Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: R1D1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.309
Cevap
307
Favori
875.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SÜREKLİ HATTININ DESTEKLEDİĞİ KADAR HIZ ALIRSIN DİYE YALAN PALAVRA SÖYLEYİP HATTIMI AYLARCA 4 MBPS HIZA SABİTLEMİŞLER!!! ŞİMDİ UTANMADAN HATTINIZI 4 MBPS'DEN HATTIN DESTEKLEDİĞİ 13'E YÜKSELTİYORUZ DİYE MESAJ YAZIYORLAR? MADEM HATTIM 13 DESTEKLİYORDU NEDEN AYLARCA 4'E SABİTLEDİNİZ AMACINIZ NEYDİ?????

(13 mbps verilse bile yeterli değil hattım 16 destekliyor ama hattın desteklediği hızı vermiyorlar)

TURKNET YETKİLİSİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ BELGEYİ PAYLAŞTIM AMA İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN CEVAP VERMİYOR!!!

HATTIM 16 MBPS(Turknete interneti taşımadan önce 16 desteklediği bilgisi verilmişti, ayrıca modem arayüzündeki bilgileri birkaç kişiye gösterip teyit ettirdim.) DESTEKLEDİĞİ HALDE TURKNET 4 MBPS HIZ VERMİŞ VE BURADA TURKNET YETKİLİSİ ISRARLA HATTIMIN EN FAZLA 8 DESTEKLEDİĞİNİ VE 8 MBPS HIZ VERİLDİĞİ YALANINI SÖYLÜYORDU! ANCAK TURKNET DESTEK EKİBİ HATTIMIN 4 MBPS HIZDAN 13 MBPS HIZA YÜKSELTİLDİĞİNİ YAZDI ANCAK HALA SÜREKLİ İNTERNET KOPUYOR DOĞRU DÜZGÜN İNTERNETE GİRİLMİYOR!

NEREDE TURKNET YETKİLİSİ YAKLAŞIK 1 AYDIR SORUNUMU ÇÖZEMEDİLER ÜSTELİK UTANMADAN BUGÜN FATURA GÖNDERMİŞLER HANİ KULLANMADIĞIM GÜNLERİ DÜŞECEKTİNİZ??? İNTERNETİ 1 AYDIR NEREDEYSE HİÇ KULLANMIYORUM SORUNUMU ÇÖZMEK ZORUNDASINIZ!

quote:

TURKNET YETKİLİSİ İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN MESAJIMA CEVAP VERMEDİ BENDE TEKRAR PAYLAŞIYORUM!

İNTERNET HIZIMI YÜKSELTTİKLERİNDEN SONRA SORUNLAR BİRAZ AZALDI ANCAK TAMAMEN SORUNUM DÜZELMEDİ HALA GÜN İÇİNDE 2 SAATTE BİR FİLAN İNTERNET KOPUYOR 3-5 DAKİKA SONRA GELİYOR.
    palavralar devam ediyor. daha düne kadar hattınız 8 mbps destekliyor yazıyordu turknet ve forumdaki turknet yetkilisi.

forumda turknet yetkilisi 8 mbps destekliyor yazmıştı ben 16 mbps desteklediğini söylemiştim. bugün turknet destekten gelen cevap hattınız 4 mbps'den 13 mbps hıza yükseltilmiştir. hani hattım 8 mbps üstü desteklemiyordu? hani alabileceğim en yüksek hız veriliyordu? hepsi yalanmış artık size kesinlikle güvenmiyorum.

son birkaç aydır internet hızım rezaletti son 20-30 gündür ise hiç internete giremiyordum!!!

evet yalanları gösteriyorum

aşağıdaki mesajında turknet yetkilisi modemime 8 mbps hız ulaştığını bu hızın alabileceğim en yüksek hız olduğunu söylemişti.

TurkNet Destek Burada

turknet destek bölümünden gelen cevapta ise hattımın 4 mbps 'den 13 mbps hıza yükseltilip sorunun çözüldüğü belirtilmiş.

hem altyapınızın desteklediği en yüksek hızı alıyorsunuz diyordular, hem bizden kaynaklı sorun yok diyorlar ama hattım daha yüksek hız desteklediği halde 4 mbps olarak kullanmak zorunda bırakıldığımı itiraf ediyorlar!!!

