Şimdi Ara

Türkiye'deki En İyi Tarihçi Kim? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
2
Favori
10.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kim olduğumu hemen anlamış!
  • Canis Majoris kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin, ben namaza kaçıyorum!
  • neommy kullanıcısına yanıt
    saklanmana gerek yok eleman korkma cahilden zarar gelmez bilmiş okumuş cahilden korkmak lazım ben cahilim ama okumuş cahillerden değilim şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Allah kolaylık versin, ben namaza kaçıyorum!

Bize de duanda yer verirsin artık değil mi bak şurda iki dakkada arkadaş olduk duanı esirgeme bizden

• quote:

Orijinalden alıntı: cahilmuallim

quote:

Bu ne öfke böyle, adama gecenin bu saatinde ironinin ne demek olduğunu araştırtıyorsunuz? Herkes ironinin ne demek olduğunu bilmek zorunda mı bu ülkede?

Çoluk çocukla uğraşıyoruz hakkaten gece gece yahu adamlar profilini saklamayı marifet biliyor herhalde yoksa sende o musun hepiniz gelin uleyn

Bak ben 4 senedir falan bu forumdayım. Şunu gözledim. Birisi başka birisine çocuk, Ergen vs diyorsa genelde kendisi öyle oluyor.

Ayrıca çoluk çocuk dediğin adam kaç yaşında biliyor musun? Sokakta görsen ağabey çekeceğin adamlara klavye artistliği yapma.

• cahilmuallim C kullanıcısına yanıt
    Anadolulu geri gelmiş bloklayın geçin şunları.Resmi tarihin tersini söylemek = Yalan söylemek.Bunu o kafanız ne zaman basacak acaba çok merak ediyorum.Tarih bir film,dizi,roman değil ki farklı farklı yorumlansın.Ne yaşandıysa "BELGELİ" gerçek odur.Bu fesli ....nın elinde BELGE gören oldu mu? Ben 1 kere gördüm oda kendinin uydurmuş olduğu belgeydi yalanlandı gerçek belgeyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

quote:

Bu ne öfke böyle, adama gecenin bu saatinde ironinin ne demek olduğunu araştırtıyorsunuz? Herkes ironinin ne demek olduğunu bilmek zorunda mı bu ülkede?

Çoluk çocukla uğraşıyoruz hakkaten gece gece yahu adamlar profilini saklamayı marifet biliyor herhalde yoksa sende o musun hepiniz gelin uleyn

Bak ben 4 senedir falan bu forumdayım. Şunu gözledim. Birisi başka birisine çocuk, Ergen vs diyorsa genelde kendisi öyle oluyor.

Ayrıca çoluk çocuk dediğin adam kaç yaşında biliyor musun? Sokakta görsen ağabey çekeceğin adamlara klavye artistliği yapma.

O halde profilini gizlemeyeceksin eğer bunu yapıyorsan o zaman ne idugu belirsiz bir adamla muhatap olmak demek olur ki bu bende bilmediğim kişi için özelliklede profilini gizleyen kişilere çocuk dememde bi sakınca görmüyorum tarihçi geçinen arkadaş bana lafın peşin ama adil ol ve buradaki terbiye yoksunlarina da haklarını bildir ama nerde

• quote:

quote:

quote:

quote:

O halde profilini gizlemeyeceksin eğer bunu yapıyorsan o zaman ne idugu belirsiz bir adamla muhatap olmak demek olur ki bu bende bilmediğim kişi için özelliklede profilini gizleyen kişilere çocuk dememde bi sakınca görmüyorum tarihçi geçinen arkadaş bana lafın peşin ama adil ol ve buradaki terbiye yoksunlarina da haklarını bildir ama nerde

Yaş maksimum 12 falan herhalde.

En iyi tarihçi diye bir şey olamaz. Şunu da anlayamadınız. Her tarihçinin bir alanı vardır. O alanı iyi bilir ya da pek bilmez. Burada koşu yarışı yapmıyoruz, sona kalan kazanır deyip dövüş de düzenlemiyoruz. En iyi tarihçi en iyi edebiyatçı falan yoktur. Bunlar cühela taifesinin düşünüş tarzıdır. "Ben Kadir Mısıroğlu'nu çok seviyorum, gerçekleri anlatıyor adam. En iyi tarihçi o" demek "ben elmayı çok seviyorum. Gerçek şeker tadını veriyor. En iyi meyve o" demekle aynı şeydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Anadolulu geri gelmiş bloklayın geçin şunları.Resmi tarihin tersini söylemek = Yalan söylemek.Bunu o kafanız ne zaman basacak acaba çok merak ediyorum.Tarih bir film,dizi,roman değil ki farklı farklı yorumlansın.Ne yaşandıysa "BELGELİ" gerçek odur.Bu fesli ....nın elinde BELGE gören oldu mu? Ben 1 kere gördüm oda kendinin uydurmuş olduğu belgeydi yalanlandı gerçek belgeyle.

Az bekleyin tabiki sabretmenizi istemiyorum çünkü siz laiksiniz ya nihayetinde,10 sene evvel size deseler Osmanlıca gelecek hatta zorunlu olacak ardından da tekrar dil devrimi gerçekleşecek deseler ne derdiniz gülerdiniz ve şu anda aynaya bakıp kendinize gülün çünkü komiksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

quote:

quote:

quote:

quote:

Yaş maksimum 12 falan herhalde.

