Şimdi Ara

Turkcell SİM Kupon Biriktir Kampanyası [Haftalık 4GB Hediye]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
11
Favori
15.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milleti oyuncak edecek ne varsa bu operatörlerde ciddiyetten uzak pervasız liseli eğlendiren ayaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım, yeni bir seri olacak gibi.
  • Öncelikle Türkcell li değilim .Askerdeki Yeğenime kontör yükleyeceğim 30-40-50-90 ibaresi var. La adama 25 veya 35 yetiyo belki. Tarifeleri zaten kazık (Takip ediyorum). Bu kadar saçma sapan pinti kampanya yapan bi garanti 2 Türkcell arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.madanoglu -- 18 Mart 2019; 12:19:57 >
  • Önceliklendirme sırası 2 diyor. Paketiniz bitince kazandığınızı kullandırıyor anladığım kadarıyla.

• 60 gün gir kupon biriktir, karşılığında haftalık internet al. Saçmalık diyeceğim, hafif kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Katilma o zaman zorunlu mu tutuyolar

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Yapmış olmak için birşey yazanlar başının tacı o zaman sizin gibilere müstehak tespih çeker gibi 99 defa turkcell de 1 gb atacam telefonuna sonunda da amin diyecen. Ayakkabılarımı silersen 1 gb daha hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Milleti oyuncak edecek ne varsa bu operatörlerde ciddiyetten uzak pervasız liseli eğlendiren ayaklar.
    Bu tarz bir yorumu ilk defa görüyorum. Yok fırlat kazanmış telefonu 15 metre yükseğe fırlatana 15 gb hediye vs. şeyler bence de çok saçma.
  • gazete kuponlarından dijital kuponlara ülkemiz çok gelişti hamdolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıyanogen

Bu tarz bir yorumu ilk defa görüyorum. Yok fırlat kazanmış telefonu 15 metre yükseğe fırlatana 15 gb hediye vs. şeyler bence de çok saçma.

Alıntıları Göster
    Böyle şeyler Turkcell de olur alışın

• İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  • şura bura 25 senedir avea lı idim. ara ara turkcell vodafone geçtim geri avea ya dönmüştüm. 3 ay önce turkcell 7gb lifecell paketine geçtim. + 3gb her ay hediye data verdi. 10 gb 1000 dakika. 54 lira kafam rahat arada bir salla kazan. kalite ucuz olmalı. olursa oda ayrı. valla memnunun çalıştığım yerde, 2 kat altta bile çekiyor ne diyem.
  • Ek olarak ekleyin.kupon limiti var imiş.sanırım kupon ekleme zamanıda belli değil.sabah birkaç kez baktım kupon sisteme eklenmemiş.şu an ekleyebildim.
    Yukard yazılanlara katılıyorum lakin ben çift hatlı telefon kullanıyorum,ayrıyetten ekstra yedek 1 adet daha türlcell hattım var.asıl kullandığım hat türk telekom.türk telekom selfy gayet iyi.

• Iskalayanlar olmuş olabilir, konuyu up'lıyorum.

Sabah 10:00-12:00 arası kuponlar sorunsuz alınabiliyor. Öğleden sonraya kupon kalmıyor.

Şuan baya topladım. Haftalık 3GB'ı alsam yeter.

Turkcell SİM Kupon Biriktir Kampanyası [Haftalık 4GB Hediye]

Sende durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Nisan 2019; 11:9:15 >

• Şuan indiriyorum.. Unutmuşum bunu.. Ne kazanırsak Kardır..
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    ben 28'deyim 30 olunca bırakıcam bu kampanyaya çok gerek kalmadı hediye yarışından

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Doğru

• Lene kullanıcısına yanıt
    Aslında diğer bölüme sabit bi konu açsakta tüm kampanyaları bir arada toplasak mı ne.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.