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 12 Ocak 2019; 14:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Size soylenenin ses kaydı varsa tüketici haklarına başvurun hocam.
    CİMERE basvurdum bakalım
  • Bağlantı sık sık kopmaya başladı bu aralar. Bursa / Nilufer'deyim, modemim tenda v300. Sebebini bilmiyorum ama modem kaynaklı mı, turk.net mi yoksa genel altyapı sıkıntısı mı? Nasıl çözümleyebilirim bu sorunu?
  • Müşteri hizmetlerini bugün tekrar aradım. Ön başvuru durumunda vs vs dedi buraya not alıyorum bugün hallettireceğim dedi ve bir gun daha gitti. 3 gun daha olmazsa iptal edip millenicom u deneyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle problemim bugün itibariyle çözülmüş olup şu an Turknet Vae VDSL olarak 35 mbps hız almaktayım . Problemin çözülmesini sağlayan @Turknetdestek ve bu süreçte birebir ilgilenen destek ekibinden Batuhan Ö. Bey'e teşekkür ederim. Turknet bana problemimin çözümsüz olmadığını kanıtlayarak beni kazanmış oldu. Arkadaşlar sizinde bu ve benzeri sorunlarınız varsa forumdaki arkadaş eminim yardımcı olacaktır hemen pes etmeyin. İnşallah sizlerin sorunlarıda en kısa sürede giderilir.

https://www.speedtest.net/result/7950635795.png

Merak edenler için yaşadığım sorun ve açtığım konu:

https://forum.donanimhaber.com/ayni-binada-turknet-yapa-16-mbps-iken-netspeed-vae-35-mbps-hizina-ulasiyor-cozuldu--136586813

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar öncelikle problemim bugün itibariyle çözülmüş olup şu an Turknet Vae VDSL olarak 35 mbps hız almaktayım . Problemin çözülmesini sağlayan @Turknetdestek ve bu süreçte birebir ilgilenen destek ekibinden Batuhan Ö. Bey'e teşekkür ederim. Turknet bana problemimin çözümsüz olmadığını kanıtlayarak beni kazanmış oldu. Arkadaşlar sizinde bu ve benzeri sorunlarınız varsa forumdaki arkadaş eminim yardımcı olacaktır hemen pes etmeyin. İnşallah sizlerin sorunlarıda en kısa sürede giderilir.

https://www.speedtest.net/result/7950635795.png

Merak edenler için yaşadığım sorun ve açtığım konu:

https://forum.donanimhaber.com/ayni-binada-turknet-yapa-16-mbps-iken-netspeed-vae-35-mbps-hizina-ulasiyor-cozuldu--136586813

• bu saatten sonra Turkneti kimseye tavsiye etmeyecemson 3 günde 100 e yakın kopma oldu,bugün full kopuyor,faturada gelmiş ama net düzelene kadar ödemeyi düşünmüyorum,eve ekip gönderiyorlar gelen arkadaş bizden kaynaklı değil diyor,yani Turknette var problem
  • stranger3458 kullanıcısına yanıt
    forumda ki arkadaş kim hocam nasıl ulaşabilirim ?

• Evet bugün de şaşırtmadı saat 20:12'de internetin fişini çektiler. Artık bela okumaya başladım. 3 gündür destek kaydına cevap verilmedi. Bir de 50 tane abone yaptırmış özel müşteriyiz. Artık bir açıklama yapın, deyin ki bölgenizde çalışma var, veya o bölgede bilerek pingleri artırıyoruz deyin. Açıklama yapın.

• TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

80mbit 5ms pingli internetin düştüğü hallere bak. Lanet olsun vereceğiniz internete. Hızların böyle olduğuna bakmayın, yurtdışı serverlı hiçbir site açılmıyor, alışveriş sitesine giriyorum hiçbir ürünün resimleri yüklenmiyor. Oyun oynamak zaten imkansız bu pingle.

• crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Forumdaki arkadaş @Turknetdestek hocam ben burdan yazdım bu şekilde problemimi çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 12 Ocak 2019; 23:19:44 >
  • TurkNet Destek Burada

@TurkNetDestek
  • merhabalar evimi tşaşıyorum yeni adreste böyle bir hata veriyor;

Bir adrese sadece tek bir Özgür İletişim Paketi hizmeti sunabiliyoruz.
    Bizim kayıtlarımıza göre bize verdiğiniz adreste başka bir TurkNet Özgür İletişim Paketi daha kullanılıyor.
    Kayıtlarımızda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize
    musterihizmetleri@turk.net adresinden ulaşın.
    (Ülkede telefon, internet, su, elektrik, doğalgaz gibi hizmetler için her adres için tanımlanmış bir BBK (Bağımsız Birim Kodu) var.
    Biz de kayıtlarımızı bu BBK cinsinden tutuyoruz.Seyrek de olsa tüm kurumların ortak kullandığı bu BBK veritabanında sorun olabiliyor.
    Sizin verdiğiniz adresle ilgili de benzer bir sorun olabilir.)

böyle bir hata alıyorum eğer binada internet varsa ben kullanamaycaağım mı
    hocam konu açtım konuma gelip yazdı. PM at dedi. Gittim attım cevap vermedi. Üstüne 4 mesaj daha attım yine cevap vermedi.
    Demek ki arkadaşın işine gelmedi

hatta şöyle ekran görüntüsü bırakayım herkes görsün @Turknetdestek TurkNet Destek Burada

İnşallah sizde probleminizi halledersiniz

zannetmiyorum ama inşallah hocam

İnşallah sizde probleminizi halledersiniz

Hocam pazartesi günü cevaplar yüksek ihtimal hemen cevap veremiyor.
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.