Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Superbox'un verdiği hatla 255 mbps'i gördün mü? Çünkü ben bu paketi almak istediğimde Turkcell hattım 4.5g çekmesine rağmen alamayacağımı söylediler. Nedeni ise superbox ve normal turkcell ses hattının ayrı baz istasyonlarını kullanmasıymış. Sizin durumda bununla alakalı olabilir.
  • calmurat C kullanıcısına yanıt
    Superbox hatti cep telefonuma takmadim. Aslında cihaz ilk geldiğinde 250 mb hızları gördüm. Daha sonra ne oldu ise max 140 mb gördüm.
  • Anladim. O zaman farkli bir durum olabilir. Zaten bildigim kadariyla verdikleri data hattini baska cihazda kullanamiyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde SAR değerleri ile ilgili sorum olacaktı. Cihazın değerleri hakkında bilgisi olan var mı ? Evimde kablosuz baglantılar kapalı olarak ethernet portu üzerinden kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 15 Ocak 2019; 12:9:36 >
  • Ankara'dayım, bir aydır sınırsız pakedi kullanıyorum, normalde 40 mbps civarında upload alırken iki haftadır falan özellikle yoğun saatlerde 3 mbps'a sabitliyorlar bariz şekilde, en ufak oynama bile gözükmüyor hız testinde indirme hızı oynarken. Bunu yaşayan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

Birde SAR değerleri ile ilgili sorum olacaktı. Cihazın değerleri hakkında bilgisi olan var mı ? Evimde kablosuz baglantılar kapalı olarak ethernet portu üzerinden kullanıyorum.
    Canınız ne kadar da kıymetliymiş. Siz kullanmasanız da çevrenizde bir sürü sinyal var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bulunan kampanya var mı? Aylık 99lira dan kullanmak istiyorum üstü çok pahalı geliyor bana. Hız düşümü 8mb olarak mı sabitleniyor? Upload hızının düşme durumu söz konusumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Ancak aile apartmanlarında olabilir dediğiniz gibi.
    Farkında olmadan birilerini canı yanmasın.
  • XII.Nicksiz kullanıcısına yanıt
    ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. sanırım modem arayüzündeki LAN ayarlarını kurcalamak gerekiyor ama ben hiç anlamıyorum.
  • superbox modemin kablosuz hızı ile kablolu hızı arasında ciddi fark var. modemin ethernet ayarları şu şekilde. nereleri kurcalayarak daha hızlı bir kablolu bağlantı sağlayabilirim?
    Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet'

edit: görsel açılmıyorsa aşağıdaki linki tıklayın
    https://store.donanimhaber.com/93/1c/50/931c50df6c7c1d3f17b0f4b17a0cc832.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywz81 -- 24 Ocak 2019; 21:50:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ywz81

superbox modemin kablosuz hızı ile kablolu hızı arasında ciddi fark var. modemin ethernet ayarları şu şekilde. nereleri kurcalayarak daha hızlı bir kablolu bağlantı sağlayabilirim?

edit: görsel açılmıyorsa aşağıdaki linki tıklayın
    https://store.donanimhaber.com/93/1c/50/931c50df6c7c1d3f17b0f4b17a0cc832.jpg
    kablolu kablosuz hızlar nasıl?

• Diamondx D kullanıcısına yanıt
    Kablolu hız kablosuz hızın yarısı kadar. 50 ye 25 ortalama

• Cihazın yerini değiştirerek deneme yap derim ben sorunu böyle çözdüm

• 10 mbit alacaktım rakam çok yüksek. 50 gb kotalı olanın hız düşümü oluyor mu?

• Arkadaşlar şu an 50 gb kotalı olan paket var ben de kota dolduktan sonra 10 mbps sınırsız olarak 107 tl ye 24 ay taahhütlü kullanıyorum altyapı olmadığı için kampanyalı aldım altyapı gelince cayma bedeli olmadan başka sağlayıcıya geçebiliyorum genel anlamda memnunum bazen ps de oyun oynarken kısa süre kopma oluyor şimdi Telekom fiber döşedi bizim buraya sizce geçilir mi var mı telekomun fiber internetinden kullanan

• gb lı olanlar kotalı yani duruyor
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Bende var memnunum ama taahhüt bitince başka sağlayıcıya geçeceğim 230₺ gibi fiyatlar veremem 100 mbps için fiberin türüne göre başka sağlayıcılardan alabiliyorsun milleni, netspeed, türknet gibi firmalardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Bende var memnunum ama taahhüt bitince başka sağlayıcıya geçeceğim 230₺ gibi fiyatlar veremem 100 mbps için fiberin türüne göre başka sağlayıcılardan alabiliyorsun milleni, netspeed, türknet gibi firmalardan
    Şu an hangi tarifeyi kullanıyorsınuzz fiyatı ne kadar?

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    İnternet Paket FİBERNET (100 Mbps'ye kadar )200 GB(VDSL Mdm Grk)
    İnternet Kampanyanız 24 Ay Bizimle Kal İnternet Kampanyası_ikna
    Paket Hızı 100 Mbps'ye kadar

113₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

İnternet Paket FİBERNET (100 Mbps'ye kadar )200 GB(VDSL Mdm Grk)
    İnternet Kampanyanız 24 Ay Bizimle Kal İnternet Kampanyası_ikna
    Paket Hızı 100 Mbps'ye kadar

113₺
    200 gb dolunca hız kaça düşüyor hız düşünce ortalama hız değerin nedir hocam

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.