Şimdi Ara

Turknet Davet Kodu(Bulundu Teşekkürler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

merhaba arkadaşlar,

Türknete başvuru yaptım, aktif kullanan bir abonenin sistemdeki telefonu yada kodunu paylaşırsam hem bana hem diğer aboneye 1 ay fatura almıyorlarmış.

Karşılıklı fayda yani.

Düşünen ilgilenen varsa pm atabilir.

teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 18 Şubat 2021; 19:59:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyurun ödenmemiş faturam yok NHO46FH78SYN

• Her mesaja yazıyorsun avcı gibi
  • vurgun01 V kullanıcısına yanıt

Sadece yardım ediyorum.

• 35 Lik pakette comnet veya gıbırnet geçin. Fiber varsa turknet olabilir hocam
  • Merhaba kardeşimle birlikte TIP FAKÜLTESİ öğrencisiyiz TÜRKNETTE FİBER kullanıyorum.Her türlü soru yada sorununuzda yardımcı olurum.Beni tercih ederseniz çok sevinirim.Geleceğin hekim adayını desteklemenizi çok isterim.

FATURAM OTOMATİK ÖDEME TALİMATLI HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMAZSINIZ BU ZAMANA KADAR HİÇBİR FATURAMI GEÇ ÖDEMEDİM.

DAVET KODUM:ODX58TB82ABM

Her zaman pm atabilirsiniz her konunda destek olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: DOKTORBEY34

Merhaba kardeşimle birlikte TIP FAKÜLTESİ öğrencisiyiz TÜRKNETTE FİBER kullanıyorum.Her türlü soru yada sorununuzda yardımcı olurum.Beni tercih ederseniz çok sevinirim.Geleceğin hekim adayını desteklemenizi çok isterim.

FATURAM OTOMATİK ÖDEME TALİMATLI HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMAZSINIZ BU ZAMANA KADAR HİÇBİR FATURAMI GEÇ ÖDEMEDİM.

Kodunuzu kullanırsak ömür boyu ücretsiz muayene eder misiniz?

• Rasyonelizm kullanıcısına yanıt

Hocam inşallah hiçbir zaman doktora ihtiyacınız olmaz :) Eğerki karşılaşırsak elimden gelenin en iyisini yaparım ilgilenirim tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOKTORBEY34 -- 7 Mart 2021; 12:10:29 >
  • Merhaba kardeşimle birlikte TIP FAKÜLTESİ öğrencisiyiz TÜRKNETTE FİBER kullanıyorum.Her türlü soru yada sorununuzda yardımcı olurum.Beni tercih ederseniz çok sevinirim.Geleceğin hekim adayını desteklemenizi çok isterim.

• ‼️RQH10DJ10TRE‼️Bu güncel kod ile üye olursanız 1 ay size 1 ay bana bedava kullanım sunulacak ben ve üye yaptığım 27 arkadaş memnunuz altyapısı türktelekom fiber kablo ama hızı süper ( 94 mbit, ping 8 ).Faturalar tam ve zamanında ödenmektedir, sorularınız veya çözemediğiniz bir sorun olursa cevaplayabilirim.

Arkadaşını getir kampanyası referans kodu

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

• ‼️RQH10DJ10TRE‼️Bu güncel kod ile üye olursanız 1 ay size 1 ay bana bedava kullanım sunulacak ben ve üye yaptığım 27 arkadaş memnunuz altyapısı türktelekom fiber kablo ama hızı süper ( 94 mbit, ping 8 ).Faturalar tam ve zamanında ödenmektedir, sorularınız veya çözemediğiniz bir sorun olursa cevaplayabilirim.

Arkadaşını getir kampanyası referans kodu

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

RQH10DJ10TRE

• Davet kodu olan var mi? Başvurumu yaptım kod gerekiyor...

• fofer kullanıcısına yanıt
    Özelden ilettim 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt

Buyurun ödenmemiş faturam yok NHO46FH78SYN

Konunun ilk başında da var.

• 1 ay bedava internet için kendinizi yakmıssınız :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.