Şimdi Ara

Turkcell Superbox incelemesi 'Evde 4.5G internet' (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
7
Favori
83.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akk kalkmadan önce 24'e düşüyordu ama akk kalktığı için şimdi düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Senin sağlayıcı şu an Türk telekom dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Evet Telekom demiştiniz onun için söyledim normalde 50gb paketleri de vardı 85, 90₺ civarında

• quote:

Evet Telekom demiştiniz onun için söyledim normalde 50gb paketleri de vardı 85, 90₺ civarında
    Teşekkürler hocam cevaplar için baya meşgul ettim

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Yok olur mu estağfurullah her zaman

• quote:

Yok olur mu estağfurullah her zaman
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: crysis85

Arkadaşlar şu an 50 gb kotalı olan paket var ben de kota dolduktan sonra 10 mbps sınırsız olarak 107 tl ye 24 ay taahhütlü kullanıyorum altyapı olmadığı için kampanyalı aldım altyapı gelince cayma bedeli olmadan başka sağlayıcıya geçebiliyorum genel anlamda memnunum bazen ps de oyun oynarken kısa süre kopma oluyor şimdi Telekom fiber döşedi bizim buraya sizce geçilir mi var mı telekomun fiber internetinden kullanan
    Hocam Cayma Bedeli olmadan başka sağlayıcıya geçiliyormu. Bi araştırın derim. Cayma Bedeli ödemeden Süperonline geçiş oluyordu sanırım.
  • Merhabalar arkadaşlar. Konuda bir çok kişi alt yapı olmadığından şikayetçi. Şayet alt yapı sorunu yaşayan üyeler Beylikdüzü, Kavaklı, Yakuplu, Gürpınar, Esenyurt, Avcılar çevresinden ise bu bölgelerde Air Fiber hizmeti ile internet imkanı sunuyoruz binalara. Telekomu beklemeye, portu beklemeye gerek yok.
    Detaylı bilgi almak içinwww.internetkutusu.com.tr yi inceleyebilirsiniz.
  • superbox gibi telekomun 4.5g sınırsız paketi varmı? veya min 200gb kotalıda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Hocam Cayma Bedeli olmadan başka sağlayıcıya geçiliyormu. Bi araştırın derim. Cayma Bedeli ödemeden Süperonline geçiş oluyordu sanırım.

Alıntıları Göster
    Benimki farklı hocam 2018 de aldım Telekom altyapısı ve portu olmayan yerlerde bi kod veriyorlardı kampanyalı olarak 99 tl fiyatı olan altyapı geldiğinde cayma bedeli olmadan geçebiliyorum müşteri hizmetlerinden teyit ettim

• internetkutusu kullanıcısına yanıt
    Upload'ı yüksek paketler çıkarmalısınız yoksa altyapısı olan kişiler sizi tercih etmez aynı hızı daha ucuz fiyata alabilecekleri için.
    Örneğin Superbox en az 10 mbps upload veriyor altyapısı olduğu halde insanlar tercih edebiliyor çünkü firmalar en fazla 5 mbps upload verdikleri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 9 Şubat 2019; 18:49:20 >
  • internetkutusu kullanıcısına yanıt
    Upload çöp superbox varken alınmaz.

• Superbox sınırsız paketini kullanma şansım varmı 1 ay da olsa hızını görmek içinde olsa bulunduğum yerde iyimi kötümü diye en yüksek hangi hıza ulaşıyor bunları test etcem memnun kalmaz sana 10 mbs paketine geri donucem

• jet wifi var ama iyi araştırmak lazım memnun değil çoğu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xhant X kullanıcısına yanıt
    Ben o tarifeye bir türlü üye olamadım ne bireysel ne de kurumsal.
    Çakallık yapıp verdikleri 3g modem yerine 4g modem kullanma hayallarim vardı :)
  • XII.Nicksiz kullanıcısına yanıt
    kuran elemanlar gidesiye kadar full sonra kısıyorlar diye bi soylenti var doğru mu acaba?
  • Valla bende 279TL lik paket var aksam saatlerinde sıkıntı var gibi geliyor sayfalar zor açılıyor ethernet üzerinden kullanım saglanıyor 5ghz wireless üzerinden test yapıp durumu bildiririm.
    279TL lik paketi alıp paket düşüren varmı aramızda?

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/133143337/sonsayfa

Daha kalabalık bi başlık daha varmış.
  • quote:

Merhaba emin misiniz? Boşuna mı en üst paketten giriş yaptık?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.