Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: impompe1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
17.037
Cevap
211
Favori
341.977
Tıklama
Giriş
    1910 Mesaj

Bugün de saat 20:45 civarlarında fişi çektiler yine, ping fırladı 120ms'lere. Bilerek mi yapıyorsunuz akşam saatlerinde bunu? Hala cevap alamadım, cevap vermiyorsunuz?? Hergün akşam 20:00'den gece 01:00'lere kadar internet felç. Ping değerleri yerlerde. Sebebi nedir bunun? Bir çalışma yapıyor musunuz? İstanbul Bağcılar bölgesi.

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 10 Ocak 2019; 21:42:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Çavuş
    81 Mesaj

Arkadaşlar

Bakırköy bölgesinde bu akşam 21.30 dan sonra yine sorun başladı. PS4 te oyun oynayamaz oldum 2 gündür devam ediyor.

Normalde hız testinde 60 mbit leri görürken şimdi 35 mbit leri geçmiyor. Paketim 75 mbit VDSL. Bu arada ps4 te hız testinde 8 mbit üstüne çıkmadığından online oyun oynayamıyorum.

Lütfen konuyla ilgili açıklama yapar mısınız @TurkNetDestek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade1978 -- 10 Ocak 2019; 22:30:44 >
    |
    |
    MACBOOK PRO 13 INCH CORE I5
    PS4 1 TB
  • Binbaşı
    1846 Mesaj

8 Ocak çalışması ters etki yaptı bizde Ping kaç?
    |
    |
    blade1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum 8 gündür nakil işlemini beceremediler. Sözde 48 saat diyorlar ama yalan söylüyorlar. Yarın ilk işim daha aktivasyonunu tamamlanamayan turknet için iptal faksı göndermek olacak. Reziller.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Khalasar

Bugün de saat 20:45 civarlarında fişi çektiler yine, ping fırladı 120ms'lere. Bilerek mi yapıyorsunuz akşam saatlerinde bunu? Hala cevap alamadım, cevap vermiyorsunuz?? Hergün akşam 20:00'den gece 01:00'lere kadar internet felç. Ping değerleri yerlerde. Sebebi nedir bunun? Bir çalışma yapıyor musunuz? İstanbul Bağcılar bölgesi.

@TurkNetDestek
    Aynı sorun bende de var hocam. Bölgemizde aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yakın bölgedeyiz, sorun bende 1 haftadır devam ediyor. Her akşam 20:00'den gece 00:00 veya 01:00'a kadar internet felç. Şuan düzeldi mesela, yaklaşık 4 saattir felç olan internet şuan mükemmel. Belli ki birşeyler deniyorlar veya birşeyin çalışmasını yapıyorlar. Aksini düşünmek istemiyorum, inşallah bilinçli kısmıyorlardır interneti akşamları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 11 Ocak 2019; 0:21:57 >
    |
    |
    blade1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9729 Mesaj

Bende hız sorunu değilde aşırı ping sorunu var pubg filan hak getire dediğiniz gibi umarım kısma değildir. Deneme yapacaklarsada gündüz yapsalar daha mantıklı olurdu akşamları son kullanıcıyı etkiliyor.

|
    |
    Khalasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,
    sorunum dün akşam itibariyle çözüldü. nasıl çözdün diye sormayın bende bilmiyorum kendiliğinden geldi internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirtik -- 11 Ocak 2019; 8:45:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: pirtik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör TurkNetDestek

Sizin geçişiniz yine iyi olmuş.
    2 Ocakta başvurdum aynı gün belge yolladım.
    3 Ocakta belge ellerine ulaştı. 4 Ocak gibi sisteme girip 5 Ocakta onay için aradılar. 6 Ocakta aktivasyon başladı yine 6 Ocak akşamı TürkTelekom halihazırda kullandığımız internetin fişini çekti.
    Aha 5 gün oldu internet falan yok. Herhangi bir şehirde de değilim Istanbuldayim saçma ya.
    Kac gündür yaziyorum dun aradilar sessizdeydi, mesaj atmislar yeni devre numaraniz sisteme tanımlanıyor vs vs tekrar aramalarini bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kliktivist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazykartal

