Şimdi Ara

Türkiye serverına bedava geçiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden üniversite temsilcilerini falan kullanıp yapabiliyorduk bu olayı.Tr ye geçirmem gereken bi hesap var ama rp miktarı çok tuzlu.Nasıl yapıldığını bilen veya tanıdığı olan varsa öperim gözlerini anlatsın bakalım nasıl kaçak getiricem buraya.

• Ben de aynı dertten muzdaribim. TR'ye geçmek için para verilmez zaten. Olsa olsa bedava olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aumx -- 11 Mayıs 2016; 10:48:11 >
  • Arada yaparlar ama en kotu ihtimalle sezon sonunu bekleyeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

Eskiden üniversite temsilcilerini falan kullanıp yapabiliyorduk bu olayı.Tr ye geçirmem gereken bi hesap var ama rp miktarı çok tuzlu.Nasıl yapıldığını bilen veya tanıdığı olan varsa öperim gözlerini anlatsın bakalım nasıl kaçak getiricem buraya.

+1 banada lazım
  • Olum TR ye geçilmez lan kalın kaldığınız yerde en kötü dili türkçe yapıp oynarsınız

• Sezon sonu-sezon arası döneminde ücretsiz oluyordu.Turnuva için vs geçirecekseniz Riot Turkiye Destegine ticket atıp sorabilirsiniz belki yardımcı olurlar.

• Valla şu sıralar ücretsiz yapsalar güzel olur.
  • Sende benim gibi iki ayrı sunucuda aynı isimle oyna. Ben eu- ve tr de 4 ayda birini 30 diğerini 28 lvl yaptım. ayrıca 30 lvl li hesabımda 100 ün üzerinde dereceli maç yaptım. çok zor değil hesap kasmak.

Karşında bf2 yi 6 bin saat oynamış adam var boş konuşmuyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drazy

Sende benim gibi iki ayrı sunucuda aynı isimle oyna. Ben eu- ve tr de 4 ayda birini 30 diğerini 28 lvl yaptım. ayrıca 30 lvl li hesabımda 100 ün üzerinde dereceli maç yaptım. çok zor değil hesap kasmak.

Karşında bf2 yi 6 bin saat oynamış adam var boş konuşmuyoruz:)

Hocam fazla sıkıcı.30 lvl olmak için gereken exp oranı yarı yarıya düşmüş diyorlar oda yalan sanırım açıp kastım bi fark görmedim.
  • Sezon başında geçiriliyordu smurf hesabi gecirdim hic ranked atmadan gold 5 ti direk b5 atti geçirme

• quote:

Orijinalden alıntı: umut.ozkan57

Sezon başında geçiriliyordu smurf hesabi gecirdim hic ranked atmadan gold 5 ti direk b5 atti geçirme

Hocam ortamımla alakalı.Herkes tr serverinde oynarken orda tek başına sıkılıyor insan.Sağlık olsun ramazanı bekleriz belki birşeyle yaparlar,yapmazlarsada oruçlu oruçlu iyi lvl kasılıyor
  • vlad w su havuz mu duman mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

vlad w su havuz mu duman mı?

Havuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABA_PARASI_YİYEN

quote:

Havuz

Duman hocam yanlış bilgilendirmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABA_PARASI_YİYEN

quote:

Havuz

duman o low baba parası yiyen
  • sezon 3 de olaf skini için geçmiştim
  • üniversitendeki elçi ile konuş bikaç bilgi istiyor sanırım şöyle ;
    id
    eğer id kullanılıyorsa değiştirilmesini istediğin id
    nick
    eğer nick kullanılıyorsa değiştirilmesini istediğin nick
    şifre
    eposta

olması gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.