Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu akşam da pingler uçtu.Gece 00:00 gibi kendiliğinden düzelecek mi bakalım.3.tekrarda online müşteri hizmetlerine yazarım,olmadı başka issye geçerim memnundum halbuki 2 senedir.Bilinçli yapılan bir şey olduğu çok belli.Sebebi ne acaba ?

güncelleme:00:01 itibariyle pingler normale döndü.Nedir bu uygulamanın sebebi ,bilen var mı? 2 gecedir dikkatimi çekiyor,çok ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 14 Ocak 2019; 0:6:18 >
  • Saat 00:30 itibari ile internet düzeldi. Kesinlikle bilerek yapılıyor bu, altında türk telekomun mu parmağı var yoksa türknetin mi bilmiyorum ama hepsine lanet olsun.
  • TURKNET neden hizmet numarası veremez açıklar mısınız bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Telefon onayından hemen sonra kullanıcı adı ve şifre verdiler . Fakat diğer internet ile bağım kesildiği gün internetim gitti. Acaba haftasonuna denk geldiği icin geçiş yapılamadı mi diye düşünüyorum ?

Bu konularda fikrim yok. Sizin bir fikriniz var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Telefon onayını 5 Ocakta verdik. 6 Ocak pazar sabahı Aktivasyon başladı yine 6 Ocak aksamı TTNET kesti internetini. Şuan 14 Ocak tam 8 gün oldu.
    Bir kere üzerine düştüm arayın dedim aradılar "hizmet numaranız sisteme yansımıyor"dediler ee hallet kardeşim isin ne.
    Valla temsilciye ulaşıyorum 3 e basıp konusuyorum her gün. Bugun yani 14u pazartesi son gün. Iptak ederim uğraşamam cidden. 300mb netim kaldı

• Benimki haftasonuna denk geldiği icin birkaçı gün beklerim bende . Duruma göre iptal ederim herhalde. Bakalim zor isimiz

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın altyapısı vaede bahçelievlerde onun pingi oyunda 50 iken benim ki 70-80 arası dalgalanıyor.

• Tam 10 gündür telefon ve internetim yok. Büyük ihtimal benim aboneliğimi başkasına peşkeş çektiler. Artık art niyet arıyorum. Sistem hatasından abonelik mi kapatılır. Yeni abonelik içinde oturduğum evde altyapı yoktur uyarısı alıyorlarmış. Bir hafta öncesine kadar 7 aydır kullandığım yerde bu hata mı çıkıyor şimdi yuh. Sinirden ağlayacağım o denli moralim bozuk. Resmen ...iç gibi ortada kaldım. Bu hatayı kim yaptıysa cezasını çeker inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turstar -- 14 Ocak 2019; 10:4:38 >
  • Merhaba ben önceden vae deydim hiçbir sorunum yoktu 2-3 ay önce yapa ya geçirdiler hızım falan inanılmaz kötü, tekrar vae ye geçmek istiyorum. Zaten hiç izin falan almadan yapa ya geçirdiler çok sinirliyim. Yardımcı olur musunz lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, YAPA santrallerimizin yer aldığı il listesi güncel olarak aşağıdadır.

İstanbul (Anadolu)
    İstanbul (Avrupa)
    Kocaeli
    İzmir
    Ankara
    Denizli
    Sakarya
    Eskişehir
    Bursa
    Sivas
    Uşak
    Tekirdağ
    Manisa
    Konya
    Antalya
    Aydın
    Adana
    Erzurum
    Kayseri
    Hatay
    Gaziantep
    Samsun
    Mersin
    Yapa santral sayınızın artması için planlanan tarihler ve santral isimleri var mıdır? İstanbul için soruyorum sadece.
  • Türktelekomdan aldığım bilgiler dahilinde port olmadığından hizmet alamadığım söyleniyor. Yani çalışan internetim saçma sapan şekilde sonlandırıldı ve başkasına verildi. Ben dımdızlak ortada kaldım yazıklar olsun ya yaşadığım şu sürece bak. Ne yapacağım şimdi arkadaşlar bir akıl verin böyle bir şey olur mu.
  • Kuzenimin Eylül ayında İnterneti kesildi. Hiçbir şekilde sorunu gideremediniz. Bunun üzerine iptal talebinde bulundu. İptal talebinizi aldık diye mesaj atmışsınız. İptal etmediğiniz gibi her ay otomatik ödemeden vermediğiniz hizmetin tahsilatını yapmışsınız. Biz bu hizmeti veremiyoruz en azından hesabı donduralım demek yok. Ve hala İnternet yok. Ocak ayının faturasını kitlemişsiniz.

Müşteri numarası: 1025501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 14 Ocak 2019; 11:57:41 >
  • Merhaba,
    ttelekomdan geçiş yaptım, 120 tl ye kadar olan geçişten kaynaklı faturalarım indirim olarak karşılanacaktı, şimdi cihaz iadelerinden sonra kalan 117 tl lık faturayı ödedim, bununla ilgili online işlemlerde bir şey bulamadım. Nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum.
  • turstar T kullanıcısına yanıt
    Hocam telekomun işi port kıtlığı olan biryerdeyseniz elinizden alıp kendi abonelerine vermek gibi şerefsiz bir yönleri var. Bir araştırın ama muhtemelen sözleşmede bu port işini Türknet’e belirtmişlerdir yasal bir dayanağınız umarım vardır.

• An itibariyle iptal dilekçesini gönderdim. 24.12.2018 tarihinde başvuru yaptım ama hala evime internet bağlanmadı. Yazık gerçekten hayal kırıklığı yarattı bana

• Ariturka kullanıcısına yanıt
    size neden bağlanmadı

• Bugun pazartesi ve cevap vermedi.
    4 gün önce ne dedilerse yine arayıp aynısını dediler. Hizmet numarası veremiyoruz

Önce Telekom engel oluyor dediler Telekom iptal ettim yine bağlantı yapmadılar

TurkNet Destek Burada

Haydaa hocam o zaman su facebookta turknet grubu var oraya yazin bakalim

• Ariturka kullanıcısına yanıt
    sizi bu kadar oyalardılarsa ben uğraşmayayım.
    Insanlara 3 gun de hizmet numarasi veriyorlar ben TTNET ten gectim hizmet numaram nolduysa yeniden vermeye çalışıyorlar ve veremiyorlar. Diyecek bir şey yok iptal edin gitsin

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.