Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? İşlemlerinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? İşlemlerinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim.

Dün internetim bağlandı, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glikoz surubu kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Keyifli kullanımlar dilerim.

Upload hızlarını yükseltseniz :)))

• xsabitx kullanıcısına yanıt
    Merhaba, upload hızlarında şu an için bir değişiklik yok ama öneriniz için teşekkürler. Artış olması durumunda bilgi veririz.
  • 2293729 abonelik numaram - Arkadaşlar turknet denen iğrenç firma internetimi geç bağladı. İlk günden beri hız ve kopma sorunları var çözemediler. Ve bana ilk ay beğenmezsiniz ücret ödemeden iptal edebilirsiniz dendi. Şimdi de ücret çıkarmışlar. Bu kadar kepaze 5 para etmez bir firma görmedim hayatımda. Şikayet edebildiğim her yere edeceğim.
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JokeBoxHero_ -- 16 Eylül 2021; 10:24:12 >

• Türk telekom ttnet var yıllardır. Ev telefonu da var. Başka operatöre geçerken ev telefonunu da kapatabilir miyim? Ev tel taahhüt 1 ay sonra, ttnet taahhüt ağustosta bitiyor.

• JokeBoxHero_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmet aktivasyonu tamamlandığı zaman faturalandırmanız yapılıyor ama 1 ay dolmadan iptal ettireceğiniz için iptal işlemi tamamlandıktan sonra fatura iptali de yapılacak.
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer telefon hattınız varsa geçiş işlemini telefon hattınız ile birlikte yapıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

2293729 aboneli iptal talebimi geri almak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim

İptal talebinizin geri alınması için bilgi verdim. İlgili birimimiz size arama yaparak talebinizi geri alacak.
  • @TurkNetDestek 46421571 numaralı destek kaydıma bir türlü cevap alamıyorum

Yarın taşınıyorum ve yeni binada ttnetin fiber altyapısı var

mevcut vdsl aboneliğimi iptal ettirerek mi fibere geçiş yapmalıyım

Yeni adresimde altyapı sorgulamada fiber mevcut olduğu belirtilmiş

Şimdi nasıl bir yol ilerlemeliyim destek rica ediyorum.

Buraya yazar yazmaz geri döndüler çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 16 Eylül 2021; 15:17:27 >

Sabah uygulamanızdan iptali geri aldım, ek olarak size de yazdım hala geri dönüş yok. Yani zorla iptal ettireceksiniz insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JokeBoxHero_ -- 16 Eylül 2021; 15:45:53 >
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, vermiş olduğunuz adrese nakil talebini aldık. 7 iş günü içinde nakil işleminizi tamamlayarak size bilgi vereceğiz.
    İptal talebinizin geri alınması tekrar bilgi verdim.

Artık fibere geçişte vdsl iptali ve yeni abonelik durumu kalktı mı?

Ayrıca yeni fiber altyapısı mevcut olan evimde eski modemi mi kullanamayacağım,

Bana yeni fiber destekli modem verilecek mi?

• fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iptal etmeden dönüşüm işlemi yapılıyor. Eğer fiber dönüşümü yapılırsa ekipler gelirken modem getiriyorlar.

Harika, teşekkür ederim.

Teşekkürler sonunda aradılar

İptal talebinizi geri aldık. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.