En iyi tarihçi diye bir şey olamaz. Şunu da anlayamadınız. Her tarihçinin bir alanı vardır. O alanı iyi bilir ya da pek bilmez. Burada koşu yarışı yapmıyoruz, sona kalan kazanır deyip dövüş de düzenlemiyoruz. En iyi tarihçi en iyi edebiyatçı falan yoktur. Bunlar cühela taifesinin düşünüş tarzıdır. "Ben Kadir Mısıroğlu'nu çok seviyorum, gerçekleri anlatıyor adam. En iyi tarihçi o" demek "ben elmayı çok seviyorum. Gerçek şeker tadını veriyor. En iyi meyve o" demekle aynı şeydir.

evet 12 yaşında olmasada oğlum var o yaşlara yakın, bu arada amacın ne kj senin pazardan elma almiyorsun her tarihçi şöyle böyle sanki zevkler renkler tartışılmaz meselesine getirdin ya helal sana tarih belge dir eleman bilimsellik ister daha tarihin temelini bilmeden üzerine duvar örersen öperler seni pardon o duvar yıkılır üzerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Az bekleyin tabiki sabretmenizi istemiyorum çünkü siz laiksiniz ya nihayetinde,10 sene evvel size deseler Osmanlıca gelecek hatta zorunlu olacak ardından da tekrar dil devrimi gerçekleşecek deseler ne derdiniz gülerdiniz ve şu anda aynaya bakıp kendinize gülün çünkü komiksiniz

O işler öyle kolaydı.Bir referanduma bakar batı sahil illeri ayrılır gider.Sen ve senin gibiler diğer bölgelerde osmanlıcılık oynarsınız.Ne zorumuz var senin gibileri çekmeye? Yok osmanlıymış osmanlıcaymış ezilmiş gitmiş ülkeyi kendi kendinize diriltin bize bulaşmayın.Batı illerinin zaten senin övündüğün yerlere ihtiyacı yok.Senin olsun yozgat, urfa gibi yerler.

• En iyi tarihçi benim diyorum hala kavga ediyorsunuz yahu.

• E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    merak etme öğrencilerime böyle yazmıyorum mobilden giriyorum ya belki dikkat etmemiş olabilirim birde ben çocuklarım için azami dikkat ederim bu konulara özellikle de dilbilgisi konusuna ama burada seviye ortada kendimi de zorlayıp imla ile uğraşmıyorum bu arada senin üstte yazdığın cümlelerde ise anlatım bozukluğunu yüzüne vurmami ister misin burda bilmişlik taslıyor pek bilmis bey, ayrıca bak burda yazdim burada yazacakken birde cümleye küçük harfle başladım

Bir tarafınız açıkta kalmış heralde Ayrıca oğlunuza acıyorum.
  • quote:

merak etme öğrencilerime böyle yazmıyorum mobilden giriyorum ya belki dikkat etmemiş olabilirim birde ben çocuklarım için azami dikkat ederim bu konulara özellikle de dilbilgisi konusuna ama burada seviye ortada kendimi de zorlayıp imla ile uğraşmıyorum bu arada senin üstte yazdığın cümlelerde ise anlatım bozukluğunu yüzüne vurmami ister misin burda bilmişlik taslıyor pek bilmis bey, ayrıca bak burda yazdim burada yazacakken birde cümleye küçük harfle başladım

Bağlaç olan da/de ayrı yazılır.Birde değil bir de.

Ayrıca, bu üslupla en fazla beş yaşındaki sabileri eğitebilirsin.Ne öğretmenisin sen?
  • quote:

Bir tarafınız açıkta kalmış heralde Ayrıca oğlunuza acıyorum.

sen kendi haline acı bre bilmiş cahil,merak etme beni küfre zorlayamazsın senin kadar ağzı bozuk olmadığım gibi çocuğuma acıyormuş senin sevabını almam be benim oğlumu düşünmüş de acımış kendin acınacak haldesin sağın solundan açık veriyorsun kapasana bak burası dh haber forum adamı ayakta ayıklarlar ayık ol

Ne açığı veriyorum gelip vuracak mısın beni? Nasıl bir öğretmensin anlamadım.Gerçi her ile eğitim fakültesi açıldığından barajı geçen öğretmen oluyor artık şaşırmadım sana.
  • Merak etme insana insan olduğu için değer veririm hem yazdığım gayet açık nerelere çekiyorsun anlamakta güçlük çekiyorum sana tavsiyede bulundum sadece ben birşey yapmam merak etme,memurluğumu riske atmak istemem .Bu arada barajı geçen öğretmen mi oluyor dünyadan bi habersin galiba 300 bin küsür üniverite mezunu var ve ben alınan 40 binin içindeydim arkadaşım okumak kolay barajı geçip okumakta birşey yok asıl mesele öğrenci değil öğretmen olup atanabilmekte p 10,p121,p3 nedir anlar mısın sen kaç puan alıp atandığımı yazmamı da beklemiyorsun herhalde öğretmenlik hala prestijli saygınlığı olan bir meslek sen nesin necisin bilem ama ben cahiillimle övünürken sen bilmişliğinle övün ama bu burnu yukardalık sana fayda sağlamaz aksine birgün saplanır kalır fakat mütevazilik lazım değil mi bilmiş olsak da bu arada okuyanlar için düzeltme yapayım gecenin bu vakti imla hataları oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

quote:

Bağlaç olan da/de ayrı yazılır.Birde değil bir de.

Ayrıca, bu üslupla en fazla beş yaşındaki sabileri eğitebilirsin.Ne öğretmenisin sen?

Önemli mi bu bak alıntı yaptığın mesajda bende kinaye yapıyorum dikkatini çekerim

• Tabiki Üstad Kadir Mısıroğlu aksini idda eden cinni yada yahudidir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.