Şimdi Ara

Türkiye'de petrol olmadığına gerçekten inanıyor musunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kısa net açıklayım Türkiyede bütün fosil yakıt kaynaklarından var

1- çıkarması maliyetli şu anki fiyat ile çıkarması pahalı, anlamsız , masrafsız olur

2- bunları çıkaracak teknolojiye Türkiye sahip değil

3- batı izin vermiyi

4- .
  • 2023 ü bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

Var tabii olmaz olur mu? Her seçim öncesi buluyorlarya! Seçimden sonra ne oluyor o petrollere asıl sorulması gereken soru bu :)

Aynen ya bu millette herseyi unutuyor. Her secimde de yiyorlar bunu. Kackere petrol altin gaz vs. Bulundu.

Artik yemesinler su yalanları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes güneydoğuna odaklanmış, yüksek dağlardan maliyeti yüksek vs yorumlar gelmiş. Benim merak ettiğim ise bu petrol hayvan ve bitki kalıntılarının çürümesiyle oluşmuyor mu? Türkiye'de hiç bir yerde yoksa istanbul boğazında vardır diye düşünüyorum. Tarih boyunca hayvanlar, bitkiler, insanlar, su vs yoğun bir şekilde o bölgede olduğuna inanıyorum. Bence güneydoğudan çok marmara bölgesinde vardır.
  • petrol hayvan ve bitki kalıntılarının çürümesiyle oluşmuyor ve fosiller çürüye çürüye minerale dönüşmez.
    ve o kadar derinlerde fosil mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fade to Black -- 20 Eylül 2017; 12:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reykajinn

Lozan yüzünden kullanamıyoruz ki gardaş,2023 de herşey süper olacak.Türkiye petrol çıkaracağı için elektrikli arabalara bu kadar yatırım yaptılar

Bende bu kafadan istiyorum ne içiyorsunuz siz

• quote:

Orijinalden alıntı: Reykajinn

Lozan yüzünden kullanamıyoruz ki gardaş,2023 de herşey süper olacak.Türkiye petrol çıkaracağı için elektrikli arabalara bu kadar yatırım yaptılar

Nasıl bir kafa yaşıyorsa 30 gün ban yemiş
  • Olsa haberim olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.