Teğmen
24 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 151 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Benim eskiden pasolig vardı Beşiktaş. Ben bunu nerdeyse 2017 den beri kullanmıyorum ücret vs yatırmadım yıllık yenilemeli ön ödemeliydi. Şimdi Konya-Beşiktaş maçına gideceğim fakat tek geçişlik paso alacam kapıdan bu önceki kartım sıkıntı yaratır mı ?

Merhabalar. Bende RX570 4 GB vardı, Sattım şimdi yeni kart alacağım fakat piyasa malum... 2400 TL ye GTX970 buldum alınır mı ? Genellikle BF V FiFA21 Forza falan oynuyorum ortalama kaç FPS alırım bu kart ile ? 2 sene falan idare eder mi ?

Merhabalar sizlere bir sorum olacak. Daha doğrusu bir konu hakkında danışacağım.

Benim baba 2010 da vefat etti.. ben sadece annem ile yaşıyorum. Onunda sadece babadan kalan maaşı (1500) Neyse Bana KML (Kronik Miyeloid Lösemi) teşhisi koydular. Ömür boyu kullanmam gereken bir ilaç var sosyal güvencem olmadığı için devlet karşılamıyormuş. İlacın şuan ki fiyatı 3480 TL.

Şimdi benim acilen anneme kredi kartı almam gerekiyor (Ben çalışamadığım için çıkmıyor) en azından taksit taksit ödeyelim. Fakat annemin daha borcu olduğu için banka puanı düşük.. konuyu fazla uzattım Anneme en kolay nasıl kredi kartı alabilirim ?

Merhabalar..

oyuna girdiğim zaman (BF V) menüdeyken furmark testi yaparken hatta photoshop kullanırken bile kapanma oluyor. Fifa 21 oynarken sürekli gitmiyor 5 maç yapayım(online) 6. maçta Görüntü gidiyor fanlar çalışmaya devam ediyor.. Ekran kartını forumdan almıştım acaba sorun nerde olabilir? Sistemsel olabilir diye formatladım sorun devam ediyor..

Sistemim :

R3 1200

5500xt 4gb sapphire

16 gb 3000 mhz corsair

500w psu cooler master

ssd ve normal hdd

Samsung A10 kullanıyorum geçen az bişey suya düştü hemen alıp pirinç'in içine koydum sorunsuz çalışıyordu 2-3 gündür bugün aniden ekran kendi kendine basmaya kendi kendine uygulamalar vs vs açmaya başladı. Sorum şu bunun ekran değişmesi gerekiyor sanırım garantisi devam ediyor bulunduğum şehirde servis var açıkmıdır? birde açıksa tahminen kaç günde çıkar başka telefonum yok :(

Ekran kartını garantiye göndereceğim. Fotograftaki gibi oluyor oyun oynarken. Sormak istediğim ekran kartını gönderince kaç günde gelir ve değişim talep etsem değiştirirlermi? Bİrde bunu nasıl anlatacam garantiye gönderirken :D Rx570 sıfırı varmıdır?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a8/26/ba/a826ba0b21fe08c4628bdce9f0b71c7a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Şuan asus strix rx570 4 gb kullanıyorum bunu satıp 5500xt almak mantıklı mı ? çok fark varmı ?

BF V oynarken işlemci %80-85 kullanıyor. Medium ayarlarda ve kasmalarda oluyor. Acaba darboğaz mı yapıyor başka sorun mu var? Youtube de benim sistemim ile oyun oynuyorlar enn full ayarlarda 55 60 fps alıyorlar ama ben mediumda o kadar alıyorum. Sis ve kalabalığa girince 30 lara kadar düşüyor fps Oyun ve windows ssd ye kurulu.

Ryzen 3 1200

Asus RX570 4 gb 256 bit

Corsair 8 GB 3000 MHZ

Cooler master 500W

240 SSD ve 1 TB HDD

Merhaba. Geçen gün pc ye format attım. (microsoft sitesinden indirip flash ile) BF V train smilatör oynuyorum (ekran kartı sıcaklıgı 65-70 işlemci 50 derece) ikisindede kapanıyor pc. benchmark testi yaparken hemen başında kapanıyor. Tüm driverlar güncel. Birde başlat menüsünde hesap makinesi vs klavye çalışmıyor format mı yanlış oldu acaba?

PC özellikleri

R3 1200

RX570 4 GB

8 GB 3000

240 SSD

1 TB HDD

500 W psu

Son 3 günde HDD den cizirtı sesi geliyor. Ama mesela oyunlar bu hdd ye kurulu oyun oynarken yada pc ilk açıldığı zaman geliyor. Elimi hdd nin üzerine koyunca ses kesiliyor. HDD tune ve Hard Disk Sentinel sağlığa baktım %100 çıkıyor. Toshiba marka Ömrünü tamamlamış mı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Volvo
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
onurkeles2
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 494
İkinci El Bölümü Mesajları: 175
Konularının görüntülenme sayısı: 2.879 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 829 (Bu hafta: 39)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.