Şimdi Ara

Turkcell Sarı Kutu - 50 TL turkcell magaza hediye ceki - 2 Adet Sinema Bileti (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
12
Favori
23.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pannekamp

3600 puan var turkcell mağazadan hediye çekini üst limit gerekmeden bedava alabilir miyim ?

Dün turkcellden kulaklık aldım bugun geldi bu kadar hızlı beklemiyordum, interglobal cargo diye bi firma getirdi.
  • Şimdi 3600 puan var hem 50 tl lik çeki hemde migros çekini alabilirmiyim? Bide alışverişler sadece internet üzerinden mi olmak zorunda çeki alıp turkcell mağazasında kullanamazmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Şimdi 3600 puan var hem 50 tl lik çeki hemde migros çekini alabilirmiyim? Bide alışverişler sadece internet üzerinden mi olmak zorunda çeki alıp turkcell mağazasında kullanamazmiyim?

ikisini de alabilirsin, migros sadece internetten ama turkcell i bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Şimdi 3600 puan var hem 50 tl lik çeki hemde migros çekini alabilirmiyim? Bide alışverişler sadece internet üzerinden mi olmak zorunda çeki alıp turkcell mağazasında kullanamazmiyim?

ikisini de alabilirsin, migros sadece internetten ama turkcell i bilmiyorum.

Peki hocam 2 tane telefondan 50 tl lik çekleri alsam ayni alisveriste kullanabilir miyim?

• maalesef kesin bi bilgim yok hocam.
  • quote:

maalesef kesin bi bilgim yok hocam.

Teşekkürler

• Arkadaşlar 50 tl çek yaptımda mobilden nasıl kullanacam bilmiyorum bilen varsa yardım lütfen.

• Arkadaslar bende t40 almama bir ay kaldı ama şöyle bir durum var bavul.com için 3ay daha beklesem puan silinmesi filan oluyormu

• Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler.

Birden fazla hatta biriken puanlarımla 3 adet 50 TL'lik Turkcell şifresi, 5 adet 25 TL'lik Migros hediye çeki aldım. Bir de piyango aldım; ama tutmadı. İyi ki diğerlerini de Migros ve Turkcell almışım

Benim bilen arkadaşlara bir sorum olacak : İlk iki Turkcell mağaza çekini kullandım. Ancak sonuncu çekle Turkcell Akademi'den alışveriş yapamıyorum. Direkt kredi kartı sayfasına yönlendiriyor, kupon numarası yazabileceğim bir alan yok. Şartlarda yazmamasına rağmen neden Turkcell Akademi KPSS seti alırken kullanamıyoruz?
  • 9600 küsür puan var t40 mı alayım yoksa 10000 e tamamlayıp 700 küsür liralık tatil indirimi mi ? forum ne derse onu yapacam söz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

9600 küsür puan var t40 mı alayım yoksa 10000 e tamamlayıp 700 küsür liralık tatil indirimi mi ? forum ne derse onu yapacam söz.

en çok hangisine ihtiyacın varsa onu al hocam
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    ben yardimci olayim
    - hediye cekini sadece online alisveriste kullanabiliyorsunuz. sirali maddenin icinde yaziyor olmali.
    - 2 ayri ceki tek alisveriste kullanamiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

ben yardimci olayim
    - hediye cekini sadece online alisveriste kullanabiliyorsunuz. sirali maddenin icinde yaziyor olmali.
    - 2 ayri ceki tek alisveriste kullanamiyorsunuz.

Teşekkürler hocam

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    rica ederim dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once babamin puanlariyla turkcell magaza ceki aldim. Daha puan var yine turkcell magaza ceki alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Az once babamin puanlariyla turkcell magaza ceki aldim. Daha puan var yine turkcell magaza ceki alabilir miyim?

Malesef.
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    İdare eder ben aldım mikrofnu olduğu için. Ses açma kapama yok ama.
  • Turkcell mağazasında satılan Philips marka kulaklığın sesi oldukça tatminkar. Malzeme kalitesi, sağlamlığı ve ses yalıtımı ise çok iyi
  • Bu 50 tl lik kodu aldim 59 liralik kulaklığı alicaktim stoklarda yok gelirmi acaba bide kodlari ne zamana kadar kullanabiliyoruz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.