Şimdi Ara

Türkiye'de Yılın Otomobili ödülünü kazanan isim belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
11.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hele birde titanium mondeo ise üff binme yanında yat

• Hala bazı arkadaşlar 90 yıllarda ülkemize giren Hyundai modellerini günümüzde ki modelleri ile bir tutuyor ..!

• gauss_34 kullanıcısına yanıt
    Çok komik,öncelikle yerli dediğiniz araç %99 İtalyan.5 yıldır ger sene çıkıyor bu araba da, yahu daha fabrika tamamlanmadı yıl sonu denemeler başlanacak deniyor seneye araç nasıl çıksın! Pes...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 9 Haziran 2022; 22:22:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

Bak kendin diyorsun,Tucson kullanmamışsın. Tucson ayrıca segmentinde ki en pahalı SUV'lardan. Hani fiyat avantajı falan da yok. Hatta sana bir tavsiye,Passat B8 grubuna gir bak bakalım. Passat kullanıcıları bile deli gibi övüyor,ciddiyim bu arada grubun en üstte ki postuna bak. Ayrıca hala Hyundai grubu aracı kullanıyorsun,Cerato Elantra'nın tamamıyla aynısı bir araç. A-Z ye aynı parçaları kullanan bir ikizi. Neyse cahile ne anlatabilirim ki :) Bir gün Tucson'un tadını tatmanız dileğiyle.

• senut kullanıcısına yanıt
    Senin gözün kör ise ben ne yapayım.

Kural basit: Bu ülkenin yaptıklarıyla gurur duy.

Yoksa içindeki nefretle mutlu olamazsın.

• Test sürüsüne çıktım be kardeşim yalan borcum mu var. Powerbank hediye ettiler. Çalıştığım hastanede min 20tane tucson var öğlen yemeklere gidiyoruz. Daha yeni başka arkadasim sattı , hybrid hrv sırasını bekliyor. Bilmeden neyi sallıyorsun böyle binmedin etmedin neyin kafasını yaşıyorsun . Yalitimi zayıf bir araç superbe,golfe, passata göre 3008e göre daha yol sesi alan bir araç. Söylediğim bu artıları olur eksileri olur. İlk mesajimda da aynı şeyi söyledim yalıtım anlamında beklentimi karşılamıyor. Yılın otomobili tucsondan öte olabilecek 50 araç var mı yok mu? Yok diyorsan senin araçtan falan anladığın yok. Fanatiklik yapıyorsun burada. Yok otomotivgazetecileri oylamis gazetecilerin sosyal medya hesabından 5k takipçisi var kalkmış oylama yapmış ve tuscon en iyi araçmış :))

https://twitter.com/OGDorg?t=t4VMtEny888tSyl5hikgHA&s=09

2021de ne değişti peki bambaşka bir liste var.https://www.suruskeyfi.com/coty-2021de-yilin-otomobili-hangisi-olacak/amp/

Şu aday listesi bile daha düzgün bir oylama daha oylanması hali bile daha mantıklı.

1. Audi A3
    2. BMW 2 Gran Coupé
    3. BMW 4 Serisi
    4. Citroën C4
    5. Cupra Formentor
    6. Dacia Sandero
    7. Fiat New 500
    8. Ford Explorer
    9. Ford Kuga
    10. Honda e
    11. Honda Jazz
    12. Hyundai i10
    13. Hyundai i20
    14. Hyundai Tucson
    15. Kia Sorento
    16. Land Rover Defender
    17. Mazda MX-30
    18. Mercedes-Benz GLA
    19. Mercedes-Benz GLB
    20. Mercedes-Benz GLS
    21. Mercedes-Benz S Serisi
    22. Peugeot 2008
    23. Polestar 2
    24. Seat Leon
    25. Skoda Octavia
    26. Toyota Mirai
    27. Toyota Yaris
    28. Volkswagen Golf
    29. Volkswagen ID.3

https://www.caroftheyear.org/

Bu siteyi karıştır adı bile gecmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 9 Haziran 2022; 23:1:55 >

Puahahah torsiyonlu,saf taş gibi plastikli ve 2010 yılından kalmış iç tasarımlı B segment HRV almış Tucson'u satip. Puahahahaha,ne boş adamsın sen yahu. Cart curt sitelerden kaynak atıyor birde. Tam malum partili kara cahil. Umarım bir gün paran olur da Tucson alırsın. Cerato'dan devam sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan gerizekali ergen ben aldığı sattigi arabanın iyiliği kötülüğünü mü segmentini mi konuşuyorum. Satıp aldığı araçtan bahsediyorum sanane ister gider ebeni alır. Daha aldigi arabadan haberin yok konuşuyorsun. Bu listeyi oluşturan sayfadan daha güzel sayfamı var a haber gibi liste oluşturulmuş sayfayı öven sensin mk ergeni.

https://www.honda.com.tr/otomobil/modeller/honda-hr-v

Daha hrvden haberin yok konuşup duruyorsun aptal çocuk.

B segment rezil aracı hala savunuyor birde. Honda alan mı kaldı la puhauha. 16 yaşında burada millete ergen falan diyor birde vasıfsız eleman :d

• osmanli64 kullanıcısına yanıt

Zaten bu listeye güvenilmemesinin sebebi.

• "Honda alan mı kaldı" dediğine göre bu kesin Şahin'ci.

• Daha 2018 üye olmuşsun sen altına sıçarken değil daha toprak çamur arasında gidip gelirken biz forum üyesiydik dangalak.

• Teybi olmayan arabaya c4 ten fazla oy vermişler hahahahahahahahaahahahahahahahahah fıkra gibi ülkeyiz ya :D

• Renault 12'nin modern versiyonu Taliant'a bu puanı ancak bu ülke verir. Gerçi 12'nin üretildiği yıla bakarsak Taliant'tan bile iyi sayılır.

• GAYIŞ GAYIŞ. Gözün kapalı gir virajlara

• Bloodin kullanıcısına yanıt

İnceleme için kimlere bakıyorsunuz genelde hocam ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.