Sizin geçişiniz yine iyi olmuş.
    2 Ocakta başvurdum aynı gün belge yolladım.
    3 Ocakta belge ellerine ulaştı. 4 Ocak gibi sisteme girip 5 Ocakta onay için aradılar. 6 Ocakta aktivasyon başladı yine 6 Ocak akşamı TürkTelekom halihazırda kullandığımız internetin fişini çekti.
    Aha 5 gün oldu internet falan yok. Herhangi bir şehirde de değilim Istanbuldayim saçma ya.
    Kac gündür yaziyorum dun aradilar sessizdeydi, mesaj atmislar yeni devre numaraniz sisteme tanımlanıyor vs vs tekrar aramalarini bekliyorum
    Aynı gün başvuru yapmışız ancak ben artık tahammül edemedim ve sabah faksı gönderdim. Başlangıçta böyleyse ilerde nasıl olur allah bilir. Gerekirse 10tl fazla veririm ttnet'e geçerim.

Sorun şu 5 gün bekledim o internet bağlanacak.
    2 yıl önce bu durumlardan çekindiğim için TTNET bağlattım. Elalem burda 35 alıp tam 35 gelmiyo diye ağlarken ben ayın ilk 5 günü 8mbps sonra ki 25 günü 2 mbps kullandık aile olarak ve buna 2 senedir 58 Tl verdim.
    Kazık ve taahhute de artik katlanamiyorum.
    Bu internet konusu bildiğin çaresizlik

|
    |
    Cella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Merhaba @TurkNetDestek

1 aydır ttnetten turk.nette gecişi bekliyor ne zaman geçecek ttnet taahüt bittiğinden taahütsuz fiyatla 2.faturam gelecek olmuyorsa söyleyin alternatif bakayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 11 Ocak 2019; 11:58:9 >
  • Yarbay
    9729 Mesaj

Hocam asıl olan istanbulda oluyor. Memlekette elimi nereye atsam fiber yada vdsl var istanbuldaki evimde adsl var onda da hız almak hak getire. Memeleketler daha iyi internet konusunda.

|
    |
    crazykartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam geçiş istediyseniz belgeler ve onaydan sonra TürkTelekomun neti kesmesi Turknetin taahhutu bozup bedelini 120Tl ye kadar ödemesi gerek.
    Ben başvurdum 4 gün sonra TTNET kesti siz en iyisi arayın müşteri hizmetlerini

|
    |
    Mbaydar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj

Istanbul un neresi. Bana vdsl verebiliyorlar hatta 75e kadar ama +15 istiyorlar.
    Turkcell falan vdsl veremiyor sadece. Kablonetin altyapisi bile yok oturdugum yerde

|
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9729 Mesaj

Bağcılar bahçelievler sınırındayım. Ben direk büyük santrale bağlıyım mahallemde fiberli kabin yok santrale olan uzaklığım 1700 metre civarında bu yüzden yüksek hız alamıyorum. Yakınımdaki bazı mahallelerde vdsl kabinler var benimkinde yok. Şikayet ettiğimde size özel fiber mi çekicez dedikleri için kızıp türknete geçtim.

Gerekirse türknette sürünürüm ama telekoma dönmem bir daha.

|
    |
    crazykartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    üstüne gelip 100 lira daha kablo parası diyorsunuz
    sonra sosyal medyadan yazınca bana link atıp burada yazmışız baksaydın diyorsunuz.

şimdide iptal ettirmek için uğraştırıyorsunuz.
    |
    |
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Yarbay
    2344 Mesaj

6 Senedir Turknet kullanıyorum netim 16mb adsl vdsl geçiş yapılsın dedim geçiş yapılacak denildi 3 gündür net yok şimdide bana yazıyor sizin altyapınızda fiber var biz fiber desteklemiyoruz.Hangisi doğru?
    |
    |
    |
    |
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.