Şimdi Ara

türknet 2 HAFTADIR interneti bağlayamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceki konum :https://forum.donanimhaber.com/sorumsuz-turknet--142073749

Yarın itibari ile 2 hafta oluyor.
    Konumu açtıktan sonra 2 kez arandım.Daha sonra YAPA altyapısında olduğumu NUMARAMIN BAŞVURUSUNUN TAMAMLANDIĞI internet başvurusunun beklendiği söylendi tamam dedim.
    Hızlandırmak için VAE yapalım dediler kabul ettim.
    Şimdi arıyorum numara başvurunuzda sıkıntı var boş port yok diyorlar
    Kardeşim arşiviniz varsa ses kayıtların bakın ben daha önce dedim bakın farklı isslere başvurdum ama port sorunu çıktı dediler dedim.onlarda bana BİZ PORTLARI SATIN ALIYORUZ BOŞ PORTUMUZ VAR HEMEN SİZİ ABONE YAPALIM dediler.
    Ama şimdi böyle saçma salak şeylerle uğraşıyorum

ÖZETLE SİZİ ÜYE YAPMAK İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPIP TÜRLÜ YALANLAR SÖYLÜYORLAR AMA DESTEK HALİNDE EYLEMLER SIFIR !

Böyle sorumsuz şirket görmedim asla tercih etmeyin hiç bir sorununuzu asla çözmüyorlar.

Hayır madem yapa da başvurularımı tamamladınız neden salakça bir hareket yapıp beni vae ye geçirdiniz
    Şu sorunu çözseler acaba internete girebilecek miyim acaba onuda çok merak ediyorum

• Arkadaşlar şikayetvar a da yazdım zaten ordaki puanı görüyorsunuz 5 üzerinden 1.4 ne kadar sorumsuz bir şirket olduğunu bir benim değil yüzlerce müşterinin ağzından okuyabilirsiniz
  • Merhaba, aktivasyon işlemleriniz ile ilgili ekiplerden gelen bilgide altyapı kaynaklı sorun olduğu, belirtilen adresi besleyen sahada boş devreler arızalı olduğundan talep girişi yapılamadığı bilgisi alınmıştır. Bu sorunun bir an önce giderilmesi için yerleşik operatör saha ekipleri iletişim halindeyiz. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.