Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.005
Cevap
281
Favori
639.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 30 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5337
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7517
  • Ortalama Mesaj Aralığı 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3262
  • Favoriye Eklediklerim 330
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TurkNetDestek (7517 mesaj) kütahyalı_ramazan (855 mesaj) Dr. Boone (377 mesaj) gokselbasol (375 mesaj) Guest-0EF48BDE1 (282 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21235 mesaj) Mobil (7056 mesaj) Tablet (252 mesaj) Mini (658 mesaj) Uygulama (2582 mesaj) (113 mesaj)
  • @
87 oy
Öne Çıkar
Giriş
    11565 Mesaj

Size soylenenin ses kaydı varsa tüketici haklarına başvurun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KargalarınKargasası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj

bende de max 16 veriyordu. sistemden kaynaklı hata olduğunu söylediler düzelttiler şimdi 35 geliyor. destek kaydı açamıyorsanız tüketici şikayet kısmından şikayet yazın. bu arada modeminize gelen hıza bakın max kaç geliyor belki de altyapı desteklemiyor veya gelen hatta sorun olabilir.
    |
    |
    döküntü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kliktivist

bende de max 16 veriyordu. sistemden kaynaklı hata olduğunu söylediler düzelttiler şimdi 35 geliyor. destek kaydı açamıyorsanız tüketici şikayet kısmından şikayet yazın. bu arada modeminize gelen hıza bakın max kaç geliyor belki de altyapı desteklemiyor veya gelen hatta sorun olabilir.
    sıkıntı su tamam altyapı desteklemiyo olabilir buna tamamım lakin beni YAPA alt yapımız evinizde dairenizde mevcut diyip bağlattıkdan sonra YAPA alt yapınız yokmuş deniyor ve bu sekilde beni ttnetten kendilerine turknete geciriyorlar.465TL de ttnetten cayma para sı cıktı YAPA alt yapısı yok deseler zaten geçmicem turknete
    |
    |
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj
    Bugün 20:00-24:00 arası ping süresi arttı.00:10 gibi düzeldi kendi kendine.Bunun tam olarak sebebi nedir? Frankfurt'a normalde 46 ms ping sürem varken 96 lara çıktı bugün.Online oyun zevki kalmadı haliyle.Takip edeyim bakalım hergün mü böyle? Yoktu daha önce böyle bir şey.
  • Yarbay
    2014 Mesaj

Benim aynı sorun 1 haftadır devam ediyor, bugün 20:32'de gitti, şuan geldi düzeldi internet, pingler normale döndü, her akşam bilinçli olarak yapıyorlar bunu.
    |
    |
    ahmet1040 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11565 Mesaj

8 Ocak salı akşamından beridir farkettim benimde öyle. Oyun filan oynanmıyor o saatlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ahmet1040 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar türknete kaydoldum standart paket her neyse kurulumu falan kendim hallettim ekip göndereceğiz falan dediler arayıp randevu alacağız ben de aramalarını bekledim aramıyorlar desteğe yazdım "adam göndermenize gerek yok ben kurulumu hallettim" diye onlar da sizi arayacaklar aradıkları zaman gelmelerine gerek olmadığını söylersiniz iyi günler falan dediler kimse aramadı ve sabah adam geldi bunun ücreti olarak da 51₺ yazmışlar ayrı ses ücreti falan da diyor kdv falan hadi her şey tamam da kurulumu ben yaptım ona neden 50₺ veriyorum? Acil ilgilenilirse sevinirim faturaya 11 gün kaldı

|
    |
  • Turknet te yeni abonelik başlattım evde kurulum hizmeti verileceği söylendi 60 tl karşılığında 1 hafta oldu bağlatalı randevu için aranacaksınız dendi 24 saat içinde 5 gün oldu arayan soran yok bağlantı ankastreye kadar yapıldı gerisi yoktur şimdi evde kurulum hizmet bedelini de alacaksınız güzelce ve hizmet vermiş olacaksınız yani bana ? Gerekenin acilen yapılmasını istiyorum. İlgisiz bi firmasınız gerçekten abonelik işlemleri yapılacağı zaman günde 3 kez mesaj atıyordunuz 2 3 defa mail geliyodu abonelik yapılana kadar sizin derdiniz. Müşteri no: 1272377

|
    |

• Turknet te yeni abonelik başlattım evde kurulum hizmeti verileceği söylendi 60 tl karşılığında 1 hafta oldu bağlatalı randevu için aranacaksınız dendi 24 saat içinde 5 gün oldu arayan soran yok bağlantı ankastreye kadar yapıldı gerisi yoktur şimdi evde kurulum hizmet bedelini de alacaksınız güzelce ve hizmet vermiş olacaksınız yani bana ? Gerekenin acilen yapılmasını istiyorum. İlgisiz bi firmasınız gerçekten abonelik işlemleri yapılacağı zaman günde 3 kez mesaj atıyordunuz 2 3 defa mail geliyodu abonelik yapılana kadar sizin derdiniz. Müşteri no: 1272377

