Şimdi Ara

Türkiye'de Yılın Otomobili ödülünü kazanan isim belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
11.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Trafikte bile rastlamadığımız bir model mi birinci olmuş, eski kasası için mi ödül almış, çok belirsiz bir haber.

• Hyundai yi kastediyorsanız japon değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Volkswagen listeye girememiş, ne oldu possatçılara

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gobektas G kullanıcısına yanıt
    G.K firması ama ben direk japon diyorum hocam. Zaten sanayilerde de farkedersin, parçacılarda da japon olarak geçer Hyundai.

i20'sine ve Tucson'una hastayım.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Merak etme, TOGG u da önümüzdeki sene çıkarırlar. Senin ve senin gibi düşünenler de bu ezik psikoloji ile yaşamaya devam edersiniz.

• Açık ara trafikte kendini en çok belli eden Opel Mokka. Tasarımına bayılıyorum

• Bari yarışma demeyin şuna 64 otomotiv gazetecinin oyunu

• khanstern kullanıcısına yanıt
    Yeni Mokka diyorsan tamamen katılıyorum dostum.

• Neye göre kime göre seçiliyor. Çok satılanlara göremi seçiyorlar acaba…

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Senin bu yorumunu okuyunca Devrim arabasını yerden yere gömenler geldi aklıma. Hiç değişmemiş zihniyet. Hala aynı zihniyetin torunları devam ediyor.

• zekibeyy Z kullanıcısına yanıt
    En çok tercih edilenler, fiyatına ve doluluk oranına.

• İmkanım olsa hiç birini almam.Daha bu sabah mokka ne kadar çirkin muhabbeti geçti.

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    Bizim ülkede tercih edilme sebebinin başında duygusallık geliyor doğal olarak

• zekibeyy Z kullanıcısına yanıt
    Duygusallık derken ?

• MKA1923 kullanıcısına yanıt
    Mokkayı bende beğenmiyorum ama beğenenler var bence opel satıldıktan sonra kendi ruhuda satıldı melez bir şey çıktı ortaya

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=j14j3mLztDI&feature=youtu.be

Parasal

• Tuscon mu crv mi neye göre avantajları var kullan arkadaş varmı ?

• Talianti şu listede görüp bu oylamayı ciddiye alan da ne bileyim yani . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @k1mbu

Yok kardeşlerim benim, anlamamışsınız. Ben togg'u yerden yere vurmuyorum, ben bunların rezil pazarlamasını yerden yere vuruyorum. Şimdi tekrar uğraştırtmayın beni tek tek gazete küpürleri için.

2012, tüm yandaş gazeteler, yerli arabamız 2014 te yollarda. 2014 olur, tüm gazeteler, yerli arabamız 2015 te yollarda. Bunu hürriyet yazdı, milliyet yazdı, ahaberler yazdı. Yani hani güvenilmesi gereken sözde basın yazdı. Sonra utanmayıp yahu biz 2 senedir seneye yolda diyorduk, demeden, hani özür tekzip yayınlama falan olur ya, hak getire. Yine manşet, 2017 için, 2018 için.

Yani işin kalitesini ciddiyetini bunlar bitirdi. Herkesin diline düşürdü, dalga sebebi yaptı. Ben yerli arabamızında, uçağımızın da, askeri sanayimizin de olmasını istiyorum. Öz be öz Türk'üm.

Ama herkes takkesini önüne koyacak, takım tutar gibi parti de tutsanız, bir yanlışı söyleyeceksiniz. Şimdi diyelim ki yine seneye çıkmadı, yetişmedi ve 2024'te yollarda haberi geldi. Ben sizi alıntılayıp buraya koydum. Ne diyeceksiniz? Hani dönüp bunun tarihlerini sürekli yanlış ilan edenlere kızmayacak mısınız? Yok yine karşıya laf sokmaya çalışayım mı diyeceksiniz. Koca togg'un kurumsallığı, vizyonu nerede peki? 10 senedir seneye yollarda diye haber mi yapılır? Daha 2 sene önce fabrika başladı. Hani vizyonlu ol, çatır çatır de ki 2020 de fabrikamız kurulacak, 2023 te o tamamlanacak, 2025'e kadar misal yollara çıkacak de, arkasında dur.

Alıntı

metni:
    Merak etme, TOGG u da önümüzdeki sene çıkarırlar

Son 10 seferinde ertelendi. Ben merak ediyorum, umarım artık çıkar. Hayır 2025'te çıkacaksa da sıkıntı yok, ama o zaman 2025 desinler. Öbür türlü iş bilmezlik oluyor. Herkes yine bu senenin manşetlerini paylaşmaya başlar seneye çıkmazsa, hani çıkıyordu diye. Sizleri de bir güzel alıntılarlar yine ne oldu diye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.