Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell volte ac, 3g dusmez aramalarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar diyelim ilçedeki evime superbox bağlattık, yazın köye gittiğimde yanımda götürüp kullanabilmiyim ?
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabiliyorsunuz illada 4 G çekmesi gerekmiyor 3 G dede bağlanıyor dağ başında bile kullanılabiliyor test ettim telefonda şebeke çekmeyen yerde bile kullandım sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

Evet kullanabiliyorsunuz illada 4 G çekmesi gerekmiyor 3 G dede bağlanıyor dağ başında bile kullanılabiliyor test ettim telefonda şebeke çekmeyen yerde bile kullandım sorunsuz
    Bu yonuyle cok avantajli ozaman, tessekkur ederim.

• 10mbps lik sınırsız paketten aldım dün, bugün bir torrent denemesi yapayım dedim 4gblik bir film koydum download a ilk başlarda 1.2 mb gördüm sonra 60kbps ye düştü 5 saat oldu daha bitmedi. Seeder 1000 üstünde torrentte bir sıkıntı yok yani. Sorun ne olabilir?

• flander F kullanıcısına yanıt
    Torrent için kısıtlama yapıyorlar yurt dışında normal bir durum torrente izin veren bir vpn ile deneme yapın
  • Vpn den başka bir çözümü yok mu? Ücretsiz vpn var ama onlarında günlük kullanımları kotalı.

Torrent kullananlar nasıl yapıyor? Yardımlarınızı esirgemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flander -- 23 Aralık 2018; 16:27:37 >
  • bu superbox ıdm yi de kısıtlıyor mudur ben idm kullanıyorum da o yüzden sordum
  • Ben hazirandan beri kullanıyorum ve zamunda.net ten torent ile ilgili hiç blr şekilde sıkıntı yaşamadım.

• Rarbgciyim ben ama sorun yurtdışı çıkışı olmalı. Yani tüm torrentlerde aynı sorun olmalı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Adresi başka yer gösterin, taşınan cihaza adres mi sorulur ne kullanıyor bunlar...

Bunu yazmışlar başka forumda, aynen yapıştırdım.

Turkcell superboxta port yönlendirmesi, port açma, torrent, vpn, vps hepsi kilitli. Hiçbirine erişim yok maalesef.
    O cihazın orijinal yazılımı vardır piyasada, bahsettiğiniz sorunlar onunla çözülebilir belki.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Kısıtlama yok 10 mps lik paketim var idm de 1.300 kb/s civarı indirme yapıyor.
  • Vardır ama sim kart ile belki sorun çıkarır farklı yazılım kullanılması.

• Merhaba bende 10mps paketle başlamayı düşünüyorum Turkcel superbox hizmetine, Torrentten sorunsuz indirme yapılabiliyor mu ?
  • Alonewolfsx A kullanıcısına yanıt
    Evet 1 ay oldu bağlatalı hiç bir sorun yaşamadım torrent ile ilgili aralıksız filim ve oyun indiriyorum torrent ile herhangi anormal bir durum olmadı.
  • Alonewolfsx A kullanıcısına yanıt
    Ben torrentte sorun yaşıyorum. Ve hiç memnun değilim vpn kullan dediler ama efektif bir çözüm değil.

• Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet'akşam 21 itibariyle hızım adsl den daha yavaş şuan.

• flander F kullanıcısına yanıt
    Modemi kapatıp açmayı denedinizmi forumda başına gelen vardı bu şekilde çözdüldü yazmıştı 24 saatte bir reset atıyorum modeme sorun çözülüyor diye. 1 aydır 10 mps lik paketi kullanıyorum daha 1 kere kopma yada hız düşümü yaşamadım ping dahil herşey stabil ki istasyn 10 km mesafede.Cihaz arızalı olabilir yada yeni bağlattıysanız iptalde edebilirsiniz cayma bedeli ödemeden.Bence bi müşteri hizmetlerini arayın sorun yardımcı olurlar.
  • bulunduğum yerde alt yapı yok. açtırdığım her internet max 1mb hız veriyor. 4 yıldır alt yapıyı düzeltmediler. bu superboxu alsam mı diye düşüyorum da ama fiyat çok tuzlu geliyor yahu. daha hesaplısı var mı bildiğiniz? ben 5mbt hıza bile razıyım. o dereceye geldim artık
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.