Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
39.318
Cevap
307
Favori
875.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4 gün önce de aynı kişi aynısını deei. Yazık.
    Bu arada tabiki arıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Hocam facebook grubuna yazin bakalim valla sinir bozucu

• Turknet in kendi sayfasi mi yoksa Turknet kullanicilari platformu var.
    Kullanici platformuna istek attim bekliyorum

Evet o kullanici platformu orada yetkililer var oradan sesinizi duyurabilirsiniz sanirim

• teşekkür ederim attım beklemedeyim. 1 saate tekrar MH yi arayacağım iptak edin diye :)
    TürkTelekom mu vermiyo ki acaba hizmet numarasını ama bu durum saçma

Olabilir hocam turknetinde gunahini almamak gerek ben sahsen baya memnunum tt tarafindanda olabilir bu sikinti ama turknetde hatali yani duzgunce bilgilendirme yapmasi lazim ki insanlar rahatlasin

• Neyse şu grup kabul etsin oraya yazayım da. Yetkili biri görür belki akıl verir ona göre iptal ederim. Netspeed 2 günde hallediyormuş.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bende bir pislik döndüğünü düşünüyorum, kesin böyle bir durum var kardeşim onlardan her şey beklenir. Tütekici Hakem Heyetine gideceğim dilekçe hazırladım. Hakkımı başka yollarla arıyacağım artık bakalım ne olacak.
  • benimde şimdiye kadar hiçbir sorunum yoktu ancak 2019 girtikten sonra 75 mbit olan hızm akşam saatlerinde 1 mbit e düşüyor ve internet kullanılamaz hale geliyor yer bağcılar /ist
    Lütfen acil cözüm bulun

abone : 2124343505adsl

devre 8812850836 bağcılar
  • bulentvural B kullanıcısına yanıt
    Hocam bağlı olduğunuz santral güneşli yapa mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 akşamdır düzenli olarak gece 00:00'a kadar ping süreleri çok yükseliyor.00:01 gibi kendi kendine düzeliyor.Nedir bu durumun sebebi? Geçici birşey mi yoksa hep böyle mi kullanacaz artık yeni yılla beraber ? Açıklama yapacak birisi yok mu ?
  • Beyler normalde 2018'in sonuna kadar sorun yoktu fakat 2019'a girdiğimizden beri ping ve hız sorunu yaşıyorum. Akşamları hızım 25 mbps ve ping 150 civarı.
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Türknetdestek hesabından aldığım pm'ye göre kendilerinin yaptığı kapasite arttırma çalışmasının aynısını Türk telekomada yaptıracaklarmış.

Aynı sorun bende de var. Fakat Türknet'e geçmeden önceki hattımda da aynı sorun vardı. Son zamanlarda bu sorunu yaşayan çok fazla insan var bilemiyorum nasıl çözülecek bu. Bu sorun Türknet Netspeed Millenicom'dan falan değil direk Türk Telekom'dan kaynaklanıyor. Altyapıdan kaynaklanıyor.
  • 08.01.2019 tarihinde turknet m.h. arayıp arıza kaydı oluşturdum. tabi müşteri hizmetleri temsilcisi turknette yok asla iletişim kurup derdinizi anlatabileceğiniz birine ulaşamıyorsunuz, tamamen kayıtlarla konuşuyorsunuz, istediğiniz şey o kayıtlarda yoksa benim gibi yazarsınız 1 hafta cevap beklersiniz artık ne zaman isterlerse belki dönüş yaparlar. yeni abone olacaklar bunu bilsinler.bir haftayı geçti ben henüz turknetten haber alamadım.Destek birimine yazıyorum cevap vermiyorlar. kredi kartı bilgilerim onlarda her ay tam zamanında çekiyor 65 lirayı ama iş hizmet vermeye geldiğinde ne zaman isterse artık, zira bi sıkıntında telefonla ulaşabileceğiniz bir mecra yok.
    2019 da başladı bu sıkıntı,geçici bir süreyse katlanırız ama bu şekilde bir kullanıma katlanamam.Telekoma mı suç atıyolar yani ?Bunu mu anlıyorum msgınızdan?
    Kendilerinin yaptığı çalışmanın yanında telekomun da çalışması yapması lazım diye anladım hocam ben muhtemelen telekom omurgasındaki kapasitelerini arttırmak isitiyorlar.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Önce Telekom engel oluyor dediler Telekom iptal ettim yine bağlantı yapmadılar

İptal etmek yerine internet taşıma yapsaydınız sıkıntısız bir süreç olabilirdi.

hayır yapa değil
    santral bağcılar
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.