Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
39.317
Cevap
307
Favori
875.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anadolu ajansına (aa.com.tr) giriş yapılamamasının açıklaması nedir acaba? Geçici midir? nedendir, sebep nedir. Vpn kullandığımızda veya cep telinden ulasılabiliyor...
    Teşekkürler
  • musk M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bana müşteri numaranızı bu durumu belirterek PM üzerinden iletirseniz gerekli kontrollerimizi yapıp size daha net bilgi verebiliriz. Sizden geri dönüş bekliyorum.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Gönderdim. Teşekkürler.
    Slm şuan türknet kullanıyorum sorunsuz girebiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, hakkımda yazmış olduğunuz bu güzel düşünceler için size ayrı olarak teşekkür ederim Buradan tüm kullanıcılarımıza elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Yaşanılan sorunları ilk ağızdan anlayıp doğru bir şekilde yönlendirme yaparak çözüme ulaştırmaya çalışıyorum. Bu güzel geri dönüşler beni oldukça mutlu ediyor. Sonuçta hepimiz kanlı canlı bir insanız ve emeklerimizin karşılığını almaktan mutlu oluyoruz. Çok sağ olun.

Size iyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim. Bir sıkıntı yaşamanız durumunda bana nereden ulaşabileceğinizi iyi biliyorsunuz
  • Selam, ilginiz için teşekkür ederim. Sorun sanırım statik ip imizle ilgili. Diğer baska adresteki turknet hesaplarımızda bu sorun yok. Ancak İst - beyoğlundaki iş yerimde giremiyorum. çok sayıda bilgisayar var hepsinde denendi.
  • Merhabalar, arkadaşlarım sistem üzerinde açmış olduğunuz destek kaydınızı detaylı bir şekilde inceleyip size konu hakkında bir geri dönüş yapacaklardır.
  • Merhaba, sorun yaşamış olduğunuz süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için ben size teşekkür ederim. Ben hep buradayım. Sorun yaşamanız durumunda bana istediğiniz zaman PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorunsuz kullanımlar dilerim
  • tornavida T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, TurkNet olarak tüm kullanıcılarımıza ulaşabildikleri maksimum hızları veriyoruz. Sizin farklı bir sorununuz olabilir. Bu durumu bize Online İşlem Merkezimiz üzerinden kayıt açarak ilettiyseniz arkadaşlarım detaylıca hizmetinizi kontrol eder ve size yardımcı olmaya çalışırlar. Aksi bir durumda sizde istediğiniz zaman bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tabii düşüncelerinizde haklısınız... Ama bazı zamanlar ne yazık ki bu gibi durumlar karşımıza çıkabiliyor. Çözümü kısa sürede gerçekleştirdik. Tekrar bu gibi durumlar ile karşılaşmamanız için uğraşacağız. Hiç merak etmeyin
  • KraL_15 kullanıcısına yanıt
    Her şey sizin için
  • Merhabalar
    Kız arkadasimi davet kodumla türk telekomdan turknete geçirdim
    Fakat internete bağlanamiyor kurulum için benim eve bir arkadaş gelmişti o kurulu yaptı fakat kız arkadaşıma sadece mesaj attılar kimse gelip gitmedi
    Ben kontrol ettiğim kadariyla bir problem gözükmüyor kurulumda
    Turknette kayıt oluşturdum ve internet modemle buluşuyor vs diyor fakat kız arkadaşım internete bağlanamiyor
    Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olur musunuz@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milkomeda -- 17 Ocak 2020; 16:12:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim hocam belki o pc ile olan bir sorun olabilir ne bileyim antivirüs programı engellemiş olabikir ip den dolayı olmuş olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • milkomeda kullanıcısına yanıt
    Merhaba, müşteri numaranızı bana PM üzerinden iletir misiniz? Ben kontrol edip size yardımcı olmaya çalışayım.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Fiber dönüşüm yapılan sen değil miydin ?

• milkomeda kullanıcısına yanıt
    Churn de kimse kurulum a gelmez. Modem e abone telefonuna gelen @turknet li kullanıcı adı şifresini girmeniz lazım.

• Bağlantım saat 4 ten sonra 1 mbit in altına düştü. Arıza dan da yazmama rağmen kimse dönüş yapmadı. Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Churn de kimse kurulum a gelmez. Modem e abone telefonuna gelen @turknet li kullanıcı adı şifresini girmeniz lazım.
    Onu yaptı birkaç kere de kontrol ettirdim yanlış yazdığıni düşünmüyorum modeme reset atıp denese mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Fiber dönüşüm yapılan sen değil miydin ?
    Yok:) ben modemi ne yapayım dıyen arkadaşa yazmıştım

• DAha önce yaklaşık 1.5-2 yıllık bir türk net deneyimim var desktek kısmı çok eksikti. Kapattırıp il değiştirmiştim. Yeni evime gene fiyat avantajından türknet bağlatmak istedim 05.01.2020 de başvuru yaptım 08.01.2020 de evraklar türknet'e ulaşmıştı.Ayın 17 si oldu hala hattı aktif edemediler 312 471 89 68 numaralı aboneyim yani açmaya çalıştıkları abone. Bugün itibariyle iptal talebinde bulundum ikiletmediler saolsunlar ama fax çekmek lazımmış. Sizin yapabileceğiniz bir işlem var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.