Şimdi Ara

Türkiye’de de üretilen yeni Toyota Corolla'nın fiyatı açıklandı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
4
Favori
17.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar fark yok aslında benzin ile hibrit arasında. Otomatik vites baz hibrite belli opsiyonlar eklemişler.

Diğer paketlerde benzin ile hibrit arasında 20bin tl fark var. Elma ile elmayı kıyaslamakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chr da kull motorun aynısı ki chr hibrit gitmiyor abicim bas bas gitmiyoo araç. Kaldı ki aracın ön konsolu tam bir fiyasko. O ekran nedir öyle ben çıkıntıyım diye bağırıyor. Arka koltuk yaşam mahali dar. En full ü 150.00tl olsaydı olabilirdi belki.

• Toyotanin anlamsiz hamleleri sebebiyle (dizeli motor gamindan cikartmasi ve 1.8 motoru dayatmasi) kendi topuguna sıkıyor.

Aslan gibi sorunsuz 800.000km leri hic acilmadan goren ve asiri tutumlu d4d motorun var ayrica 1.8 motor ise mtv de ciddi sorun.

Su an japonlar icinde en f/p arac honda civic dizel.

• Kimse kusura bakmasında çok çirkin ya göz var nizam var bence 2005 megan bile bundan yakışıklı

• Allah'tan burda üretiliyor üretilmese demek ki düşünemiyorum fiyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten yerli üretim olması büyük avantaj. İthal olsaydı 250.000 TL - 300.000 TL arası başlardı baz fiyatları.
  • Arabam olmasaydi vision otomatik alil lpg takip rahatima bakardim. Fiyatlar kabul edin piayasaya gore uygun. Focusun bis paketinin 140 bin liradan basladigini unutmayin.

• Kredi kampanyasi odeme kampanyasi filan o tarz seyler varmi acaba suanda

• Pist pist kedi.. Pist..

• Bizim forum acayip. 100 bin tl ya polo alır. Mis gibi yenilenmiş, motoru yerinde lpg ye uyumlu araca bok atar. İflah olmazsınız siz ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Bir hatanız var. Hibrit basınca baya baya gidiyor. Sanırım kıyasladığınız araç bu sınıflarda değil. 1.2 turbo daha iyi devrini alınca o ayrı

• Hibrit olayı güzel ve nedense kimse hibrite lpg taktırmayı düşünmedi. uzun yol yaparken hibritin olayı bir işe yaramıyor benzin ile gidiyor tabi akü doluyor sadece. Youtube da yanlış hatırlamıyorsam çek ülkesinde hibrit araca lpg takmışlardı. Bizim ülkede de takılır diye tahmin ediyorum ve ilerde alırsam taktırırım:)
  • 1 saat önce youtube'da burak beyin benzin tv kanalında yeni hibrid corolla videosu vardı. Hatta yorum bile yazmıştım. Ama baktım video yayından kaldırılmış. Sanırım Toyota videoyu kaldırttı. Neden yaptılar böyle bir saçmalığı?
  • ÖTV teşviği ile birlikte Corolla Hybrid’in lansman fiyatı çok ulaşılabilir bir seviyede oldu”
    dediği şeye bak 175000 ulaşılabilir hedefmiş arkadaş herhalde bu ülkede yaşamıyor yada bizle eğleniii

• En full olanina bugun bindik cok fena olmusda fiyat adami geriyor :) biraz ici daralmis gibi geldi arabanin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otomobil sektörü 2019 da iyice dibe vuracak anlaşıldı. Bu fiyatlara en boşunu 100 e veriyosun, napsin millet en boş donanımı beklentileri karşılamiyor. Honda civicte bile her donanım paketinde sunroof var. 3 donanım var. Toyota corolla da 4 donanım bence az, en az 8 olmaliydi. Neyin kafasını yaşıyor bunlar, tam bir hayal kırıklığı.
    Bu işlerin sonu nereye gidecek böyle. Gidişat iyi değil kısacası. Yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedavaya bile gitse 1.8 motoru kimse tercih etmez. Elektrik desteği olan bir motorda motor hacmi düşmesi gerekirken niye yükseltir TOYOTA bu işi hiç anlamış değilim.

• Korkarım ki beklediğim 1.6-2.0 dizel hibrit Hilux 3,5 benzinli motorla gelecek.

• bu konu çok faydalı olmuş ,sayelerinde benim gözüm gibi baktığım arabamın hurda olduğunu öğrenmiş oldum :)
  • Birebir accent blue bu araç.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.