Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 10 martta Vodafone fiber taahhüt bitiyor, binada hem superonline hemde Telekom fiber var hangisini tercih edeyim? Aslında Telekom fiber var mı bilmiyorum sadece Türknet sitesinden bakınca binada fiber destekliyor görünüyor.
    Taahhüt olmadığı için Türknet mantıklı geliyor ama kurulum vs ücreti yazanları gördüm böyle bir durum var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyifli kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçişlerde kurulum ve modem ücreti alınıyor mu?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Merhaba, churn geçişte kurulum ücreti alınmıyor. Hizmete uyumlu modem varsa kullanıma devam edebilirsiniz. Fiber abonelik için ücretsiz modem desteğimiz bulunuyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Ücretisiz kullanıma sunduğunuz modem, vdsl destekli bir modem mi?

edit: sanırım modem değil router görevi görüyormuş. Dolayısıyla tek başına modem olarak kullanamıyoruz.(archer c5v)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 8 Şubat 2022; 18:56:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiber üyelikte kurulum ücreti alınıyor mu ?

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    turk telekom alt yapısında mevcut kullandıgınız internet varsa geçiş ücretsiz yoksa
    Otomatık odeme talimatı verirseniz 25x3=75 TL normalde 36x3=108 TL

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Vodafone fiberi hangi altyapı üzerinden kullanıyorsunuz? Tt altyapısı üzerinde ise ücretsiz geçiş yapabilirsiniz. Ama süperonline altyapısı üzerinde ise, kapatıp Türknete yeniden başvurmalısınız. Yüksek hız ve ucuz tarife için türknet deneyimleyebilirsiniz.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Vodafone superonline altyapısı kullanıyor. Binada Telekom fiberde var.

• gulnare G kullanıcısına yanıt
    Vodafonenet turktelekom fiber altyapısı üzerinden hizmet vermiyor, hizmet verdiği altyapılar adsl, vdsl, kendi fiberleri (fibermax), rezilsat kablonet, sansuronline fiber

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi günler,

Ben şuan Millenicom dan taahhutsuz 100mb fiber almaktayım.(TT altyapısı

) sesli kayıt çağrım olmasına rağmen faturalandırmada hatalı işlem yaptılar.

söz verdikleri 82,9 yerine ( turknete geçmemi engellemek için 10 tl fiber kullanım bedelini yansıtmıyacağız demelerine rağmen)

bu ay 92,90 geldi. ve 1-2 ay sonrada 107,90 geleceğini soylediler.

meğerse fiber kullanım bedeli ek olarak yansıtılırmış.

Sizlere soruyorum bilhassa TurkNetDestek kullanıcısına.

ben şimdi turknet'e geçersem 100mbit fiber aboneliğine her şey dahil 99,90 mı ödeniyor

yoksa 99,90 + 10-15 tl ek fiber kullanım bedeli de dahil 110-115 mi ödenecek.

• zgrcck Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bizim özgür iletişim fiber paketimiz 99,90 TL. Telefon hattı kullanıyorsanız +10 TL ses hizmeti olarak faturanıza yansır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bizim özgür iletişim fiber paketimiz 99,90 TL. Telefon hattı kullanıyorsanız +10 TL ses hizmeti olarak faturanıza yansır.
    Kocaeli/izmit te türknette sıkıntı mı var? 70-73 arası hızımız bir süredir 50-60 civarında.2017 den beri sorunsuz kullanıyorum ama 2022 ye hiç iyi başlamadık?Bu sorunu refarans olduğum arkadaşlarımda teyit ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, turknete geçmeyi düşüyorum ve altyapıyı sorguladığımda 100mb kadar destekliyormuş.

Sizce 24 ay taahhütlü 135 lira mı ödemek mantıklı yoksa 100 liraya turknete geçmek mi ? (sonuçta ikisi de ttnet altyapısı kullanıyor)

yorumların çoğunu okudum , olumlu bakıyorum. Siz ne dersiniz ?

lokasyon : erzurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 16 Şubat 2022; 23:55:55 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu şekilde bir bilgi bize ulaşmadı ancak siz sorun yaşıyorsanız ya da yaşayan arkadaşlarınız online işlem merkezinden performans arıza kaydı açarak durumu iletir misiniz? Uzman ekiplerimiz kontrol ederek bilgi verecek.
  • Şimdi türk Telekom abonesiyim evimde onlara ait fiber modem var Türknete geçtiğimde ttnet modemi geri mi göndericem yoksa kullanmaya devam edebilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurbaba10 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiber abonelik başlatırsanız modem sizde kalacak ve mülkiyeti bize geçecektir.
  • superonline üyeliği bitmeden 1 hafta önce turknete başvursam ne kadar bir ceza çıkar superonlineda bilen var mi acaba

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, servis sağlayıcınız ile görüşmeniz durumunda sözleşmenize göre size cayma bedeli tutarınızı paylaşacaklardır. Ama iptal ettirmeden geçiş işlemi yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.