede çözülmeyen kullanıcılarımız Online İşlem Merkemizden kayıt oluşturmalarını rica ediyoruz. Bilginize sunarız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu saatte burada olmanızı tebrik ediyorum

Ne kadarlık bir uzun süreden bahsediyoruz, çalışmanın tamamlanıp tamamlanmadığını bilmeden de açmamız saçma olur. Siteniz de bulunan İnternet arızası kısmın eklerseniz, biz de takip edebiliriz. Sorun çözüldüğünde internet gelmezse arıza kaydı açabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenilmez26 kullanıcısına yanıt
    Siz türknet i iptal edene kadar sökmezler diye tahmin ediyorum.

TT nin cihaz için ses etmeyin imza vermedi iseniz.

TT hangi cihazı - cihazları verdi ?

• UGzeg U kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Türknet şeffaflık karnesini uzun zamandır güncellemiyorlar.
    Arızaları da geç giriyorlar bununla ilgili sorunları var, çözmüyorlar.
    aylar önce de söyledim kendilerine, böyle olunca da ''şeffaflık'' olmuyor.

Ben YAPA'dayım, bağlantım gitmedi ama, genel olarak 2 ayda bir bu tür sorunlar oluyor.

Pingi ve bu genel arızaları çözmedikleri sürece nperf'e göre ''en hızlı'' olmaları bir şey ifade etmiyor.

Sorun olduğunda burası bir toplanma alanı olduğu için de, destek yetkilisi kopyala yapıştır cevabı buraya girecek elbette,
    bu takdir edilecek durum değil.

Takdir edilecek durum, sorunsuz kullanımdır. Her yönüyle.
  • Benim İzmir'de de bağlantım gitti geldi. Modem arayüzüne baktım kopma gözükmüyor uygulamaya baktım kopma gözükmüyor. Ama 15-20 dk kafasına göre gitti geldi net.

Hızlıca fark edene kadar bu sorunlar ortaya çıkmasa da bizde mağdur olmasak ne güzel olurdu.

• Çoğu kişi bunlara takmayıp aman boşver yaptığı için de pek umursamıyorlar kopyala yapıştır cevaplar hep, müşteri hizmetleri var ama hiç bir yetkileri yok. Arıza kayıtlarına 3 gün diyorlar ama uzuyor sürekli, herhangi bir bilgi almak neredeyse imkansız. Ha hala kullanıyorum çünkü mecburiyet var. Millenicom ve netspeedte de benzer şeyler yaşanıyor. Kablonet oturduğum bina da olmadığı için de ona geçemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenilmez26

teşekkürler sayın Ramazan Bey. bugün turknet ten aradılar.
    Önce tt kendi yapmış, bizle alakası yok dediler.
    Sonra zorladığımda sizin söylediğinizi söylediler; biz fiber hizmeti vermiyoruz.

E kardeşim Turknet ile TTnet aranızda konuşun da bizi böyle arada maymun etmeyin.
    Bir bilgi alana kadar göbeğimiz çatlıyor, ikisinin de birbirinden haberi yok.

kurulum esnasında dsl sökülmedi, hala çalışıyor.
    umarım da sökülmez. ??

hala aklımda sorular;
    1. acaba birgün TT nin aklına eser de keser mi dsl kabloyu
    2. tt nin bırakıp gittiği bu modem i naapacağım?

Alıntıları Göster
    Tt modemi için ben aramıştım geçen sene. Parasını ödediniz size ait demişti tt müsteri hizmetleri..
    Superonline iade istemişti. Kurumlar farklı çalısıyor biraz:)

• İnternetim geldi, ilginç bir şekilde tam performans ile geldi hemde. Hem ping düzgün, hem de hız maksimum seviyede. Ama korkum şu ki daha aynı bölgede ki türknet kullanan arkadaşıma internet gelmemiş. Eğer bölgede onun gibi internet bağlantısı düzelmeyen kişiler çoksa onlar bağlandıktan sonra hız ve pingte sorun yaşanabilir. Bakalım artık.
    Merhaba, uzunca bir süredir müşterinizim, birçok arkadaşımı da müşteriniz yaptım. Bulunduğum muhitte abone olurken 75mbit hız taahhütü verilmişti. Bense 45mbit ancak hız alıyordum. Ancak son zamanlarda (1 aydır) hız 35mbite kadar düştü ve verim alamıyoruz. Destek kaydı oluşturdum ve bekliyorum.

• Yozgattayim bende herhangibir sıkıntı yok

• Merhaba burdan yardımcı olan sayin Türknetdestek yetkilisine çok teşekkür ederim hız problemi, telefon sorunu ve numara gözükmeme sorununu kendisine bildirdim ve hemen hızlı şekilde yardımcı olup sorunlarınim çözülmesinde çok yardımcı oldu tekrar teşekkür ederim

• Bugün 6-7 kere İnternet kesildi internet ışığı yanmıyor sürekli gidiyor genel arızanıza başlayacağım mobil uygulama online işlemlerden arıza kaydı bildiriyorum otomatik mesaj gönderiyorsunuz Bir an önce şu interneti düzeltin kullanalım yoksa İnterneti iptal ettireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 17 Ocak 2020; 12:56:23 >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Yok ben dsl modem den bahsetmiyorum. Fiber in ucundaki ont-router dan bahsediyorum.

Sol hiç bir zaman modem-ont-router i müşteri de bırakmaz. Kiralanır, mülkiyeti müşteriye geçmez iadesi alınır (internette satılanlar bir şekilde iade alınmayanlar veyahut iade etmeyip cezayı ödeyip bir kısmını kurtarmaya çalışanlar)

• arkadaşlar hangi şirkete geçiş yaparsak yapalım aynı sıkıntılarla elbet karşılaşacağız. benim de sabrımın tükendiği zamanlar oldu ancak buradaki arkadaş saolsun ilgilendi, her gün bilgilendirdi beni. bütün firmaların alt yapı sorgulamasında 12-13mbit çıkan yerde şuan 75mbit hız alabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Yok ben dsl modem den bahsetmiyorum. Fiber in ucundaki ont-router dan bahsediyorum.

Sol hiç bir zaman modem-ont-router i müşteri de bırakmaz. Kiralanır, mülkiyeti müşteriye geçmez iadesi alınır (internette satılanlar bir şekilde iade alınmayanlar veyahut iade etmeyip cezayı ödeyip bir kısmını kurtarmaya çalışanlar)
    Vdsl modem. Fiber için verdikleri. Bizim binada fiber yok hiper kurdular. İade istemediler.

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.