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
  • Çavuş
    96 Mesaj

Online telefon işlemlerden modem kullanıcı bilgilerimi ne mail olarak ne de kayıtlı cep telefonu ma bilgilerimi yolamıyoor @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi throck002 -- 12 Ocak 2019; 8:52:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Modem kullanıcı bilgilerimi alamıyorum bir türlü evde internetim yok şuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3179 Mesaj

KASİM AYINDA ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI ILE BİRİNİ DAVET ETMİSTİM KAYİT OLDU. ARALIK AYINDA FATURA ÇIKTI NEYSE ÖDEDİK OCAK AYİNDA ŞİMDİ TEKRAR FATURA ÇIKARTTİLAR HANİ BEDAVA NERDE BİR AY UCRETSİZ İNTERNET SİZ VARYA İYİCE CİVİTTİNİZ...

|
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    başvuralı 10 gün oldu, aktivasyon için de 6 gün oldu ve ortada internet yok.
    Yeni devre numaranız sisteme yansımıyor diyorlar deliricem

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Ya internetim de arza var diye önceden adsl kullanıcısıydım ama yapa geçtim günden beri internetim yok ve bu sorunla ilgili vdsl modem aldım denemek için ama dünden beri her yere yazmama rağmen tam 20 kez aramama rağmen kullanıcı bilgilerime ulaşamıyorum şaka gibi artık bir destek olun lütfen @TurkNetDestek

|
    |
  • Binbaşı
    1796 Mesaj
    SÜREKLİ HATTININ DESTEKLEDİĞİ KADAR HIZ ALIRSIN DİYE YALAN PALAVRA SÖYLEYİP HATTIMI AYLARCA 4 MBPS HIZA SABİTLEMİŞLER!!! ŞİMDİ UTANMADAN HATTINIZI 4 MBPS'DEN HATTIN DESTEKLEDİĞİ 13'E YÜKSELTİYORUZ DİYE MESAJ YAZIYORLAR? MADEM HATTIM 13 DESTEKLİYORDU NEDEN AYLARCA 4'E SABİTLEDİNİZ AMACINIZ NEYDİ?????

(13 mbps verilse bile yeterli değil hattım 16 destekliyor ama hattın desteklediği hızı vermiyorlar)

TURKNET YETKİLİSİNİN YALAN SÖYLEDİĞİ BELGEYİ PAYLAŞTIM AMA İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN CEVAP VERMİYOR!!!

HATTIM 16 MBPS(Turknete interneti taşımadan önce 16 desteklediği bilgisi verilmişti, ayrıca modem arayüzündeki bilgileri birkaç kişiye gösterip teyit ettirdim.) DESTEKLEDİĞİ HALDE TURKNET 4 MBPS HIZ VERMİŞ VE BURADA TURKNET YETKİLİSİ ISRARLA HATTIMIN EN FAZLA 8 DESTEKLEDİĞİNİ VE 8 MBPS HIZ VERİLDİĞİ YALANINI SÖYLÜYORDU! ANCAK TURKNET DESTEK EKİBİ HATTIMIN 4 MBPS HIZDAN 13 MBPS HIZA YÜKSELTİLDİĞİNİ YAZDI ANCAK HALA SÜREKLİ İNTERNET KOPUYOR DOĞRU DÜZGÜN İNTERNETE GİRİLMİYOR!

NEREDE TURKNET YETKİLİSİ YAKLAŞIK 1 AYDIR SORUNUMU ÇÖZEMEDİLER ÜSTELİK UTANMADAN BUGÜN FATURA GÖNDERMİŞLER HANİ KULLANMADIĞIM GÜNLERİ DÜŞECEKTİNİZ??? İNTERNETİ 1 AYDIR NEREDEYSE HİÇ KULLANMIYORUM SORUNUMU ÇÖZMEK ZORUNDASINIZ!

quote:

TURKNET YETKİLİSİ İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN MESAJIMA CEVAP VERMEDİ BENDE TEKRAR PAYLAŞIYORUM!

