Yarbay
22 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 3)
Gönderileri

eos m aynasız fotoğraf makinesine polarize filtre alıp taktım fakat çıkartamıyorum : ) sürekli boşa dönüyor. dikkat etmem gereken bir şey var mı. internette aratınca sıkışan filtrelerle ilgili bir iki bilgi gördüm ancak benim filtrem sürekli boşa dönüyor.

Geçen sene sıfır aldığım aracıma yaklaşık 1 ay önce park halindeyken çarpıp kaçmışlardı. çamurluk doğrulup boyanmıştı. Az önce park halindeyken başka birisi yine zarar verip kaçmış. Her iki olayda da çarpanlar kaçtı. sinirden ateşim yükseldi. İlk olayda çevredekiler çarpanın plakasını almışlardı, telefonuna ulaşıp aramama rağmen inkar etmişlerdi. polisler zaten ilgilenmiyorlar. çevrede boş otopark yok. sanırım ülkede sadece bir şeylere sahip olmak değil, bakıp korumakta zor.
.
Özellikle Suriye'de gerçekleştirilen Fırat Kalkanı Operasyonu ve Güney Doğudaki pkk operasyonlarını facebook ve twitter dan takip ettiğiniz, tavsiye edebileceğiniz hesapları paylaşır mısınız.

Benim takip ettiğim örnek hesaplar;

https://twitter.com/umumi_harp

https://twitter.com/firatkalkani16
İkinci el araç almayı düşünüyorum. Bir yanda fiat 500L ve fiat 500X modelleri var. Bu araçların dizellerinin piyasası ortalama 60-65 bin lira civarında. ikinci elde takibe aldığım ilanların yavaş el değiştirdiğini görüyorum ama diğer yandan bu iki modeli beğeniyorum. Yani duygulara hitap eden araçların ikinci elleri biraz sıkıntılı.
Diğer yanda leon fr ve golf 7 gibi araçların ikinci elleri var. Bu araçlarında benzinlilerinin piyasası 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyatlarda. bunlarıda beğeniyorum ancak diğerleri kadar değil. Ancak bu araçların ikinci el piyasaları daha hareketli.
siz olsanız duygularınıza hitap eden bir aracı mı alırsınız yoksa ikinci elde hızlı el değiştirmesi fikrinizi değiştirmenize neden olur mu ?
Elimde epey eski ingilizce eğitimi cd leri var. o zamanlar windows 98 ile kullanıyordum. Bu aralar cd ler yine elime geçti ve kurmayı denedim, windows 7 de kurulmadı. Bu tip cd leri bigisayara kurmanın bir yolu var mıdır acaba.
Özellikle strateji uzmanları twitterda bu konuda paylaşımlarda bulunuyorlar ama haberlerde pek rastlayamıyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
Satılmıştır.
Merhaba arkadaşlar. Masaüstü bilgisayarımın asus marka sata 2 destekli bir anakartı var. 1. slotta 250 GB lık bir harddisk bulunuyor. Bilgisayarı hızlandırmak için 120 gb lık sp marka ssd disk aldım. Ssd belleği anakarta taktmama rağmen bilgisayarım simgesi altında c d bölümlerinin yanında görülmüyor.(biosta görünüyor.)
1 .slota hdd takılı iken diğer slotlara takılan ssd biosta görünüyor. Ancak windows açıkken görünmüyor. 1. slota ssd takınca diğer slotlara hdd takılınca pc açılmıyor.

Teknik bilgim pek yok dilimin döndüğü kadarıyla,

Her iki hdd yi görebilmek için nasıl bir yol izlemem gerekir?
Bios ayarlarında ahci yazmıyor, acaba bios güncellemesi yapılsa ahci modu gelir mi ? Bu modun olmaması sıkıntı yaratır mı?
ssd yi 1 .slota takmakla diğer slotlardan birine takmak fark eder mi ?
eski hdd yi veri kaybı olmadan kullanmak için ssd ye bölümlendirme yaparken farklı bir harf versek işe yarar mı ?
önce eski hdd yi söküp, ssd ye winddows yüklesek daha sonra eski hdd yi taksak sistem eski hdd yi görür mü ? Biostan nasıl bir işlem yapmak gerekir.

Saygılar.
mümkün müdür ? piyasada usb girişli cihazların satıldığını görüyorum. Acaba bu tarz cihazlar tv'ye wifi özelliği kazandırır mı ? Bu sayede internet üzerinden dizi vs seyredebilir miyiz ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.490
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 322.324 (Bu ay: 2.169)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 443 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.