Şimdi Ara

'Türkiye Zenginleştikçe Teknoloji Gelişti' diyen Vatandaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ülkede beka sorunundan çok zeka sorunu var. kraldan çok kralcılık anlayışı, fanatiklik başa bela..

oraya nasıl bağladın? başka bir şeyler söylesen peki, ama diğer devletlerin üzerinde yoğunlaştığı belki de trilyon dolarlar maliyeti olan günümüze kadar ki teknoloji çalışmaları ve ürünlerin üretimlerini türkiyenin ekonomik durumuna nasıl bağladın? türkiyenin durumunu da geçtin, daha da ileri giderek recep tayyip erdoğan'a nasıl bağladın?

var mı açıklayabilecek olan?

Orjinali altta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dracofire -- 9 Haziran 2019; 13:25:0 >

• Akp zihniyeti bu iste, 2002 den once tas devriydi bi anda uzay cagina gectik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru söylemiş, akp den önce at arabası kullanıyorduk şimdi bak her yer audi. eskiden 4 mb s3 virge kullanıyordum, akp ekran kartlarını geliştirdi şimdi gtx 1080 kullanıyorum. Oyunlar da 2 boyutluydu doksanlarda. akp geldi 3d teknolojisi çağ atladı. Allah'a şükür reiz var hamdolsun.
  • 2002 önce hiç bir şey yoktu.
    Ol dedi oldu.
    Teknolojiyi ayağımıza serdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz bilmezsiniz eskiden 486dx kuyrukları vardı reis sağolsun şaaaak pentiumları getirdi şimdi hamdolsun i9 9900k çıkıyor. Hayin paralel amd 'ye gereken mesajı 15 demmuzda verdik zaten.

• "Türkiye Zenginleştikçe Teknoloji Gelişti" diyen Vatandaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz forumda makara geçerdik bunu söyleyip cidden malum zihniyetten böyle düşünen varmış. Söyleyecek kelime bulamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde bilmiş bilmiş konuşması aşırı derecede utanç verici...

• Ondan sonra forumda hala bu kitleye birşey anlatmaya çalışanları gördükçe gelde gülmekten ölme.
  • Eskiden 5510 lar vardı takoz gibi, takozdan da sağlamdı telefonŞimdi herkesin elinde akıllı telefon
  • Recep Tayyip olmasa IPhone mu olacakti ? Steve Jobs ipad mi uretebilecekti ? @Treth
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben soru sordum... lugat vs karistirmadim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

ben soru sordum... lugat vs karistirmadim...

Alıntıları Göster
    Kusura bakma soru çok saçma cevaplamaya gerek bile yok.
  • 2002 den once mizraklarla avlaniyorduk artik ucan arabalarimizla seyahat ediyoruz

• Almancı lafta ülkücü kuzenime sadece bu sayfayı açıp önüne koydum bu lafları dedikten sonrahttps://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/4-mevsim-kampanyasi.aspx

24 mbps internet 110 tl sizde kaç deyince olsun kuzen yine iyi yani diye cevap veriyor.
  • akp den önce kocaman tüplü televizyonlar vardı. şimdi ise akp sayesinde kağıt kadar ince katlanır 4k televizyonla var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.