İNTERNET HIZIMI YÜKSELTTİKLERİNDEN SONRA SORUNLAR BİRAZ AZALDI ANCAK TAMAMEN SORUNUM DÜZELMEDİ HALA GÜN İÇİNDE 2 SAATTE BİR FİLAN İNTERNET KOPUYOR 3-5 DAKİKA SONRA GELİYOR.
    palavralar devam ediyor. daha düne kadar hattınız 8 mbps destekliyor yazıyordu turknet ve forumdaki turknet yetkilisi.

forumda turknet yetkilisi 8 mbps destekliyor yazmıştı ben 16 mbps desteklediğini söylemiştim. bugün turknet destekten gelen cevap hattınız 4 mbps'den 13 mbps hıza yükseltilmiştir. hani hattım 8 mbps üstü desteklemiyordu? hani alabileceğim en yüksek hız veriliyordu? hepsi yalanmış artık size kesinlikle güvenmiyorum.

son birkaç aydır internet hızım rezaletti son 20-30 gündür ise hiç internete giremiyordum!!!

evet yalanları gösteriyorum

aşağıdaki mesajında turknet yetkilisi modemime 8 mbps hız ulaştığını bu hızın alabileceğim en yüksek hız olduğunu söylemişti.

turknet destek bölümünden gelen cevapta ise hattımın 4 mbps 'den 13 mbps hıza yükseltilip sorunun çözüldüğü belirtilmiş.

hem altyapınızın desteklediği en yüksek hızı alıyorsunuz diyordular, hem bizden kaynaklı sorun yok diyorlar ama hattım daha yüksek hız desteklediği halde 4 mbps olarak kullanmak zorunda bırakıldığımı itiraf ediyorlar!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 12 Ocak 2019; 14:28:52 >
    |
    |

• Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Size soylenenin ses kaydı varsa tüketici haklarına başvurun hocam.
    CİMERE basvurdum bakalım
    |
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj
    Bağlantı sık sık kopmaya başladı bu aralar. Bursa / Nilufer'deyim, modemim tenda v300. Sebebini bilmiyorum ama modem kaynaklı mı, turk.net mi yoksa genel altyapı sıkıntısı mı? Nasıl çözümleyebilirim bu sorunu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Müşteri hizmetlerini bugün tekrar aradım. Ön başvuru durumunda vs vs dedi buraya not alıyorum bugün hallettireceğim dedi ve bir gun daha gitti. 3 gun daha olmazsa iptal edip millenicom u deneyeceğim

|
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj

Arkadaşlar öncelikle problemim bugün itibariyle çözülmüş olup şu an Turknet Vae VDSL olarak 35 mbps hız almaktayım . Problemin çözülmesini sağlayan @Turknetdestek ve bu süreçte birebir ilgilenen destek ekibinden Batuhan Ö. Bey'e teşekkür ederim. Turknet bana problemimin çözümsüz olmadığını kanıtlayarak beni kazanmış oldu. Arkadaşlar sizinde bu ve benzeri sorunlarınız varsa forumdaki arkadaş eminim yardımcı olacaktır hemen pes etmeyin. İnşallah sizlerin sorunlarıda en kısa sürede giderilir.

https://www.speedtest.net/result/7950635795.png

Merak edenler için yaşadığım sorun ve açtığım konu:

https://forum.donanimhaber.com/ayni-binada-turknet-yapa-16-mbps-iken-netspeed-vae-35-mbps-hizina-ulasiyor-cozuldu--136586813

• Teğmen
    116 Mesaj

Arkadaşlar öncelikle problemim bugün itibariyle çözülmüş olup şu an Turknet Vae VDSL olarak 35 mbps hız almaktayım . Problemin çözülmesini sağlayan @Turknetdestek ve bu süreçte birebir ilgilenen destek ekibinden Batuhan Ö. Bey'e teşekkür ederim. Turknet bana problemimin çözümsüz olmadığını kanıtlayarak beni kazanmış oldu. Arkadaşlar sizinde bu ve benzeri sorunlarınız varsa forumdaki arkadaş eminim yardımcı olacaktır hemen pes etmeyin. İnşallah sizlerin sorunlarıda en kısa sürede giderilir.

https://www.speedtest.net/result/7950635795.png

Merak edenler için yaşadığım sorun ve açtığım konu:

https://forum.donanimhaber.com/ayni-binada-turknet-yapa-16-mbps-iken-netspeed-vae-35-mbps-hizina-ulasiyor-cozuldu--136586813

|
    |

Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.