Şimdi Ara

Türknet Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi günler. 1 ay kadar önce türknet e 35mbs olarak geçiş yaptım. ilk 3 hafta ADSL vodafone zamanında kullandığım modemimi kullandım. Sonrasında eskiden türktelekomdan almış olduğum ' vmg3312-b10b ' model VDSL2 Modem e geçiş yaptım. Fakat VDSL2 modeme geçiş yaptığımda Hattıma gelen bağlantının ' ADSL2+ ' Olarak geldiğini farkettim. Türknet Bağlantı Sorunu Bu normalmidir? Yoksa türktelekom yine bildiğimiz gibi yanlış işler mi yapmış? Bunun için ne yapmam gerekiyor. Türknet e ticket attım cevap bekliyorum.

Resim açılmıyorsa -https://i.hizliresim.com/nlA1rM.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreexS -- 11 Haziran 2018; 2:24:23 >

• Online işlemlere girip "Paketim 35mbps VDSL ama bana hala ADSL sinyali geliyor" şeklinde destek kaydı açtıysanız 1-2 gün içinde size geri dönüş yaparlar. Boş VDSL portu varsa sizi VDSL'e geçirirler sorun çözülür. Boş VDSL portu yoksa maalesef ADSL kullanmaya devam etmek zorunda kalacaksınız.
  • Yaklaşık bir saat önce bu gönderiyi açmadan önce Dediğinizi yaptım. hattımın VDSL e Çekilmesi için ticket attı. Yanıtınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreexS

Yaklaşık bir saat önce bu gönderiyi açmadan önce Dediğinizi yaptım. hattımın VDSL e Çekilmesi için ticket attı. Yanıtınız için teşekkürler
    O zaman tahminimce yarın size geri dönüş yaparlar. Sonucu buraya da yazarsanız iyi olur :)
  • Maalesef üzücü haber.. Yine ISSlerden bildiğimiz gibi beklenti

Türknet Bağlantı Sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.