Şimdi Ara

Turkcell Sarı Kutu - 50 TL turkcell magaza hediye ceki - 2 Adet Sinema Bileti (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
12
Favori
23.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -ne zaman gireceği hiç belli olmuyor takip etmen gerek
    -Hediye çekleri 30.06.2014 tarihine kadar kullanılabilmektedir. yazıyor sitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

-ne zaman gireceği hiç belli olmuyor takip etmen gerek
    -Hediye çekleri 30.06.2014 tarihine kadar kullanılabilmektedir. yazıyor sitede

Tekrardan tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell den aldığım migros 25 tl hediye çekini takas yapmak istiyorum hızlıal hepsiburada veya altlimitsiz hangi site olursa olsun tekliflere açığım pm atın veya turkcell 50 tl hediye çekide olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-cansuyu -- 26 Mayıs 2014; 14:11:37 >
  • Sarı kutu migros 25 tl çek var elimde diğer sitelerde geçerli alt limitsiz çeklerle takas yapmak istiyorum ilgilenenler om atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: by-cansuyu

Sarı kutu migros 25 tl çek var elimde diğer sitelerde geçerli alt limitsiz çeklerle takas yapmak istiyorum ilgilenenler om atabilir

bende bundan 2 tane var bende takasa açığım
  • 2 adet türkcell 50tl çek bulunmakta.İstiyene tanesini enparadan 25tlye verebilirim.
  • Arkadaşlar Sarı Kutu uygulaması Data hatlarından da yapılabiliyor mu? (Vınn)
  • Arkadaslar bu sabah sari kutuda biriken puanlarimla ilk defa sanalmarket 25 tl aldim. puan düştü. Fakat telefonuma gelen bir kod vs. olmadi. Ne yapmam gerekiyor. Kodlar zaten bu ayin sonuna kadar gecerli. Indirim kodunu baska bir sekilde mi ogreniyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

Arkadaslar bu sabah sari kutuda biriken puanlarimla ilk defa sanalmarket 25 tl aldim. puan düştü. Fakat telefonuma gelen bir kod vs. olmadi. Ne yapmam gerekiyor. Kodlar zaten bu ayin sonuna kadar gecerli. Indirim kodunu baska bir sekilde mi ogreniyoruz?

yokmu yardimci olacak biri. Ne yapmam gerekiyor?

• turkcell iletişimle irtibatageçin son gelen mesajı gönderirler tekrardan
  • Ya arkadaşlar bizim yaklaşık 15-16 senelik hat var içinde şu an 8650 puan var. Sarı kutuya geçen yıl kayıt olunduğu için bu puanlar 31.12.2014'te sıfırlanacak. Şimdi her ay 300 puan yatacağını düşünürsek aralığa kadar 2100 puan gelecek. Yani toplam 10750 civarı puan yapıyor. Samsung tabletin puanı ise 11000. Yani sadece bir aylık puanla tableti kaçırıyoruz. Acaba ekstra puan kazanabileceğim bir yol yöntem var mıdır ya yoksa kafayı yiyeceğim ya tek ayla kaçacak tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cramer

Teşekkürler.
  • Amcamin hattinda 10.136 puan var tatil paketini mi almali yoksa tabletimi ? Bu arada konuyu acan arkadaşa teşekkürler

• Benimde amcam, ilk ceptelefonu ve turkcell kullanicilarindan.
    Ama sari kutuya felan uye olmamistir eminim :)
    Bi sekilde o hatti alip, degerlendirmem gerek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    hocam emin misin ? bir kere alındıktan sonra yeni şifre ile alınmıyor mu ?
  • Simdi benim 4700 lerde puanim var ama ben daha once sari kutuya filan uye olmamistim katilmak icin biseyler yazip gonderin diyor simdi gonderdigimde ekstradan puan mi vercek acaba bana

• Bu sarı kutuya üye olduktan sonra ücret alınıyor mu?(ilk baştaki 40 kuruş hariç).Bir de ekstra puan kazanmak için ne yapmalı?

• Arkadaşlar bunda ekstradan puan kazanma diye bir şey yok.
    üye olurken bir defalığına 0.40tl veriyorsunuz sonrasında hiçbir ücret yoktur.
  • İluv kulaklık gelirmi acaba 50 lira civarı kaliteli bir kulaklık gelsede alsak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kampanyadan haberdar ettiğiniz için thule marka kılıftan aldım 19 TL ödedim sayenizde
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.