Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkler koreliler hakkında ne düşünuyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
48
Cevap
0
Favori
2.226
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkler koreliler hakkında ne düşünuyorlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    42 Mesaj
    Herkese selam...Türklerin koreliler hakkındaki yorumlarını öğrenmek istiyorum.Koreyle yada korelilerle herhangi bir tecrübesi olan yazsın lütfen:)

|
    |
    iyi düşünürüz güzel düşünürüz ,Allah için bir yamuklarını görmedik osmanlıdan beri güzel ilişkilerimiz var ,biz onları severiz ama onlar bizi sever mi bilemem

buarada yolculuk falan mı var ???
    |
    |
  • Yarbay
    21612 Mesaj
    Kore kızlarının kalçalarının dar olduklarından daha fazla mutluluk verebileceklerini duymuştum.
    |
    |
    biz Türkler herkesi severiz kardeşim...tüm dünya vatandaşlarını...
    çok mu hümanist oldu?
    |
    |

^_^
  • Çavuş
    72 Mesaj
    Korelilerin % de bilmem kaçı hıristiyan olmuş sonraları. Türkiye'deki misyonerlik olaylarında isimleri sıkça geçer olmuş.
    |
    |
    Aslında şöyle geriye çekilip bir bakınca çekik gözlüler kadar çalışkan hiç bir millet yok. Hakkını vermemek ayıp olur. Seviyoruz korelileride tabi, sevmesek yardım edermiydik. Ama kuzey kore'nin durumu pek iç açıcı değil...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: irish

çok mu hümanist oldu?

tabii buna rum , ermeni , yahudi , abdli , ingiliz , fransız , arap , italyan , rus , iranlı, alman , çinliler , moğollar
    dahil değil zannedersem
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    FALLA ben genelde butun çekik gozluelri sewerim.sakin adamlar..işte birez kuzey koreliler aktif kaçıyo diğerlerine gore.ama guney korelileri bayağı sewerim.nankor değller.askerlerimiz onlar için sawasmıs okadar adamlar her fırsatta teşekkur ediyolar.dunya kupasındada watandaslarımıza ne kadar ii dawrandılar.tum çekik gozluler bence musluman olmayan toplulumlar arasındaki en ii dostlarımız we muttefiklerimiz bence.
    |
    |
    2911 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

quote:

çok mu hümanist oldu?

tabii buna rum , ermeni , yahudi , abdli , ingiliz , fransız , arap , italyan , rus , iranlı, alman , çinliler , moğollar
    dahil değil zannedersem

|
    |

^_^

• Teğmen
    177 Mesaj
    KORELİLERİ SEVMEYİZ NEDENİNE GELİNCEDE MİSYONERLIK FAALİYETLERİNDE COK FAZLA AKTİFLER BİR TANESİNİ MİSYONERLİK YAPRKEN YAKALADIK VE AZINI BURNUNU DAGITTIK
    |
    |

• Yüzbaşı
    872 Mesaj
    quote:

çok mu hümanist oldu?

doğrusu öyle
    biz her milleti severiz
    kimseyle alıp veremediğimiz yok
    ama başkalarının bizimle problemi varsa o başka
    |
    |
    |
    ama korede halk o herifi vatan haini ilan etmişti.. kendi halkından ağzının payını aldı.
    ama olan bize oldu tabi o arada...

bu misyonerlik faailiyetlerinde çalışan bir koreli bende gördüm... çok sinirlendim..
    uzun zamandır söylediğim o kavrama uygun kanlı-canlı bir örnek işte:

hristiyanbeyazadamın karakafalı köpeği

birde bunu abartılı bir hakaret sayıpda beni suçlayanlar oluyor.
    yok kardeşim her millette var bu tür köpekler kanlı-canlı örnekleride gözümüzün önünde işte...
    var böyleleri gerçektende bakın etrafınıza görürsünüz siz de...

bunlar dışında koreliler hakkında bir şikayetimiz yok.
    çalışkan üretici insanlar... 50 yıl önce bizim seviyemizde iken bugün nerdeyde
    isviçre seviyesine çıkacaklar... keşke bizde öyle olabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 22 Mayıs 2005, 14:55:37 >
    |
    |

• Yarbay
    3775 Mesaj
    böylelerse ben çok severim korelileri
    quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Kore kızlarının kalçalarının dar olduklarından daha fazla mutluluk verebileceklerini duymuştum.
    |
    |
    Logitech Cordless Rumblepad 2 / Skystar 2.6c / Asus 1814BLT / Windows 7

• Yarbay
    5463 Mesaj
    Koreliler iyidir, taekwon-do bilirler. Kuzeyli-güneyli diye ikiye ayrılırlar, severiz kendilerini
    |
    |

Orjinalden alıntı: musandia

böylelerse ben çok severim korelileri
    quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

harbiden bölelermiymiş...böylelerse sevdim gitti

Bi arkadaş Taiwanlılar için deli diodu...Daha neler neler dioduda burda sölemimi bare ayip olmasın (:
    |
    |

• Teğmen
    213 Mesaj
    kuzeyinden hiç hazzetmem...

güneyi de amerikan sömürgesi yarısından çoğu hristiyan oldu ama bizden 50 sene geriden gelip bizi solladılar..

hyundai, lg, kia filan hep bunların. bizde bitek lg gibi bi marka bile yok...,

edit: ha bide samsung var nası unuturum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EL Di@BLO -- 18 Mayıs 2005, 2:02:33 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: EL Di@BLO

güneyi de amerikan sömürgesi yarısından çoğu hristiyan oldu ama bizden 50 sene geriden gelip bizi solladılar..

hyundai, lg, kia filan hep bunların. bizde bitek lg gibi bi marka bile yok...

ya arkadaşlar bizde sömürgeyi ve din değişimini kabul etseydik bizde şimdiki halimizden kat kat kat üstün olurduk
    |
    |
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: EL Di@BLO

hyundai, lg, kia filan hep bunların. bizde bitek lg gibi bi marka bile yok...

en büyüğünü SAMSUNG u unuttun
    adamlar önce kopyalama ile işe başladılar,sonradan kendi markalarını yarattılar
    gemi sanayinde dünyada birinciler,satelit receverlar hep kore malı,elektronik malum
    helal olsun adamlara
    |
    |

ya arkadaşlar bizde sömürgeyi ve din değişimini kabul etseydik bizde şimdiki halimizden kat kat kat üstün olurduk

bu da ne demek bir alaymı yoksa ciddimisin..?
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.