Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30.950
Cevap
281
Favori
638.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5333
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7492
  • Ortalama Mesaj Aralığı 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3251
  • Favoriye Eklediklerim 330
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TurkNetDestek (7492 mesaj) kütahyalı_ramazan (855 mesaj) Dr. Boone (377 mesaj) gokselbasol (375 mesaj) Guest-0EF48BDE1 (282 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21192 mesaj) Mobil (7047 mesaj) Tablet (252 mesaj) Mini (656 mesaj) Uygulama (2582 mesaj) (112 mesaj)
  • @
87 oy
Öne Çıkar
Giriş
    627 Mesaj
    Merhaba @TurkNetDestek

1 aydır ttnetten turk.nette gecişi bekliyor ne zaman geçecek ttnet taahüt bittiğinden taahütsuz fiyatla 2.faturam gelecek olmuyorsa söyleyin alternatif bakayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 11 Ocak 2019; 11:58:9 >
  • Yarbay
    11563 Mesaj

Hocam asıl olan istanbulda oluyor. Memlekette elimi nereye atsam fiber yada vdsl var istanbuldaki evimde adsl var onda da hız almak hak getire. Memeleketler daha iyi internet konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    crazykartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

hocam geçiş istediyseniz belgeler ve onaydan sonra TürkTelekomun neti kesmesi Turknetin taahhutu bozup bedelini 120Tl ye kadar ödemesi gerek.
    Ben başvurdum 4 gün sonra TTNET kesti siz en iyisi arayın müşteri hizmetlerini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mbaydar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

Istanbul un neresi. Bana vdsl verebiliyorlar hatta 75e kadar ama +15 istiyorlar.
    Turkcell falan vdsl veremiyor sadece. Kablonetin altyapisi bile yok oturdugum yerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11563 Mesaj

Bağcılar bahçelievler sınırındayım. Ben direk büyük santrale bağlıyım mahallemde fiberli kabin yok santrale olan uzaklığım 1700 metre civarında bu yüzden yüksek hız alamıyorum. Yakınımdaki bazı mahallelerde vdsl kabinler var benimkinde yok. Şikayet ettiğimde size özel fiber mi çekicez dedikleri için kızıp türknete geçtim.

Gerekirse türknette sürünürüm ama telekoma dönmem bir daha.

|
    |
    crazykartal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    telefonda bağlantı ücreti 60 lira diyorsunuz
    üstüne gelip 100 lira daha kablo parası diyorsunuz
    sonra sosyal medyadan yazınca bana link atıp burada yazmışız baksaydın diyorsunuz.

şimdide iptal ettirmek için uğraştırıyorsunuz.
    |
    |
  • Yarbay
    3796 Mesaj
    Yapa'ya geçmek istiyorum. Yardımcı olabilecek bir teknik destek elemanı var mı? bugün itibariyle turknete geçtim, şu an turknetten hizmet alıyorum.
  • Yarbay
    3227 Mesaj

6 Senedir Turknet kullanıyorum netim 16mb adsl vdsl geçiş yapılsın dedim geçiş yapılacak denildi 3 gündür net yok şimdide bana yazıyor sizin altyapınızda fiber var biz fiber desteklemiyoruz.Hangisi doğru?
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Bugün yanlışlıkla alınan 41 tl fazladan ücret geri ödendi. Destek ekibine teşekkür ederim :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj

geçişiniz tamamlanmadıysa 0850 288 80 81 arayıp 3 tuşlarsanız müşteri hizmetlerinden geçişiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
    Mbaydar76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj

OİM üzerinden paket tarife değişikliği destek kaydı açarak talebinizi iletebilirsiniz.
    |
    |
    döküntü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2014 Mesaj

Evet bugün de yine gelenek bozulmadı, saat 20:32 itibariyle internetim felç oldu, hergün buraya yazmaya ve online işlemlerden destek kaydı açmaya devam edeceğim sorun düzelene kadar. Şuan pingim 120-130ms'lere çıktı.

