Şimdi Ara

Turkcell Sarı Kutu - 50 TL turkcell magaza hediye ceki - 2 Adet Sinema Bileti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
12
Favori
23.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sarı kutuya üye olmak için SARIKUTU yazıp 2222ye yolluyorduk değil mi?
    hatalı mesaj uyarısı alıyorum sürekli. üyelik kapatıldı mı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Arkadaslar bir urunu nasil satin alicam?

Ciddi anlamda soruyorum bulamadim kafayi yiyecegim

Ürünlerhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/siralama/pesinartan?s=-1726708043#cihazlar hesabınıza giriş yapın, ürünlerin yanında ki inceleye tıklayın sepete ekleyin sepette yada bir sonra ki sayfada kodu giriyorsunuz.

• 45liralik kulaklığı büyük beklenti icerisinde almamanizi oneririm telefonun yaninda verilen samsung kulaklik daha iyi. Basslar güzel de tizler rezil durumda. Alacak olan arkadaslarin aklinda bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Arkadaslar bir urunu nasil satin alicam?

Ciddi anlamda soruyorum bulamadim kafayi yiyecegim

Ürünlerhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/siralama/pesinartan?s=-1726708043#cihazlar hesabınıza giriş yapın, ürünlerin yanında ki inceleye tıklayın sepete ekleyin sepette yada bir sonra ki sayfada kodu giriyorsunuz.

Yok hocam sonradan farkettim ki mobil üzerinden sepete ekle seçeneği çıkmıyormuş. Ben dr hiçbiri stokta yok sanmaya başlamıştım.

Bir philips kulaklık kaptım ben de, teşekkürler.

• 16 gb toshiba usb stokta.. vatanda 17 lira turkcell mağazada 59 lira :)

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/toshiba-16-gb-usb-bellek?place=device_category

http://www.vatanbilgisayar.com/16gb-hayabusa-beyaz-usb-bellek.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben_gibi -- 10 Mayıs 2014; 14:19:38 >

• beyler ben 50 tl lik çekten aldım bidaha alacaktım zaten kullanıyorsunuz diyor. halbuki ilk çek ile maus almışltım neden ikinci çeki alamıyorum puanım da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer23

T40 ın puanı 11000den 9000e düşmüş bu ay sonu anneme hediye alayım bari

10.000 puana tatil hediyesi var 760 tl hediye çeki veriliyor ona da bir göz atın isterseniz.

Bende bir kulaklık aldım konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

beyler ben 50 tl lik çekten aldım bidaha alacaktım zaten kullanıyorsunuz diyor. halbuki ilk çek ile maus almışltım neden ikinci çeki alamıyorum puanım da var.

herkese 1 kere veriliyor demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

quote:

Orijinalden alıntı: dreamer23

T40 ın puanı 11000den 9000e düşmüş bu ay sonu anneme hediye alayım bari

10.000 puana tatil hediyesi var 760 tl hediye çeki veriliyor ona da bir göz atın isterseniz.

Bende bir kulaklık aldım konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Teşekkürler tavsiyeniz için ama çekin zamanlaması biraz skntli gibi ama hele bi bu ay 9000 tamamlansin

• logitech z120 stokta geçen baktığımda bitmiş görünüyordu yanlış hatırlamıyorsam

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/logitech-z120-stereo-hoparlor?place=device_category
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

beyler ben 50 tl lik çekten aldım bidaha alacaktım zaten kullanıyorsunuz diyor. halbuki ilk çek ile maus almışltım neden ikinci çeki alamıyorum puanım da var.

Herkese bi kere veriliyor :) migros ceki alabilirsiniz kullanmicaksaniz bana verebilirsiniz migros cekini :D

• Hangi kargo firması getiriyor? 17 mayısta kargoya verilen fare teslim edilmedi

• la o değil de 50 liraya hiçbi şey yok

• Beyyler TEKİRDAĞ ÇORLU'da ikamet ediyorum. Sanal mağaza görünmüyor. Acaba sanalmağaza'dan sipariş geçtikten sonra gidip migros'tan elden teslim alsak olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INDIGO -- 23 Mayıs 2014; 9:35:00 >
  • Nokia lumia 520 150TL indirimle 429 TL ye alabilirsiniz, 2000 sarı puanmış. Hepsiburadadan baktım 508 TL telefon, en ucuz turkcellde geliyor 2000 puanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: INDIGO

Beyyler TEKİRDAĞ ÇORLU'da ikamet ediyorum. Sanal mağaza görünmüyor. Acaba sanalmağaza'dan sipariş geçtikten sonra gidip migros'tan elden teslim alsak olmuyor mu?

Sanal mağazadan sipariş verdikten somra şubeye gidip alabilirsin ama bunu yapmak için sanalmağazadan şubeyi seçmen gerekir.
    Tekirdağ şube olarak sanalmağazada yok galiba, bu yüzden alışveriş yapamazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3600 puan var turkcell mağazadan hediye çekini üst limit gerekmeden bedava alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

50 tllik çek aldım turkcell mağazadan ne alayım sizce,aldıgımıda kullanmam büyük ihtimal 10-15 tl indirimli bi fiyatla satarım forumda bi ihtiyacı olan varsa onu alayım

edit:70e kadar yolu var

10 TL ye bana bi 16 GB lik USB bellek,
    Yada 5 TL ye Logitech M185 Kablosuz Mouse yollarsan paranı yollarım dostum.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    hocam düşük bi fiyattan veririm dedimde 5-10 tlyede yazık yani ölü fiyat kendim kullanırım daha iyi
  • Banada migros ceki lazim .. eger kullanmayacak varsa verebilir ..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.