Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 kişi girin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.akdora

Bu zamanda interneti kimseyle paylaşmamak gerek. Ha arkadaş veya akraba ise olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.akdora

aman hocam aman. eğer sen böyle yapıyosan bi kere daha düşün. yakın bi tanıdığım sırf bu yüzden 1 yıla yakın içerde tutuldu. onun wifisinden fetö muhabbetine girilmiş diye
  • Arkadaşlar 50 GB Olan Paketi Kullanıyorum.. Acaba Superbox 10 Mbps İnternet Paktine Geçsem Nasıl Olur Yeterli Olurmu ? Evde İki Kişiyiz Telefondan Giriyoruz Nete Sadece Ps4 Online Oynuyorum İndirme Vs Yapmıyorum ( Çok Nadir Ps Store Oyun Alıyorum Ve Güncellemeler Var ) Superbox 10 Mbps İnternet Yeterli Olurmu Bana .. AYrıca Binada Ne Altyapı Var Nede Port Var İndirim Alabilirmiyim Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  • Birtek bu superbox olayi guzel turkcelin ama pahali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flander F kullanıcısına yanıt
    ExpressVPN torrent destekliyor. Key lerini biraz araştirma ile bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni durum belli oldu mu? Kota aşımı sonrası hız kaça düşüyor 8 mi 3 mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Yeni durum belli oldu mu? Kota aşımı sonrası hız kaça düşüyor 8 mi 3 mü?
    10 Mpbs
  • Arkadaşlar süperboxa geçiş yaptım bu modemi kullanıp ps4 e statik ip yönlendirmesi yapanlar varmı? Bende alt ağ maskesi değerini kabul etmiyor, ps4 e statik ip ile kablolu bağlantı kuracağım ama yönlendirme bölümünde alt ağ maskesi 255.255.255.0 değerini kabul etmiyor. Konuya hakim arkadaşları yardımcı olabilir mi?

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet'

• Serencebey34 kullanıcısına yanıt
    Ağ bağlantılarından ilgili adaptörü(Superbox'ın oluşturduğu) bulup çift tıklayarak açın. Sonra ayrıntılar dediğinizde alt ağ maskesi değerini görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy2006

Ağ bağlantılarından ilgili adaptörü(Superbox'ın oluşturduğu) bulup çift tıklayarak açın. Sonra ayrıntılar dediğinizde alt ağ maskesi değerini görürsünüz.
    Orda da aynı değeri gösteriyor(255.255.255.0) ancak modem arayüzü eşleştirme olmuyor diyor

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet'

• Serencebey34 kullanıcısına yanıt
    Bir de aktif IP'nize yönledirmeyi deneyin. 192.168.8.102 gözüküyor attığınız SS'te.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy2006

Bir de aktif IP'nize yönledirmeyi deneyin. 192.168.8.102 gözüküyor attığınız SS'te.
    Hiçbir türlü olmuyor malesef sorun modem kaynaklı olabilir belki

• Arkadaşlar 2019 da 50gb alanlara da kota bitiminde 8 veya 10mbit sınırsız net veriliyor mu ?
    sitesinde 31.12.2018 e kadar gelen müşteriler için böyle olduğu yazıyor.?
  • Gün içinde ping durumu nasıl bilgi verecek birisi varmı?
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Turkcell Evde 4.5G Kampanyası 50 GB İnternet 89 TL!

Kampanyası ile arkadaşıma 4.5g modem ile internet satın almıştık.

Şuan kota bitmesine rağmen yaklaşık 8 Mbps~ hızlarda çalışıyor.

Herhangi bir ek ücret ödenmesi gibi durum olabilir mi?
  • 2019 itibari ile kotalı paket alanların kota sonrası hızları duruyor +25 TL ye 5mps sınırsız hız satın alabiliyorlar veyahut 10 mps +50 TL ye alabiliyorlar . 2019 öncesi kotalı bağlatanların hızı kota bitiminde 10 mps ye düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

2019 itibari ile kotalı paket alanların kota sonrası hızları duruyor +25 TL ye 5mps sınırsız hız satın alabiliyorlar veyahut 10 mps +50 TL ye alabiliyorlar . 2019 öncesi kotalı bağlatanların hızı kota bitiminde 10 mps ye düşüyor.
    bunlar aylık değil mi hocam ?

yani bir kereye mahsus verilen 50 tl. her ay 50 tl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

bunlar aylık değil mi hocam ?

yani bir kereye mahsus verilen 50 tl. her ay 50 tl ?

Alıntıları Göster
    Her ay 50,00 TL
  • selamlar bende farklı bir durum var. Cep telefonum ile speedtest yaptığım zaman 260 mb hız alıyorum. Aynı anda superbox ile bilgisayar üzerinden test yaptığım zaman 110 mb alıyorum. Aradaki fark çok fazla. Bende usb üzerinden telefonumu bağlayıp hotspot özelliğini kullanarak bilgisayardan speedtest yaptım bu sefer hızım 255 mb çıktı. Superbox hız konusunda bir sınırlama mı yapıyor acaba. Buna benzer bir sorun ile karşılaşan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.