@TurkNetDestek
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar hepinize merhaba,

turknet kadar utanmaz, arlanmaz bir firma daha görmedim. Nedenine gelince. Bugün iptal talebimi faks ile gönderdim. İptal etme nedenim 9 gündür aktivasyonun yapılamamasıydı. Gün içerisinde sık sık Türknet'i arayıp, iptal hakkında bilgi almak istedim. Ancak iptal bölümü sizi arayacak denerek, başlarından savuldum. 10 dk önce bir gireyim bakayım iptal talebim sistemde görünüyor mu diye bakayım dedim bir de ne göreyim. Şu an hala evimde Türk telekom bağlı olmasına rağmen türknet kendince (sözde) aktivasyonu yapmış. Bana ne bir sms ne de mail geldi. Online işlemler kısmında hizmet kısmı bomboş... Müşteri hizmetlerini arayıp, modem kullanıcı adı ve şifresini istediğimde sms gönderilmiştir diyor ama ne bir sms ne de mail

Böylesi rezilliği ilk defa görüyorum. Birkaç ss gönderiyorum taktir sizin... Btk'ya şikayet etmiştim ancak nereye gerekiyorsa oraya da şikayet edeceğim sizi, yalancı işgüzarlar.

Eğer modemden internet sağlayıcı görünüyorsa lütfen nerden bakacağımı söyleyin bakıp ss atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cella -- 11 Ocak 2019; 21:48:5 >
    |
    |

• Yarbay
    3796 Mesaj

Sorun şu ki online işlemlerde destek kaydı açmak istediğimde geçebileceğiniz paket yoktur diyor.

Adres sorgulamada 75 mbps alabilirim gözüküyor hala, turknet e geçmeden önce bizzat müşteri temsilcisi aradım, yapa bölgesindesiniz diye de bilgi verdi.

|
    |
    kliktivist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj

Net istikrarini koruyor yine gitti

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj
    Net istikrarini koruyor yine gitti

|
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    beşikltaş turkali mahallesinde 16hiz diyor ama 100 tanımlarız alt yapidasınız tebrikler diyor.
    vdsl port varmış boşta acaba kaç hız alırım extra hız gelirse +15 tl öduyormuyum..
    birde dondurma hakkı senede kaç ay var.
    şuan uydu net kullanıyorum senede 3 ay dondura var ama kablo net icin 26 tl gene kesiyor. ben yılda en az 4-5 ay yokum ıstanbulda bu onemlı

ilaveten modem olarak ac51 asus satıyor 400tl civari
    netmaster docsis.3.0 a gore nasıldır? eternetlede girsem kablosuzda girsem 25lik uyelık 24 alıyorum. internet stabil düşme kopma olmuyor hızım herzaman iyi.
    modemın cekişi modem koridorun basında heryerden cekıyor wifi kapsamada sorun yaşamıyorum
    bu konforumdan kaybedermıyım.? turknete geçme sebebim dondurma sorunu ve hız olarak 50 uzeri alabilecegimi soylediler beşitaş turkali mahallesi sanırım yakın santrale
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Saat 8 den beri telefonla modem id şifremi istiyorum msj olarak gönderdik diyerek kapatıyorlar ama halen bir id şifre gelicek bu nedir ya @TurkNetDestek

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Arkadaşlar lütfen rica ediyorum bi yardım bi akıl verin.Ttnet müşterisi iken TurkNet ile ihtibata geçtim bana söylenen YAPA alt yapısında olduğum ve 35-100mb arası alıcağım söylendi fakat geçtikden sonra ortak alt yapı vdsl altyapısında olduğum söyleniyor ve verdikleri hız 2mb Ttnetten TurkNete taathümü bozarak geçtim ve 465 TL orayada para çıktı ve ttnetten aldıgım 10mb internet suan 2mb.Bana yapılan bu yanlış bildirmeden dolayı elim kolum bağlandı çözümde üretmiyorlar.Yardımcı olursanız sevinirim
  • Yarbay
    11563 Mesaj

Benimde aynı hocan ping yine yükselmiş.

|
    |
    Khalasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.