Şimdi Ara

Turkcellden Kamu 1000 e ZAM 49TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell kamu 100 tarifesini 49 TL ye yükseltiyor.

Ne yapmaya çalışıyor bu turkcell anlamış değilim. Operatörler seneyi iyi kapama için her zaman kampanya yapar cazip tarifeler çıkarır ama turkcell zam yapıyor ön ödemeli hatlarda kontör yükleme miktarını yükseltiyor vs...

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/kamu-1000.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 15 Aralık 2012; 9:39:01 >

• Turkcelli kaşıntı tutmuş belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl Turkcell bu zamları yapmazsa müşterilerini kaybeder. Her yerde çekiyor ya hıııaaaa.....
  • Taahhüt verirseniz zam yapmayız diyor.
    Avea takıntısı olmayanlar geçin rahat edin.

• 1000 dk 30 tl aveada.. Turkcell istersen 50. Hemde kamuya ozel:)

• quote:

Orijinalden alıntı: YediyuzYetmisYedi

1000 dk 30 tl aveada.. Turkcell istersen 50. Hemde kamuya ozel:)

Aveanın taahhütlü fiyatı 30 TL + 10 TL mesaj paketi alırsanız 40 a geliyor.
    Turkcelin taahhütlü fiyatı 45 TL.
    Arada çokta fark yok. Turkceli savunmak için yazmıyorum bu pakete üyeyim ve 15 TL lik sınırsız internet paketiyle her ay ödeyeceğim tutar 64 TL ye yükseldi.
    Avea nın 500 dk 1000 mesaj 2 gb interneti 30 TL ye sattığı gibi bi paket olsa 1 dakika düşünmem ama şu Turkceldeki paketimin aynısı için aveaya geçsem 30+10+10=50 lira ödemem gerekiyor. Taahhüt vermezsem bu tutar 55 lira olacak.
    10 lira için çok şikayet alan bir operatöre geçmek doğru olur mu karar veremiyorum.
  • Avea da yok yok adıyla bi tarife görünüyor. 1000 dk 1000 sms 2 gb internet 44 TL bu tarifeye geçmek için bayiye müracaat ettiğimde, bayi tarifenin kapandığını söyledi.

Avea kendi sitesinden habersiz yaşıyor. Duyurduğu kampanyadan bazen bayilerin haberi olmuyor. 1 Lira farkla 1 paket verme kampanyası gibi. Sonra kampanya bir anda buharlaşıyor.

Bazende biten kampanyayı sitesinden kaldırmayıp boşu boşuna milleti meşgul ediyor. Yok yok kampanyası gibi.

Yok yok paketinin kaldırılması Turkcelin zam yapmasında etkili olmuş olabilir. Şu an turkcel kamu tarifesindeyim ve her an başka tarifeye geçebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

quote:

Arada çokta fark yok. Turkceli savunmak için yazmıyorum bu pakete üyeyim ve 15 TL lik sınırsız internet paketiyle her ay ödeyeceğim tutar 64 TL ye yükseldi.
    Avea nın 500 dk 1000 mesaj 2 gb interneti 30 TL ye sattığı gibi bi paket olsa 1 dakika düşünmem ama şu Turkceldeki paketimin aynısı için aveaya geçsem 30+10+10=50 lira ödemem gerekiyor. Taahhüt vermezsem bu tutar 55 lira olacak.
    10 lira için çok şikayet alan bir operatöre geçmek doğru olur mu karar veremiyorum.

Aveanin fiyatlari cok oynak. 40 lira demissin ama emin ol %25 indirim alirsin bi maille. Ben 500 dk 2 bin mesaj 2 gb a 18 lira veriyorum mesela....

• quote:

quote:

quote:

Aveanin fiyatlari cok oynak. 40 lira demissin ama emin ol %25 indirim alirsin bi maille. Ben 500 dk 2 bin mesaj 2 gb a 18 lira veriyorum mesela....

Sizinki bedavaymış. Bu şartlarda demek ki turkcelden ayrılmanın zamanı gelmiş.

• Kamu avantajı kalmamış.

Karma paketler bana göre bundan iyi.

http://forum.donanimhaber.com/m_64395486/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66061916
  • quote:

quote:

quote:

Hangi tarife oluyor seninki?

• Zaten bu tarifede bi degisiklik olacagi belliydi.
    Taahhüt vermek istediginde veremiyordun.
    Simdi taahhut verirseniz,4lira indirim alirsiniz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

Zaten bu tarifede bi degisiklik olacagi belliydi.

Taahhüt vermek istediğinde gene 45tl den ücretlendiriliyordun 12 ay boyunca bende müşteri hizmetlerine zaten 45 tl ödüyorum tarifenin normal fiyatı bu niye taahhüt vereyim aynı fiyata dedim sinirlenip suratına kapamıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

Zaten bu tarifede bi degisiklik olacagi belliydi.

Taahhüt vermek istediğinde gene 45tl den ücretlendiriliyordun 12 ay boyunca bende müşteri hizmetlerine zaten 45 tl ödüyorum tarifenin normal fiyatı bu niye taahhüt vereyim aynı fiyata dedim sinirlenip suratına kapamıştım :)

baya bi tepki almiştı zaten.3 arkadasım aveaya gecmıstı bu yuzden.pazarlama stratejisi,baska bısey degıl.

Ama turkcelli yıne de takdır edıyorum en azından zamdan 1 ay once musterısını bılgılendırıyor,avea gıbı zam yaptıktan sonra ben yaptım sen odeyeceksın demıyor(avea tarıfeme zam yapmıs haberımız yok)

• İki hattım var asıl kullandığım turkcell kamu eko paketinde 600dk heryöne + 600sms heryöne 29 tl birde aveada hattım var 500dk heryöne +sms + sınırsız internet 20 tl. Bazen köye vs gidiyorum o aralarda avea çekmiyor ama şehir içinde iyi hatta bulunduğum yerde turkcellden iyi o yüzden ikisini birden kullanıyorum.
  • türksel kim lan
  • Vodagone ve avea varken hala turkcell kamu kullanmak nedir ya? 3g hizi daha 100kb yi gecemio bizim burada aveada 7mpbs goruorum. Arkadadimin wifiyi olmasa evde internete giremeyecek turkcell yuzunden. Gerci daha arama bile yapamio turkcellin 4 ceker altyapisiyla. Millet faekibda misiniz bilmiorum ama turkcell devri kapandi ama siz turkcelli ayakta tutmak icin elinizden geleni yapiosunuz.

• 3operator arasindaki fiyat farki artik yok.
    Anlasmali calisiyorlar artik.
    Aveada da 500dk 20lira,vodafoneda,turkcelldede..
    En basitinden 600dk,600sms 28lira,sinirsiz net 15lira, migrosta numara tasi 50lira hediye ceki.
    Avea 500dk5000sms1data 40lira.
    Fark yok...
    Ama turkcellin diger 2operatorun toplami kadar musterisi varken en az sikayet alan operator olmasi nedeniyle yuzde 20pahali olmasi dogal.

• kamu internet fiyatı da 14.90 dan 19.90 a çıkıyor. Turkcelde durmanın pek mantığı kalmadı artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.