Şimdi Ara

Türknet adsl ve crc hataları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bende tplink 8961n modem var modem bozuktur diye huawei hg655d modem aldım sorun çözülmedi destek kaydı açtım 2 gün kadar kopma yaşamadım fakat yine kopmalar başlıyor film filan izlerken sorun olmuyor bir şekilde dayanıyoruz ama oyun oynarken acayip bir şekilde can sıkıyor firmware yükselttim düşürdüm yine aynı sorunun çözümü için ne yapmam gerekiyor
    17 saatte bu kadar crc hatası almış bazen de 2 3 saatte alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agnostique -- 28 Şubat 2019; 11:10:1 >

• Konuyu açtıktan sonra 2 3 dk boyunca web siteleri açılmadı aktif olarak arkada da oyun açıktı onda sorun yoktu
  • Kablo ek yerlerinde vs fiziksel sıkıntı varsa bu hatalar çok artıyor genelde.
  • Agnostique A kullanıcısına yanıt
    Yapa hattı bu. Destek kaydı açın, çok fazla Crc hatası alıyorum, saha dolabı santral arası devremin değişimini - port değişimi talep ediyorum diye kayıt açın. İş yapmazlar ise eliTT talep edin

İç tesisatta ek varsa yenileyin, iç tesisatı kaliteli bakır ile yenileyin (nexans marka Cat6 olabilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızını düşürmen gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snr 7db stabil ve statiğe yakınsa sorun olmaz.
  • TeknolojiveBililisim T kullanıcısına yanıt
    SNR 8.1 olmalı en düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatherGascoigne

Kablo ek yerlerinde vs fiziksel sıkıntı varsa bu hatalar çok artıyor genelde.
    kabloda ek yok tek parça cat6 ile ankastreden eve geliyor kablo ucuna da rj11 çakılı onda da ek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Yapa hattı bu. Destek kaydı açın, çok fazla Crc hatası alıyorum, saha dolabı santral arası devremin değişimini - port değişimi talep ediyorum diye kayıt açın. İş yapmazlar ise eliTT talep edin

İç tesisatta ek varsa yenileyin, iç tesisatı kaliteli bakır ile yenileyin (nexans marka Cat6 olabilir)
    Evet doğru yapa. Destek kaydı açıyorum hemen
  • valla benim de böyle bu kadar olmaz birşeyler ters gidiyor ama ne gidiyor çözemedim bir yerde problem var ekip yolluyor mu turknet eve ? (YAPA da değilim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetynd -- 28 Şubat 2019; 21:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetynd

valla benim de böyle bu kadar olmaz birşeyler ters gidiyor ama ne gidiyor çözemedim bir yerde problem var ekip yolluyor mu turknet eve ? (YAPA da değilim)

hocam sizinki en azından vdsl bende adsl katlanılmıyor cidden
  • Türknet adsl ve crc hataları
    Sorun şuan için düzeldi gibi görünüyor son 8 saatte kopma olmadı ve değerler güzel bakalım böyle devam edecekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacrific3

Sorun şuan için düzeldi gibi görünüyor son 8 saatte kopma olmadı ve değerler güzel bakalım böyle devam edecekmi
    Nazar değdi sanırım şimdi yeni kopma oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.